reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

w dzien dziecka u nadusi w przedszkolu od 9 rano imprezy rodzinne:-)konkursy, jedzenie etc wiec L bierze wolne i jedziemy cala rodzina. tam akurat super bo las w mateblewie, strumyczek, trawka dla gabisi na czolganie. byle tylko ladnie bylo.:zawstydzona/y: zabawek moje dziecko ma za duzo, ostatnio zrobilam przeciag i 2 kartony poszly do dzieciecego hospicjum. od babci dostanie jakies kreacje, juz sandalki ecco sprezentowala. wiec styka:cool2:

a w lekedn pewnie jakies imprezy plenerowe na terenie 3m beda wiec cos sie znajdzie:tak:

caly czerwiec w naszym przedszkolu imprezy rodzinne,sportowe etc juz jestesmy po dniu mamy i taty. bardzo milo bylo, dumna z mojej corci bo pieknie spiewala i deklmowala wszystkie wierszyki:tak::tak::tak:

potem pani sie spytala czy nie chca sie rodzice jakiegos soczku napic , moja N na to moj tato nie pije soczkow tylko piwo...:szok::-D:-D:-Dlol



do konca czerwca bedzie chodzila do przedszkola, nie mam pojecia co z wakacjami, mamy w planach 2/3 wyjazdy kilku dniowe troche sie stresuje bo ona bardzo aktywnie lubi spedzac czas z dzicmi a ja parkow typo loopiworld nie trawie:nerd::baffled:
 
reklama
Wszystkiego najlepszego drogie mamusie :D

dzien-matki-53668.jpg
 

Załączniki

  • dzien-matki-53668.jpg
    dzien-matki-53668.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 31
dziewczyny w sobote u nas na Chełmie plenerowa zabawa, od 11, zabawy śpiewy konkursy dla dzieciaków itp., my sie wybieramy z małą, jak któraś dołącza to dawać znać!!

Boshhhhhh dziewczyny dostałam dziś pensje, myślałam ze teraz to z ZUSu bedzie przychodzić, a tu niespodzianka, ze szkoły przyszło 600zł więcej niż zwykle!!! nie mam pojęcia dlaczego taki nadmiar gotówki ale jakoś WCALE mi to nie przeszkadza!!!! :)

no i wszystkiego najpiękniejszego dla wszystkich mam!!!!
 
Hej Dziuba:) ja jak nic nie będę robić to dołączę do Ciebie :) pierwsze 31 dni zwolnienia w danym roku płaci zakład pracy, później zus , tak było do tej pory i raczej się nie zmieniło. To się ciesz z premii,bo to niezła kaska!!

Anja wpadasz tak często...napisz co u dziewczynek!
 
Ostatnia edycja:
no właśnie, a ja jestem na L4 od 21marca, czyli za kwiecień przyszło z pracy normalnie, a za maj myślałam ze przyjdzie z ZUSu, a tu zonk, ale co tam, fajnie że tyle przyszło!!
 
dziewczynki oki, nadis madralinka niesamowita, gabcia wpatrzona z taka miloscia w siostre zaczyna sie czolgac juz, turlac po mieszkaniu.
za tydz robimy kominek, meble powinny byc tez skonczone wiec emocji duzo jezeli chodzi o sprawy domowo-remontowe.
zaczynam sie zastanawiac co tu robic z dziecmi latem w miescie, kazda z nich ma inne potrzeby i troche mnie to przeraza szczerze mowiac...

nadie bede prowadzila popoludniami na balet do babycafe i na zumbe Szkoła Tańca Dance Fusion :: Zumbatomic Gdańsk
2 wyjazdy mamy zaplanowane w lipcu, 1 moze w sierpniu takie 3'5 dniowe. wiec na pewno brzezno, zaspa park, musze jej dostarczyc towrzystwa przedszkolnego etc. nie bedzie zle w koncu to 3M a nie slask, co nie?
 
reklama
Super, że dziewczynki takie kochane:) masz tyle pomysłów,że na pewno nie będą się nudzić! I udanych wyjazdów!!! u mnie 30tego mają wejsc malarze, ok. 6tego cyklinowanie i olejowanie.... zazdroszczę tych mebli, u mnie teraz będzie oszczędnie,bo jednak w sierpniu nowa fura bedzie kupiona....i cos za cos:(
 
Do góry