reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
hej ....
ja w złym nastroju...
Emka Czarus ma sie lepiej wziewy pomagają , zarejstrowałam go do poradni na polanki , termin na 27 czerwca więc chyba bedę musiała przyleciec z Norwegii na weekend bo mam zamiar jak najszybciej stąd uciekac ...no maly problem bo Maciejko zjadl mi skierowanie do tego pulmonologa ..musze dygac po nowe :-D
Maciejko tez lepiej , skórka juz fajna , ZALECZONE azs dzieki maści od MARTY:)

iZUS KOLEZNAKOM Z bb Z WATKU NORWESKIEGO spodobaly sie foty , sa dwie napalone :)chyba jedna juz sie zglosiła ., co?
 
Ana nareszcie dobre wiadomości! Maciejko widocznie ma ochotę na jakieś bardziej treściwe jedzonko a nie tylko cyc i cyc:-D Tak się zastanawiam czy będzie się Tobie opłacało lecieć i za chwilę wracać tutaj , od wizyty się zacznie, później leczenie i kontrole ( zapewne dostaniesz skierowania na następne testy itp.)...i tak będziecie wydawać kupę kasy na bilety ... przelicz rachunek ekonomiczny i dolicz dodatkową kasę na następne leki czy zabiegi...to taka moja skromna rada z serca.
 
Hej Ania, fajnie że się zdjęcia podobają, na razie nikt się nie zgłosił. A one są w Norwegii czy bywają w Trójmieście? No chyba że mnie zaproszą do siebie na sesję, nie miałabym nic przeciwko ;) lubię zwiedzać.

Carola - też miałaś wczoraj randkę z Johnnym w TV? Bo ja tak, ale w połowie zasnęłam ;P Tak sobie myślałam czy Wam kiedyś Maciusia nie popiastować abyś mogła porandkować z A, co Ty na to?
 
Emka bedzie sie oplacalo , bo w N to tragedia ze spacejalistami to nie jest takie proste , dla Czarka na recepte na nutramigen czekalismy rok ....wogole tam to porażka , przeżyłam swoje z tymi lekarzami..

IZA one sa z trojm. ale mieszkaja tam i na wakacje zjezdzaja.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, znow wpadlam na chwilke. :-) Nie nadazam za wami kompletnie :zawstydzona/y::-)
Co do lekarzy to ja nie wiem czy gdziekolwiek moze byc gorzej niz u nas. Wlasnie zarejestrowalam Turguta na usg i dostalam termin na 7 wrzesnia :szok: Ostatnio mial taki maly wypadek na placu zabaw i bylo podejrzenie zlamania nosa. W szpitalu kazali go skontrolowac po 5 dniach u laryngologa a w przychodni powiedzieli mi ze moge przyjsc z nim w lipcu! Normalnie obled jakis.
Ana moj tez bierze wziewy, bo non stop mial kaszel. Ale chyba najbardziej to pomaga mu syrop Aerius. Po 2 dniach uzywania byla poprawa.
 
Kelebek i właśnie taka jest nasza służba zdrowia...no cóź, gdyby mi dali taki termin to poszłabym prywatnie..tak miałam jak kiedyś mały się za ucho łapał i migiem pojechałam pryw. sprawdzić co się dzieje, okazało się,że był to fałszywy alarm- ot po prostu spodobało mu się łapanie za ucho :-D .... wolę nie ryzykować i szybko sprawdzić co i jak żebym nie żałowała,że zbagatelizowałam sprawę a konsekwencje mogły okazać się opłakane w skutkach, z dziećmi nigdy nic nie wiadomo
yes2.gif
Oby z Turgutem było wszystko dobrze!
Jadę do mamy,bo ma dziś imieninki, sprawdzę się też na wadze,bo u mnie pokazuje w ciuchach 49,9 :szok: i jakoś jej nie wierzę...ostatnio miała 54 więc ok ale w miesiąc tyle nie schudłam:-D niby kupiłam bikini 36 rozmiar ale coś nie teges z nią chyba.
 
Jejku Emka bikini , ah marzenie .....ja te hulahop odstawiłam bo jestem poobcierana obsiniaczona , ale jeszcze wróce tylko niech zaczne normalnie funkcjonowac
no ja jestem napalona na ten ..
Sklep internetowy bon prix - Stroje kąpielowe - Strój plażowy

mam nadzieje , że jak wroce do N to tez troche schudne i sie po-gimnastykuje:cool2: wieczorowo:blink:
KELEBEK biedny twoj synulek , ja ten syrop tez podaje Czarkowi trzeci miesiąc , pełno leków , padaka...

milego wieczorku :0)
 
reklama
Witajcie z rana... ja zestresowana, bo jade do urzedu skarbowego. Beda sprawdzac moje rozliczenie vat :-( Mam nadzieje ze mnie nie zamkna za przestepstwa podatkowe ;-) Trzymajcie kciuki.

Co do strojow to ja nigdy nic nie moge znalezc, bo jestem z chuda. Zawsze sie wstydze na plazy. Do tego moje cycki po dziecku to masakra. Nawet moje dziecko ostatnio spojrzalo na mnie, wsadzilo mi kredki pod cuycki i twierdzilo "ale ci cycuchy wisza, ale nie martw sie ja ci podniose" :szok: No coz dzici mowia to co widza :-D

Ana moj Turgut tez ma cala fure lekow.

A z nosem Turguta wszystko ok. Poszalam bez rejestracji prosto do lekarza i okazal sie w porzadku i nas przyjal. No ale stresow troche mialam.
 
Do góry