reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

pozwolicie ze i ja sie przypomne na tym watku :)
staram sie was czytac ale czasmi tyle plodzicie ze nie nadazam :)
sliczne te wasze dzieciaczki i rosna jak na drozdzach :)

e_mama pisze:
u nas wysypka z różnym nasileniem trwa już dobre 2,5 miesiąca ! ;D ;D ;D ;D ;D

moj michal jak byl malutki i karmilam go tylko cycem to mial wysypke przez dobrych kilka miesiecy - nikt nie potrafil powiedziec co to jest ...
pojawiala sie i znikala bez ostrzezenia :) doszlo nawet do tego ze przez kilka dni nie jadlam nic procz wafelkow ryzowych - ale to nic nie pomoglo;
wiec doszlam do wniosku ze to nie moje jedzenie; dodam ze przez ten czas bylam u rodzicow w innym miescie;
po powrocie do gdanska wysypka powoli zniknela i jesczez przez jakis czas pojawiala sie pokazdej wizycie u teciow/rodzicw (olsztyn);
moze to woda ? moze powietrze ?
jak michal mial ok. roku wysypka zniknela na dobre i do tej pory jej nie widzialam;
jak byl starszy to zrobialm mu badania na alergie z krwii i wyszlo ze w niewielkim stopniu jest uczulony na plesnie - moze to to ??? ciezko teraz powiedziec;
 
reklama
Ja juz po zakupach i obiad juz prawie gotowy. Mala nakarmiona znowu spi ufffffff.....

Moze teraz troszku ja odpoczne tak sie nabiegalam po tych sklepach. Nie moglam sie zdecydowac co chce...

Ale jednak garderoba sie powiększyła :):):) powiększy sie jeszcze ale musze jeszcze poczekac ::)
 
Idzia fajnie,że do nas zajrzałaś!!!Boshe,tak niedawno nam się chwaliłaś,że znów masz lokatorka w brzuszku,a na suwaczku już 30 t.c!!!Gdzie to zlecialo ??? Synek czy córcia będzie? Jak się czujesz brzuchatko?Gdzie będziesz rodzić?

My zaraz jedziemy do Gdyni na kontrolę do tej lekarki od chrób plóc,sama nie mogę przerwać leczenia,musi go osluchać dla pewności,ale Didek już nawet nie pokasluje,więc myślę,że wszystko będzie ok!

Byłam dziś w Mama i Ja nakupowalam trochę smoczków i kubek dla Didka.Dawno nic mu nie kupowałam,więc trochę radochy miałam.Beczka,że my mamy wiekszą radochę z kupowania dzieciom,niż one same ;D Ciekawe co za pare lat będzie...
 
dawidowa pisze:
Idzia fajnie,że do nas zajrzałaś!!!Boshe,tak niedawno nam się chwaliłaś,że znów masz lokatorka w brzuszku,a na suwaczku już 30 t.c!!!Gdzie to zlecialo ??? Synek czy córcia będzie? Jak się czujesz brzuchatko?Gdzie będziesz rodzić?

kurcze, dokładnie taką samą refleksję miałam przed chwilą, jak przeczytałam posta idzi :)

dopiero co się nam chwaliła, że będzie podwójną mamą a to już 30 t.c. !:)
idzia zdrówka dla Ciebie i maluszka!

Ola trzymam kciuki za Dida, żeby na dzisiejszej wizycie się skończyło.

fajna fotka Amelki i Mateuszka :) ale mamy już spore dzieciaczki :):)::)
 
kurczę, szkoda że wcześniej nie zajrzałam, bo byłam dzisiaj na chełmie cały dzień! ale nie mam pojęcia o jakim centrummówicie... jadę tylko w jedno miejsce i koniec, więcej nie znam.... byłam na cebertowicza

właśnie wróciłam, i tylko zajrzałam
więcej coś napiszę później
 
Ale sie tempo tu u nas zrobiło, wow ;)

Idzia - jak się czujesz? Fajnie, że zajrzałaś :)

Zazdroszczę Wam, dziewczyny, spotkanka lokalnego - ja mam tak daaleko...

Była u mnie mama na dwa dni, nagadałysmy sie trochę i na zapas ;). A jutro brat przyjedzie na dwa dni też, w ramach ferii. Biedny mój brat, ma maturę w tym roku, a niedawno rozstał się z dziewczyną.... Muszę go trochę wesprzeć, żeby się do nauki zmotywował...

Halcia - a co fajnego sobie kupiłaś?

Jak schudnę jeszcze ze dwa kilo, to sobie kupię nowe jakieś dzinsy do pracy.... :p

 
o ranyyy ja kupię jeansy jak schudnę 15 kg, albo jak mi się te co mam rozlecą :(

ale perspektywa- boshhhhhhhhh
 
helou!
idzia, rany, jak to minęło.. A tu juz mały tuptuś puka do brzucha bram ;)
Mam dziś pyszny nastrój,  lubię jak coś mi w pracy wychodzi.. Czuję wtedy hmhmh... no dowartościowana :) Ale czeka nas maaaaassssaaa pracy jeszcze..  8)
Byłyśmy też u pediatry i powiedziała, że mała  - jako że wege - może jeść już soję! Bardzo się cieszę, że już powoli zaczyna jeść jak człowiek  ;) Musimy jednak nieco ją podtuczyć, tzn. jest na dolnej granicy wagi  - co ja mówi moja mama, jest u nas dziedziczne  ;) - no i kaszkę dawać i zupki i papki i co tam jeszcze wymyślę.. A na zanieczyszczone chemią warzywka poleciła kupno mrożonych. Tak też uczyniłam i od jutro zapcham dziecię zieleninką z zamrażarki hej  ;D Ale wzdłuż rośniemy zgodnie z tabelami, i mamy już 71 cm!  ;D ;D

A tak w ogóle do dzień świstaka dziś.. Wszystkim świstakom wszystkiego najlepszego !


 
A my po zakupach w Akpolu. Kupilam miseczke do karmienia (pozazdroscilam Basi), wieksza lyzeczke silikonowa, butelke na 330 ml, smoczki (rozmiar 4), pieluchy, oliwke... i takie tam pierdoly...

Magdabial to centrum jest wlasnie przy Cieszynskiego/Cebertowicza!!! Trabka jestes ;D Mogliscie z Mikolajem dolaczyc! Daj znac jak bedziesz na Chelmie nastepnym razem.
W ogole spotkanie bardzo udane, Amelka Basi sliczna i jaka grzeczna!!! Na poczatku dzieci byly soba zainteresowane, a po chwili kazde zajelo sie swoimi "sprawami" ;) Wkleje pozniej jakies zdjatka, bo teraz ide salatke z Tino wciagnac ;)
 
reklama
dziewczyny - milo ze mnie jeszcze pamietacie :)
jak juz pisalam czytam regularnie o wszych troskach i radosciach - ale udzielam sie bardziej na kwietnioweczkach;
faktycznie ten czas strasznie szybko leci - dopiero co byl poczastek a tu juz prawie finisz ;)
jezeli zas chodzi o plec bobaska to ostatnia wersja mowi ze bedzie dziewczynka - a przedtem przez dlugi czas byl chlopiec;
a wiec nie ma 100% pewnosci ;) w poniedzialek ide na usg wiec zobaczymy co tym razem;

a jezeli chodzi o porod to chcialabym w wejherowie (jak za pierwszym razem) - tam pracuje moja gin i ciocia jednoczesnie;
ale jak sie nie uda (nie zdaze :) ) to stawiam na wojewodzki;

fajnie ze sie spotykacie co jakis czas - wszystkie fotki (a jest ich mnowstwo) sa rewelacyjne ;)
 
Do góry