reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

cholera wiecie co, od 6 rana mi mala tak wyje o wszystko że chyba ją zaraz wystawię na balkon żeby mniej słyszeć :wściekła/y: aż mi kubek wyleciał z ręki, zachaczył jeszcze o drugi oi oczywiście dwa zbite z rana... całe szczęście czuję się już trochę lepiej, więc to chyba jedyne dobre. W dodatku Martyna nie dostała się do publicznego przedszkola, nie wiem co dalej, ale dowozić ją taki kawał z niemowlakiem na pewno nie będę, jak będzie nas stać to zaiszę ją tu gdzieś blisko do punktu żeby miała kontakt z dziećmi i chociaż na te parę godzin ją będę dawać... zobaczymy. Pogoda też w sam raz do życia. Cudowny początek dnia :wściekła/y:
 
reklama
Witam się i ja

Melodie ja ostatnio widziałam ogłoszenie rodzice szukali opieki dla dziecka takie sporadycznej jak chcą wyjść na zakupy albo do kina i w bardzo awaryjnych sytuacjach gdy córki zachorują oczywiście opieka w domu dzieci,a na koniec stawka 4zł/h za dwójkę dzieci.Myślałam,że tam padnę,bo jak będą mieć szczęście to ktoś kto mieszka na tym samym osiedlu może się skusi,ale jak ktoś ma jechać i zapłacić za bilet czy paliwo to się nie opłaca,bo posiedzi z dziećmi 3 godziny dostanie 12zł i wsio...
Ja tam lubię dzieci i mogłabym się nimi zajmować :) dlatego też chcieliśmy rodzeństwo dla małej żeby miała towarzystwo no ale nie wyszło :/

Oliwka dała mi dzisiaj pospać i wstała po 8 :) i pierwsze co to chciała iść do kina na misia Yogi,ale senas był na 9.40 i byśmy się nie wyrobiły.Zaraz zmykamy na jakieś zakupy,bo nie mam nic na obiad.

Miłego dnia


EDIT
Nie doczytałam.

Ja nie zamawiałam takiej pogody :(

Natalia trzymaj się małej też pewnie ciężko...

A jak Maluszek się czuje?
 
Ostatnia edycja:
Wiem wiem :-) Ja to już szukałam gdzie na weekend pojechać,ale w sobotę ma padać to chyba w domu zostaniemy
 
zajebiście, oczywiście całe południe i centrum tonie w słońcu, a w 3mieście jak zawsze... :wściekła/y:

Martusiu - jeszcze będziecie mieć drug.ą dzidzię, bardzo mocno ściskam za Was kciuki!!

idę się chyba zanurzyć pod kołdrę, bo szlag jasny mnie trafi z tym wszystkim :wściekła/y:
 
ja wlasnie wracam z drzemki 2godzinnej razem z gabcia pod kolderka;-), leb mi zaraz peknie...do d..z ta pogoda i cisnieniem:no:
a w lekedn mialo byc jak w valencji 20C, tia jasne jak ktos sobie chyba valnie pol litra:confused:

dziuba-nie dostala sie :shocked2:, kurcze to fatalnie, moja przedszkole obok domu, norlmalnie tak sie jaramy tym faktem,ze szok;-) sluchaj a nie masz kogos w kuratorium podpytac zawsze na liste rezerwowa 2 dzieci biora;-)walcz kochana, bo te ogrodki przedszkolne vel punkty sa fatalne merytorycznie,dobre dla 2latka a nie dla rezolutnej 3/4 letniej dziewczynki. a dowozenie odpadaja przy pracy twojego S:no:
zalatwiaj to przedszkole bo latwo ci nie bedzie z 2ka w domu:-p wiem co mowie:cool2:
 
Witam się i ja

Melodie ja ostatnio widziałam ogłoszenie rodzice szukali opieki dla dziecka takie sporadycznej jak chcą wyjść na zakupy albo do kina i w bardzo awaryjnych sytuacjach gdy córki zachorują oczywiście opieka w domu dzieci,a na koniec stawka 4zł/h za dwójkę dzieci.Myślałam,że tam padnę,bo jak będą mieć szczęście to ktoś kto mieszka na tym samym osiedlu może się skusi,ale jak ktoś ma jechać i zapłacić za bilet czy paliwo to się nie opłaca,bo posiedzi z dziećmi 3 godziny dostanie 12zł i wsio...
Ja tam lubię dzieci i mogłabym się nimi zajmować :) dlatego też chcieliśmy rodzeństwo dla małej żeby miała towarzystwo no ale nie wyszło :/

Hm. No ja szukam raczej z moich okolic żebym mogła brać do siebie, chodzące czyli 1,5 roku i 3 i nie za 4 za godzinę. Litości.
Moja koleżanka jest opiekunką i dostaje 400 za miesiąc. Sama ma czwórke dzieci więc jedno więcej jej nie robi;p za to moja druga koleżanka dostaje 2500 -.- ale w domu robi wszystko. Rozrzut;p

Ja też nie zamawiałam takiej pogody. Nie jestem lato-lubna ale deszczu tez nie zniese;) co prawda nie pada JESZCZE ale coś czuję , że będzie.
 
reklama
nie no trzeci cyrk, bo jej frytki posoliłam!!!! niech ktoś zabierze ode mnie to dziecko i odda jutro o ile sie uspokoi!!!! :wściekła/y:

Anja - widze ze mamy podobne myślenie o punktach rzedszkolnych... zobaczymy jak to sie rozegra wszystko...
 
Do góry