reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Boszzzzze jeszcze 1,5 h w pracy:baffled: Na szczęście jak wrócę do domu dziecię będzie smacznie spało i wieczór dla mnie:happy:
Martynka1987 wielki szacunek za dentystę, ja lubię chodzić do dentysty nawet bardziej niż do fryzjera :eek:ale wyrwać zęba to bym sobie nie dała....nawet ze znieczuleniem:sorry:
Ana79 masz chyba pasażera na gapę:-D:-D:-D
Melodie - zastosowałam wszystkie 10 ampułek smarowałam 1 raz dziennie więc starczyło nawet na 25 dni a efekt był szybko w zasadzie po 3 tyg fryzjerka zauważyła młode włoski. Wcierałam w skórę,starałam się żeby nie zostawał płyn na włosach. Nie obiecuje Ci cudu bo może na Ciebie nie zadziała tak szybko. Warto jednak spróbować.
:tak:
ps. minął rok od zastosowania i mogę powiedzieć że dopiero teraz mam włosy gęste jak sprzed ciąży
 
Ostatnia edycja:
reklama
w'm sie

padam na ryja mam lekkiego dola juz od tej monotonni, mzoe jutro gabi zostawie z tatusie i butla i gdzies sie wypuszcze, bo gnije jak glon:crazy:
gabi pewnie nie bedzie chciala butli i bede musiala wrocic po 40min:baffled:wiec sie rozerwe ja na dynamicie:confused2:

nowa kolezanka widze Aga, hello!!! z gdanska w koncu ktos;-)

moje wlosy kiedys piekne , geste poszly w zapomnienie, wypadaja garsciami a to co nie wypada zostaje wyrwane z korzeniami przez Gabiszona:eek::sorry:vichy tez kiedys stosowala bardzo dobre bede musiala powtorzyc kuracje, bo inaczej przeszczep chyba od kota:nerd:

a btw, moj i mojej mamy kot zostal uspiony, byl juz w agonalnym stanie, sedziwy wiek 18lat, kochany Fredus z niebieskimi oczkami, smutno:-(

dzis moj pierworodny troll poszedl z babcia na lody, w miedzyczasie HM i 300 przy kasie babcia zabulic musiala, potem sie mnie pytala czy nie jestem zla:baffled::baffled::baffled:
no nie, skoro wpadla w sidla Miss Fashion to trudno, 3cia sukienka na balet bardzo sie przyda:-D

chyba sie ociepla co:tak::tak:
 
Anja weź nic nie mów ....mój mały to żadnej butli nie chce i mysli , ze to kuźwa zabawka czy coś :wściekła/y:10 butelek zakupionych a żadna mu nie apsi , książe ,,,,
szkoda mi Ciebie ...i wiąże się z Toba w bolu i schizie domowej walce i monotonii, ja to wogole takiekiego mam jobla tutaj oc=dcięta od świata ...jak wroce do domu to nie wiemod czego zacznę od zwiedzenia centrum hadl czy biedronki , odwiedzenia teściowej czy zaliczenia wszystkich placów zabaw i cioteczek z BB , HI HI chyba to drugie...

wspólczuje z powodu kotków , ale 18 lat to i tak super,

wiesz co te babcie same są sobie winne ..niech sie naucza odmawiać ja nie kumam , moja mam też wrociła z pustym portfelem bo on chciał na samochodzika a to na jakieś bandżi po drodze reserved i dwie piżamy i tak wkołko czy cos 10 minut chyba z 50 dych , amsakra a ten 3 razy i pokazuje mi filmik i czy ja nie jestem zła !!!!ale jak ja bylam mała to co było piaskownica trzepak i wsio !!!!a ten to prezenty jak na komunie dostaje ....tlumacze jej , ze ja mu nie żałuje ale potem ja nie dam rady sobie jak gdzies pódziemy i będzie afera koperkowa !!!!
 
Hello, ale napisałyście!!!! wow!
Witam Agę .
Ana mam Twoje cudeńko:)
Dziuba kup sobie sam paracetamol,bo jest bez dodatków jak apap i trochę weź, nie zaszkodzi a pomoże. Im gorzej Ty się czujesz tym gorzej bejbik.
Martynko trzymam kciuki, jeszcze troszeńkę!
Anja ja też mam ochotę się urwać -- witaj w klubie...
Cris ja się wproszę na chlebek ;) zdrówka dla ślubnego i powodzenia!
Marcia jak samopoczucie?

Pięknie dziś było, jutro nawet 13 stopni :) Magda dzięki za kawusię :) pazurki super aż sobie u mamy pomalowałam hihi, jak jutro wstanę o normalnej porze to może przyjadę i na molo się wybierzemy.Dziś Tymi spał do 9. Moje imię dla dziewczynki to Aleksandra albo Antonina, chłopak- Sebastian, Konrad, Robert i jeszcze kilka ale już nie pamiętam co tam miałam na liście.
zmykam zaraz lulu, spokojnej nocki!
 
szkoda mi Ciebie ...i wiąże się z Toba w bolu i schizie domowej walce i monotonii, ja to wogole takiekiego mam jobla tutaj oc=dcięta od świata ...jak wroce do domu to nie wiemod czego zacznę od zwiedzenia centrum hadl czy biedronki , odwiedzenia teściowej czy zaliczenia wszystkich placów zabaw i cioteczek z BB , HI HI chyba to drugie...

wiesz co te babcie same są sobie winne ..niech sie naucza odmawiać ja nie kumam , moja mam też wrociła z pustym portfelem bo on chciał na samochodzika a to na jakieś bandżi po drodze reserved i dwie piżamy i tak wkołko czy cos 10 minut chyba z 50 dych , amsakra a ten 3 razy i pokazuje mi filmik i czy ja nie jestem zła !!!!ale jak ja bylam mała to co było piaskownica trzepak i wsio !!!!a ten to prezenty jak na komunie dostaje ....tlumacze jej , ze ja mu nie żałuje ale potem ja nie dam rady sobie jak gdzies pódziemy i będzie afera koperkowa !!!!

Kiedy wracasz?

Babcia to dziwny gatunek. Teraz się cieszę jak tak znosi te rzeczy do domu ale co będzie później? Dobrze, że jedną babcię gotową na wszelkie wydatki mamy. Bo gdyby drugiej się zechciało sklepy wykupywać nie byłoby ciekawie :-D
 
Witam :-) i dziękuje wszystkim za wczorajsze serdeczne powitanie
Od 7 rano próbuje znaleźć jakieś pozytywne strony dzisiejszego dnia ale jak patrzę przez okno mam nerwa:crazy:.
Wolny dzień a pogoda do bani:-(, muszę zaliczyć jakiś plac zabaw pod dachem bo inaczej Zofik da mi popalić.
A tak na marginesie moim marzeniem jest by babcie chociaż troszkę porozpieszczały Zofika zakupami:sorry2:niestety obie są na etapie "zakochania" i więcej czasu poświęcają na miłość:-D
 
jaki mily orzezwiajacy deszczyk....hmm po takiej suszy bardzo oczekiwany:crazy:
Gabcia zabkuje wiec czeka mnie zaj... dzien:baffled:

milego d:sorry2:
 
Witam z rana , moje dzieicie dopiero wstało i pelza po podlodze jakieś świeto lasu ...bo to 9 wow!!!drugi ancymonek spi ....
u mnie też pada ...za oknem nieciekawie jeszcze ten cmentarz normalnie strefa mroku ..nic tylko dół...podobno tu jest największy procent ....z powodu deprechy ...

Anju współczuje ...może byc tak , że zaj ..tydzień ..ale życze Ci , żeby to trwało jak najkrócej ... ...

Melodi patrz na suwaczek ....jupppiii czyż to nie wspaniałe

Aga może masz racje , bo ta druga to jakby tak z lekka olewa , współczuje zatem ...
 
Hello,
pogoda piękna, nie ma co! my się dziś i tak wynurzymy i w deszczu pochodzimy,bo jest ciepło na całe szczęście.
Słuchajcie mam mały kłopot z kupką Tymka, niby jest normalna ale co jakiś czas ma zieloną z glutami i śmierdzi kwasem- wczoraj popołudniu miał taką wodnistą ze śluzem - dwa razy tak zrobił jakby się wyczyścił i rano dziś już normalna jedzeniowa. Czy to normalne? Nie ma żadnych uczuleń , nie daję mleka krowiego tylko modyf. czasem zje danio ale to co któryś dzień. Nie wiem czy to przyczyna ząbków,bo się takie nasilały jak miał wyjście jakiś a teraz jesteśmy na etapie ostatnich tylnych.

EDIT
dla pieluszkujących :
w REAL jest świetna prom. chusteczki pampers baby fresh ( 6opakowań 72szt. za 27zł plus druga taka paka za pół ceny) oraz pampersy activ w kartonie ( u mnie przy 5 wyszło 75gr/szt więc super), wczoraj wieczorem byłam w realu przy osowie i było pełno.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emkajot jeśli nie płacze z powodu bólu brzuszka to zapewne od ząbków. Sama znasz kupki swojego synka najlepiej:-D Zofik miała rozwolnienie tylko przy czwórkach ale nie były zielone, fakt ze też ze śluzem i wodniste.
Ana79 ja nie mogę doczekać się dnia gdy moje dziecię pośpi chociaż do 8.00 ostatni raz spała tak długo jak była u mnie w brzuchu:-D. I życzę by szybko miną dzień przed wyjazdem:tak:


W końcu nie pada....:tak:można myśleć o spacerze z dala od piaskownic:dry:
 
Do góry