reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Widzę,że dzieci dzisiaj się zmówiły :)

Ja właśnie dostałam kolorowe ciasto od Oliwki.Mówi do mnie,że idzie myju myju robić,a ona potrafi sama więc widzę,że przystawia stołek i luz...Za chwilę przylatuje i mówi mama ja ciasto :) i niewiele z niego zostało,bo jest od farbek :)
 
reklama
nareszcie, mała śpi, S poszedł na piwo z kumplem, chwila spokoju... idę priszi i na mój ulubiony film w Polsacie, polecam Ostrożnie z dziewczynami!! może wytrwam chociaż do połowy...

Anja - Małyszomania rulezzzz, moja też ciągle gada o Małyszu, bierze se ustawia kolana S jak ten leży na łóżku, robi jaskółkę na samym czubku i leci prosto na twarz... to rawdziwe lądowanie telemarkiem mają nasze dziewuchy!!

aaaa, i wiecie co, antybiotyk działa, głowa rzestaje mnie aż tak boleć, a szczęka nadal boli i nie mogę otworzyć buzi do końca, i już wiem że to jednak ząb mnie też boli, już wiem który, zajebiście, jutro idę się umawiać z dentystą :cool2: nie ma jak sado maso! tym optymistycznym akcentem żegnam sie na dziś, obyśmy jutro miały wszystkie lepszy dzień!


dobrej nocki dziewcyny
 
hej laski:)
ja właśnie podmieniłam wode w akwarium, zwlekałam z tym mega, mega, a okazało się, że wystarczyło podmienic niecałe dwa wiadra wody i wyczyścić ścianki skrobaczką:)
byłam dzis na pazurach i mam pomalowane na czerwono-pomarańczowy, znaczy coś pomiędzy:) bardzo mi sie podoba:)
zaraz zaczynam prasować, bo juz wypada z miski, a taaak mi sie nie chce:( i you can dance będę oglądać:)
kupiłam dziś J książke 12 razy śmierc i leży w wannie i czyta:) ja pooglądałam bransoletke ani i stwierdziłam, że też będę zbierać koraliki:) więc zazyczyłam sobie od J bazę z pandory hihi, nawet mu rozmiar podałam teraz czekam na "niespodziankę"
dziuba super, że antybiotyk działa:)
melodie powodzenia w szukaniu pracy:)
 
pazurki niczego sobie , pewnei tez by mi sie podobały...
ja chyba sie wezme za robienie takich cudeczek i kolczyków bo tu umieram z nudów *czasem tylko jak dzieci spią )

ja dopiero sie obudziłam 0 19 poszłam uspać Maćko i padłam razem z nim...
 
Witam się słonecznie z rana :)

Nie poczytam bo lecę zaraz wykupić kolejne jazdy, aby się porządnie przygotować na kolejny egzamin - czwartek też o 6:45.
Poległam na placu (boju) hihi.
 
Iza luzik :) najważniejsze,że masz zapał!! Wytrwałości życzę!
Magda fajne pazurki :) najmodniejsze kolory !! ja lubię pomarańcz!!!!
Bede dziś przejeżdzac przez zaspę to odbiorę bransoletkę - napisz o której wychodzisz na spacer to Ciebie tam złapię na trasie :)
Ana buziaki dla stłuczonego kruszynka!
Dziuba dobrze,że antyb. działa to teraz czas na borowanie, na szczęście są znieczulenia dla ciężarnych.
Marcia fajne ciasto :)))
Miłego dnia życzę, słoneczko świeci i jadę do Oliwy.
znalazłam słodką pościel dla dziewczynek - Martynka,może Dziuba:
P’tites cocottes BABYDECO – materace i łóżeczka dla dzieci i niemowląt
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Czy jako Trójmiejska mama mogę dołączyć do grona?
Mam nadzieje ze jesteście otwarte na nowe "mamy"?:-D

 
AgA, witaj:)

Magda85
, zazdroszczę malowania bo u mnie nie ma czego;p Jakoś w czwartym miesiącu po porodzie zaczęłam się sypać i tak jest do teraz. Włosy wypadają mniej ale wystarczy umyć naczynia bez rękawic i juz wiem że jakiegoś paznokcia nie mam. Kupiłam nawet utwardzacz Sally Hansen i chyba zadziałało bo zapuściłam bez łamania ale przyszła przeprowadzka i generalne sprzątanie dwóch mieszkań. Bilans.. zostało mi 7 paznokci i wszystkie musiałam spiłować żeby nie wyglądać jak czarownica. 7 długich i trzy obgryzione. Pięknie. Niestety jak już mi się paznokieć łamie to zawsze na różowej płytce, nigdy na odrośniętym paznokciu i jak się zaciągnie to często aż krew leci.

Dziuba, z tymi przedszkolami to istna tragedia. Moja szwagierka idzie w przyszłym roku do szkoły! Bo zabrakło dla niej miejsca w przedszkolu. Normalnie w szkole utworzyli klasę pięciolatków, które nie załapały się do przedszkola. Jakieś to rozwiązanie jest..

A propos facetów. My odbyliśmy dłuugie rozmowy o wychowywaniu partnerskim. Mówiłam na przykładzie z jego otoczenia, że nie podoba mi się jak rodzice rywalizują o względy dziecka. Ustaliliśmy, że nie będziemy sobie autorytetu podważać ani (jak będzie taka sytuacja) znosić szlabanów nakładanych przez drugiego ale ostatnio zauważyłam, że np małż lubi się kłócić o to co dla dziecka najlepsze. A mnie to denerwuje. Nie jestem alfą i omegą ale z kim jak z kim, ze mną nie ma prawa sie wykłócać. Ostatecznie to ja jestem z nim 24 godziny na dobę i chyba znam go ciut lepiej. Np ostatnio jechaliśmy autobusem i z racji tego, że małż siedział w jedną stronę to uznałam, że ja będę siedziała w drugą. Wcześniej całą drogę stałam przed obliczem dziecka żeby mnie widział a nie ścianę bo nawet nie okno czy ludzi. Usiadłam za dzieckiem żeby można było trzymać uchwyt a ten hrabia siada obok mnie. Mały zaczyna się wiercić to mówię że może teraz on stanie? A on mówi, że nie bo mały ma się przyzwyczajać. Ja się pytam przyzwyczajać do czego? A on mi wykład daje o tym, że mały jest za bardzo przyzwyczajony do tego, że ktoś jest ciągle obok niego i nie chce nigdy być sam. Goowno prawda. Potrafi siedzieć sam w pokoju i się bawić tylko ja go wolę mieć na widoku. Poza tym argumenty, że jest drugi raz w życiu w autobusie, który jest dla niego całkiem nowym doznaniem plus brak rodziców musi być dla dziecka stresujące do niego nie trafiają. No i ostatnio rzuca tekstami typu ,,Jeny jak on będzie mnie kochał" na moje słowa, że np nie rozumiem jak można wypuszczać dziecko na cały dzień po szkole na dwór z koleżeństwem a w nocy ma niby lekcje robić. Chyba najpierw obowiązki a później zabawa.

Ana, jesteś w Norwegii? Ja słyszałam, że generalnie nie można uderzyć dziecka ale o podnoszeniu głosu nic nie słyszałam. Nie żebym chciała się wydzierać na moje dziecko ale .. moim zdaniem to przesada. Przepraszam jeżeli Cię urażę ale.. czy tak jest częściej? Że robi Ci awanturę w sklepie i nie chce sie uspokoić? Jak sobie z tym radzisz?

Izabelinda, podobno rękaw najgorszy;p Trzymam kciuki:)
 
reklama
wow ale posta walnełaś :-D
tak jestem , niczym mnie nie uraziłas ....nie zawsze tak jest , czasem mu się zdarza takie odpały ...:wściekła/y:, gdzies rok temu była granda na maksa bo mąz mu dawal co chciał..trochę sobie juz to ukruciłam a druga sprawa juz zaczyna rozumiec skąd się birą pieniądze i na co idą i , że mamy ich mało. , na szczeście rozumny chlop , ale jak to dziecko lubi lubi słodycze,myślę , ze to kwestia wypracownaia i czasu i bedzie oki
moja mam mowiła , ze ja się rzucałam na ziemię w sklepie, boshe ciekawe za czym :-Djak w sklepie na półkach tylko cukier
 
Do góry