reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

WooW Halcia a które ? :p :p :p 100 lat w zdrowiu i bogactwie ;D ;) :laugh:

zaglądam do Was z kawką z rana bo jesteśmy po próbie zarejestrowania dziecka do poradni dzieci zdrowych- godzina 8:30 brak miejsc!!!
I tak się zasanawiam czy rzeczywiście brak miejsc, czy to po złożonej przeze mnie skardze ten brak...
W każdym razie będę zaraz szukała prywatnie jakiegoś pediatry... trudno

młoda trochę jakby mniej dziś obsypana, więc teoretycznie mogłabym nie histeryzować, ale...
no właśnie chcę usłyszeć od lekarza jak mam dalej postępować z dietą Julii... czekać jeszcze z nowościami czy stopniowo zacząć coś wprowadzać?

a tymczasem kawka,..... mmmmm
 
reklama
eeeeeeee ja mam dopiero urodziny 18 lutego. No juz 25. Ale ten czas leci. Teraz dopiero to mi poleci jak mala bedzie rosnac :):)

Ja wprowadzam co drugi dzien cos nowego jak juz mala zaczyna nowy m-c. A wysypke dostala raz jak zjadlam cala miseczke orzeszkow ziemnych ;D
 
eeeeeeeeee tam, to Ty młoda d@pa jesteś :) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ja orzeszków nie podjadam, a dziecko wygląda jakby się opalało przez sito....
 
Ja mloda :):):):) stara juz mloda to bylam jak mezatka nie bylam :):):):)

podobno jak przez trzy dni wysypka nie przechodzi to trzeba isc do lekarza. A Zuzia miala zawsze do trzech dni i to mnie ratowalo :):) Kurcze nawet dobrze nie moge pisac bo wierci sie jak popadnie na tych kolanach, a jak dorwie sie do klawiatury to juz nic nie napisze :):):)Wlasnie wziela sie za kolorowa gazete :):)
 
u nas wysypka z różnym nasileniem trwa już dobre 2,5 miesiąca ! ;D ;D ;D ;D ;D
 
Witam dziewczynki!

Ja też zaglądam do was z poranną kawą, bo rankiem nie ma to jak kawa i bb, nie? E_mamo, ja też zawsze mam problem z zarejestrowaniem dziecka do przychodni, po 8 bardzo często nie ma już miejsc, więc wiszę na telefonie od 7.30, a i to nie zawsze się uda.

Keterek, ja się piszę na spacer dziś, tylko powiedz, wktórym miejscu w centrum się spotkamy?
 
macie, psa wstręciucha...... ale nie ma kontaktu z młodą...

widzę, że Chełmianki się integrują ;D :laugh: ;)
miłego spotkania :)
 
reklama
Witam z rana! Tez z kawusia przysiadlam, bo dopiero wstalismy  ;D Mateusz mimo moich obaw, ze obudzi mnie z glodu po polnocy (bo zjadl nieeiele po kapieli) obudzil sie o 7.30, zjadl i spalismy dalej do 9.30.

_Basiu maz mi telefon podprowadzil, bo jego sie laduje, ale mowil o smsie. Umowmy sie pod Centrum, na samym poczatku. A o ktorej dokladnie, to sie jeszcze zgadamy na bb, oki? Mysle, ze tak kolo 12 byloby dobrze, a Tobie pasuje?

Mati wlasnie wymeczyl plasterek pomaranczy- cala buzia, rece i spiochy w miazszu i soku  ;D
 
Do góry