reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Basia - wielkie dzięki za info o szczepieniach! U nas ostatnie szczepienie na WZW było 21.09, więc jest tak jak piszesz - następne szczepienie ma u nas być po 21.02. No to już mam jasność skąd taka dłuższa przerwa :)
 
reklama
Ja się na film niestety nie piszę, bo od poniedziałku wracam do pracy :(
Zapomniałam Wam wcześniej napisać, że wybraliśmy się w tym tygodniu z Majką na profilaktyczne usg jamy brzusznej i przy okazji też usg główki. Pani posprawdzała brzuszek i główkę i wszystko jest super ;D
 
E_mamo - serdeczne dzięki za zdjęcia!!! Ja roześlę Wam jutro, bo dziś czeka mnie jeszcze dojenie laktatorem i pora żebym wyłączyła kompa ;)
 
Basiu-ha ha no to z horroru mamy komedię.To już lepiej.

Ikpi-bardzo się cieszę, że usg u Majeczki wyszło pomyślnie.
 
Hej trojmiejskie mamuski. :)
Orientujecie sie moze gdzie w Gdańsku mozna wypozyczyc kule? Takie do chodzenia jak sie ma noge w gipsie. Maz sobie zwichnal noge i potrzebuje :(
Pozdrawiam
 
AMELKO-STO LAT>DZISIAJ MASZ PÓŁ ROCZKU.Mamusia Ci pewnie na to konto flachę Bebilon pepti postawi.

A+T+?- ja niestety nie wiem gdzie można wypożyczyć kule.
 
Hej!
Ja bardzo chetnie pisze się na spotkano w przyszłym tygodniu.
Akurat "Siostry" czytałam książkę i bardzo mi się podobała, więc film może być fajny. "Wykolejony" czeka u mnie n apółce do przeczytania :laugh:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI Z OKAZJI SKOŃCZENIA PÓŁ ROCZKU!!!

Olu jak Dawidek, czy pomogło to nowe lekartswo???

U nas już dobrze. Tylko te nocki staja się nie do zniesienia. Ale cóż, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ;)

Edytko swietna pani alegolog. Normlanie Nobla dla niej za pomysły ;D

Muszę zmykać, bo obiecałam sobie dzis, że mieszkanko posprzątam- jak mó skarb mi pozwoli
 
Buźki dla Amelki z okazji rozpoczęcia 7 miesiąca :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Byłam z młodą trochę na dworze dziś, nawet nie było tak tragicznie.
Mamy w domu szpital, bo mąż chory i cały świat przez to chory...
Podejrzewam u Julki uczulenie na jabłko. Co jej dawać w zastępstwie, to znaczy jaki inny owoc? gruszki odpadają i banany także... próbowałam jej podawać i jakoś nie bardzo jej służyły...
dziś dostała jeszcze tego jabłka, żeby uregulować wiecie co, tzw. dwójeczkę :):):) ;D ;D ;D

Ale mi się chce spać.... matkooo
choć w nocy nie karmiłam Julki, to kilka razy popłakiwała, ale potem sama zasypiała...

też powinnam posprzątać mieszkanie, bo już się przysyfiło, ale powiem Wam - nie mam siły...
może tylko z odkurzaczem powojuje, ale to jak młoda się obudzi, bo udało mi się ją zaczarować i śpi od 10 minut :)
 
reklama
Do góry