reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

No cóż. Przeczytałam dzisiaj, że to na szczęście. Miejmy nadzieję. Fakt zrobienia kleksa ptasiego na kafelku zniosę.. jeżeli ma przynieść szczęście.

No popatrz jaka uczynna ta Twoja dziewczynka. Ja mojego zabrałam do łazienki bo białe do moczenia wkładałam to zajął się rozrabianiem. Rzucał nocnikiem. Dobrze, że pustym.. Po tatusiu, po tatusiu.

Izabelinda, oglądałam Twoje zdjęcia i znalazłam tam ślubne mojej koleżanki z liceum;) Widziałam wszystkie na jej profilu gdzieś tam i muszę stwierdzić, że pięknie fotografujesz.
 
reklama
Melodie, jak tam Twoje szczęście?? już przyszło?? :-D

my ciągle w łóżku, ale okazało się że lek, który mi rzeisała lekarka na pogotowiu a jest wycofany z produkcji, ma moja kuzynka, więc z samego rana S ojechał na rzymorze i mi przywiózł, wzięłam już dwie dawki tego antybiotyku i mam nadzieje że będzie coraz leiej bo chyba zwariuję!! na dodatek mała mi rzyga antybiotykiem swoim, chyba trzeba będzie podjechać żeby zmieniła, no dramat. I ciągle sama, ciągle w łóżku, czas mi tak wolno leci że szok... ehh, no i już słyszę to mamik mamik, idę do Tyśki, kurowania cd. :)
 
hej laseczki:)
kurde kiedy wreszcie zawita ta wiosna??
ja też się staram angażować Damiana narazie w porządki jego pokoju. rozsypac klocki, jest mega łatwo, zebrac juz trudniej;) karmi tez koty, wyciaga pranie i chce bardzo wyciągać ze zmywarki, pozwalam mu ale z moja asekuracja, bo juz nas pozbawił jednego talerzyka;)
melodi, dzięki za odpowiedz nt fryzjera, jednak ja szukam w gdańsku:) a też to słyszałam, ze jak ptaszek na nas nawali to na szczęście..heh..nieźle..
miłego dnia

dziuba wy jesteście ciagle chore od tego czasu co miałysmy się spotkac?
 
Ostatnia edycja:
Melodie, jak tam Twoje szczęście?? już przyszło?? :-D

my ciągle w łóżku, ale okazało się że lek, który mi rzeisała lekarka na pogotowiu a jest wycofany z produkcji, ma moja kuzynka, więc z samego rana S ojechał na rzymorze i mi przywiózł, wzięłam już dwie dawki tego antybiotyku i mam nadzieje że będzie coraz leiej bo chyba zwariuję!! na dodatek mała mi rzyga antybiotykiem swoim, chyba trzeba będzie podjechać żeby zmieniła, no dramat. I ciągle sama, ciągle w łóżku, czas mi tak wolno leci że szok... ehh, no i już słyszę to mamik mamik, idę do Tyśki, kurowania cd. :)

Cos się szczęście ociąga ale chyba deszcz nadciąga więc.. jedno szczęście. Deszcz za mnie zmyje kleksa tylko ja czekałam na jakieś bardziej konkretne szczęście. Kleksa to ja sobie mogłam sama zmyć. O.

Zdrowia życzę:)

Melodie - a kto to? Jak jej na imię?

Marta.
 
Madzia - no nie pamiętam czy to wtedy, ale pamiętam ze w zeszły piątek mała nie poszła już do przedszkola, weekend rzeleżałyśmy, od pon mnie wzięło, cały tydzień obie w łóżkach no i teraz drugi tydzień leci... dramat normalnie :wściekła/y: jeszcze jak tak na siebie nawzajem kaszlemy to coś czuję że szybko sie nie skończy, ale mała tylko mama mama, nawet się wysikać nie mogę bo łazi za mną...
 
Dziuba kurujcie się.Oliwka też ma katarek,ale mam nadzieję,że na katarze się skończy,bo siedzenie z nią w domu to coś strasznego.

Melodie
a do jakiego liceum chodziłaś?

Iza Jak Pati będzie Ci mocno dokuczać to podrzuć ją do mnie.Dziewczyny będą się ładnie bawić,a Ty odpoczniesz :)

My wczoraj zakupiłyśmy dwa kupony do Baby Cafe w Gdańsku i musimy się tam w najbliższym czasie wybrać :)

Teraz idę po zakupy,bo jestem dzisiaj daleko w polu ze wszystkim...
 
Melodie - Marta-Pchełka?

Martuś - dzięki wielkie, najchętniej bym wpadła razem z Patką, ale my jeszcze katarki, czerwone gardełka, u młodej znów stan podgoraczkowy się wdał a wydawało się, że już lepiej. Wolę nic takiego Ci nie przynosić.

Młoda wpadła w garnki i pokrywki, więc mam perkusistkę w domu. Chyba ta Polska Stacja Rock jej podeszła ;) Auć moja głowa...
 
reklama
To jak wyzdrowiejecie.
Dzisiaj chyba zrobię ciasto marchewkowe.Miałam je już ponad 2 tygodnie temu zrobić,ale wyszedł ten szpital i nici z pieczenia :)
 
Do góry