reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie:)
PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl , zainteresowane Panie proszę o kontakt wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail
Bardzo dziękuje.
 
reklama
hej laski:)
ana jak maciejka? nie narzeka na ból głowy?jutro juz bedziesz w PL na długo?
emka dzięki za odwiedzinki i komplement co do koloru pazurów:) Damian też czasem ma takie kupy i tez nie wiem od czego..ja zawsze zwalam na zęby:p mówiłaś, że idą wam tyły więc zapewne ZĘBY
aga ja również cię witam:) jaka dzielnia:)?
a mnie dzis napierdziela mega lewy jajnik masakra!! ledwo sie ruszam, a tyle musze zrobić:(
wybaczcie, ale więcej nie pamietam.
 
AgA no właśnie w nocy dwa razy obudził się z płaczem,bo go bolał brzuszek- puścił bąka i zasnął spokojnie więc wiem,że coś nie tak jelitowo było a nad ranem już normalna kupa więc coś jest na rzeczy ( nie jadł nic co powoduje wzdęcia choć mama powiedziała,że mogła mu parówka zaszkodzić ) nie wiem... zawsze te dziwne kupy bezboleśnie mijały, nigdy nie mieliśmy kolek itp. raz był problem kupowy i dostalismy syrop- przeszło. Ale teraz jakoś dziwnie. W dzień się bawił i nie był marudny więc go nie bolało.
 
Emkajot musisz obserwować czasami jednorazowo szkodzi coś co jemy od dawna:tak:może coś wieczorem zjadł np. owoc? Dobrze że z rana kupka normalna. Ja sama nie mam problemów z nabiałem a zdarzy się że po 1 serku wiejskim skręca mi jelita i z toalety nie wychodzę. :baffled:
Magda85 mieszkam na Ujeścisku
 
Madzia Maćko nic nie mówił , że go boli główka ...chyba do świąt...
Emka u nas wiadomo skąd te kupy po zmianie menu wszystko przeszło i nie ma tych ze śluzem i smierdzących ...
ale Tymko duzy i chyba byś zauważayła , ze na coś uczulony ..moze czekolada ...??
może sprawdzą kupke i ja przebadaj ...
 
Ania heh nie wiem:/ jak dostał mi takie dziwne rozwolnienie na dłuższych zakupach to dałam mu kinder czekoladkę i przeszło. Jak będzie się nasilać to pójdę do pediatry i tyle. Poczytam jeszcze w necie o dziwnych kupkach i co może powodować.
Spakowana????? przygotowana?????

a ja znalazłam chyba odpowiedź na swoje pytanie:
http://zapytaj.com.pl/Category/004,...wuletniego_dziecka_moze_oznaczac_chorobe.html
przejdę się do pediatry i zrobię mu podstawowe badania , bo faktycznie je bardzo dużo owoców i pije soki ( mega rozcieńczone z wodą ale zawsze ) i może to tylko fizjologia.

AgA to popatrz co się dzieje od dziś:
http://korki.trojmiasto.pl/Utrudnienia-w-ruchu-na-Ujescisku-i-w-Karczemkach-n46763.html
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry

My wczoraj wybraliśmy się do Wrzeszcza kolejką cała rodziną i do domu zlądowaliśmy po 22,al fajnie było :).Dzisiaj śmigam do Baby Cafe,ale najpierw musi kurier przyjechać,bo ma paczki do zabrania.

Oliwka od wczoraj po raz pierwszy od dawien dawna miała zatwardzenie,Mówiła,że ją brzuszek boli,ale lubi jak się jej brzuszek masuje i myślałam,że może wymyśla,bo zachowywała się normalnie bez jakiś oznak "choroby".Ciekawe jak dzisiaj będzie.Ostatnio sporo je warzyw i owoców więc może coś zjadła...
Obiad już się robi,bo wczoraj udało mi się dostać łososia bałtyckiego :)
Szkoda,że pogoda taka marna...
Miłego dnia
 
a co dzis w babycafe sie dzieje;-)milam wychodzic na spacer ale co rusz pada , gabcia zasnela. posprzatalam troche ale nadal jest syf, nie ograniam tej chaty i tempa rozrostu balaganu:crazy:
 
Marciaag ależ mam ochotę na Cafe, ale bez Baby;-)zaraz jakąś mocną muszę zrobić bo zasnę na stojąco. Miłego kafffkowania:tak:

Moj Zofik już lula i też muszę koniecznie posprzątać bo M. będzie marudził że zostawił błysk a teraz wygląda jakby granat wybuchł.
Emkajot może z tą Łódzką to żart taki 1 kwietniowy?:baffled: W zasadzie Łódzką od zawsze omijam szerokim łukiem nie lubię jej, wąska, bez pobocza, dziurawa i to beznadziejne skrzyżowanie z lustrem brrrrrr:baffled:
Jestem zła bo wczoraj umówiłam się do lekarza rodzinnego na 13.00, ciągnę dziecko do przychodni gdzie wszyscy chorzy i okazuje się że nie jestem zarejestrowana...ehhh...ręce mi opadły:crazy:
 
reklama
Anja - zupełnie tak jak ja, chyba dla sportu tylko srzątam!! czasem się już zastanawiam czy to w ogóle ma sens...

Aga - kolejna o sąsiedzku mieszka, ja z Chełmu jestem :-D

ja dziś nic nie czytam, znowu zatoka mnie boli że aż mi łeb pulsuje cały i kręci się w głowie, ogólnie masakra, co chwile inhalacje se robię, okłady ciełe i nie pomaga, byłam u tego dentysty, znalazła małą dziurkę ale z drugiej strony szczęki, a z tej co boli nie ma nic nieokojącego, czyli to wszystko od zatoki idzie, a po skierowanie chciałam iść do laryngologa, ale moja lekarka dziś już miała komplet, wi,ęc trzeba czekać do pon :wściekła/y: wracam zatem do łóżka i dalej truję się Apapami i antybiotykiem...
 
Do góry