reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Hej laseczki! Co tak strone w szerz rozciagnelyscie???
FERIE..... jeny jak sie ciesze!!!

Na spotkanko w kinie oczywiscie sie piszemy i na inna forne tez. Mati nie byl od 2 (ponad) tygodni na spacerze, wiec nie moge sie doczekac kiedy z nim wyjde. Dzis wracalam z pracy i bylo tak pieknie, niby mrozek, ale to slonce... ach! Nastawilo mnie bardzo optymistycznie!!!

Buziaki dla Amelki od cioci Ani i Matiego!!!

Dzis odwiedzila nas moja kumpela ze studiow z 2-miesiecznym Tomkiem. Jakie ona ma grzeczne dziecko!!!! Spal sobie slodko caly czas i budzil sie tylko na jedzenie. Nie uwierzycie! On wciaga za jednym razem od 180 do 210 ml Nanu1!!! Szok! Mateusz dopiero teraz zjada 180, a wczesniej to jak zjadl 150 to bylo duzo, tylko w nocy jadl 210. W szoku jestem! I Mati po kapieli zamiast spac udzielal sie towarzysko. Imprezowicz jeden! Zasnal od razu jak tylko wyszli ;D

Dobrze, ze z Dawidkiem Oli lepiej!

Wszystkim chorujacym (e_tacie tez) zycze szybkiego powrotu do formy!!!
 
Amelko Wszystkiego NAJ!Rośnij nam zdrowo!!!

U nas dużoooo lepiej,Dawid prawie jak zdrowy!Teraz tylko zrywa mu się kaszelek i z noska wylatuje wydzielinka,
ale juz nie ma zatkanego i normalnie oddycha!Ja też po prawie 2 tygodniowej przerwie nie mogę doczekać się
spacerku!!!Sama czuję się niedotleniona ;)

Co do spotkanka to zależy od formy Dawida.Myślę,że po takiej przerwie,to jak już wyjdziemy na spacer jak nie będzie
ostrych mrozów,to na 20-30 min.I stopniowo będę mu wydlużać.Do kina to też będę czekać na "Ja Wam pokażę"!

Co się stało z tą stroną,że tak rozciągnęło ??? Spejalnie wstawiam entery,żeby się dało czytać...
 
Ja myślałam, że to u mnie w komputerze coś się dzieje.

Dawidowa-bardzo się cieszymy, że u Dawidka już lepiej.
 
Hej dziewczyny!
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za życzenia.

Też się zastanawiam, co się stało z naszą stroną, że ją tak wszerz rozciągnęło, ale teraz już wskoczyłyśmy na nową i jest znowu ok.

U nas dziś debiucik. Dałam Amelce marchew z ziemniakiem - ugotowane przeze mnie. Wciągnęła całą miseczkę, ciekawe jak zareaguje. Ale byłam wczoraj u pediatry i powiedziała, żeby jej podawać, bo już powinna dostawać papki. Powiedziała też, że drobną wysypką mam sie nie przejmować ???, a jak pójdziemy na szczepienie, to zobaczymy, czy to na pewno alergia na pokarmy.

Aha, jeszcze jedno. Amelka całe popołudnie mówiła: "tatatatatatata", niewdzięcznica jedna ;). Ja do niej "powiedz mama", a ona się śmieje i dalej swoje. A mąż cały zachwycony oczywiście. ;)
 
a+t+? - kule na pewno można wypożyczyć w niektórych sklepach ze sprzętem medycznym. My zdaje się, że raz pożyczaliśmy z jakiegoś sklepu, który znajdował się w Gdańsku za starówką - jakoś tak blisko nabrzeża którejś odnogi Motławy. Spojrzałam na mapę Gdańska i wydaje mi się, że mogła to być ulica Szafarnia.[

Dzieki, dotarlam jakos nad ta Motlawe, bo skierowaly mnie babki z Akademii Medycznej. W szpitalu wlasnie zadnym nie maja kul i te babki twierdzily, ze to jest jedyne miejsce, gdzie mozna wypozyczyc kule.
 
no proszę, nie wiedziałam, że to jedyne miejsce z kulami. My kupiliśmy kiedyś kule jak mąż złamał nogę, ale potem wywieźliśmy je do moich rodziców, bo zawalały pokój. No i jak mąż drugi raz złamał nogę (w innym miejscu ;) ) to postanowiliśmy wypożyczyć, bo nie chciało nam się jechać 180km po te kule ;)...
 
we wrzeszczu na placu komorowskiego jest sklep z takim sprzetem ale czy kule mają nie wiem
zadzwon tu
Aura - sprzęt rehabilitacyjny
80-633 Gdańsk, Jodłowa 105 tel.692 09 72 fax 692 09 72
 
No wlasnie kupic mozna w wielu miejscach, gorzej w wypozyczeniem, ale mamy juz. Wczoraj maz uczyl sie chodzic ;) Smiesznie mu to szlo, ale w koncu sie nauczyl :)
 
reklama
Witajcie w sobotę :)

Ola, bardzo sie cieszę, że Dawidek tak ładnie i szybciutko zdrowieje :)

E-mamo, z kaszek bezsmakowych, tzn bez owoców, to mamy wypróbowaną z netle mleczno-ryżową. Smakuje fajnie - bo ja zawsze próbuję, nawet teraz mimo dietki... Taka delikatna jest. A z owockow to może spróbuj morele z Hippa? Też mamy przetestowane ;) :p MOrele nie powinny szkodzić na kupki, wrecz pomóc. Hipp ma też brzoskwinie w słoiczku, ale to nie wzbudziło Kingusiowego entuzjazmu ;).

I co do spotkanka, to ja też wolałabym ploteczki niż kino :)
 
Do góry