reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Iza mi się tez bardzo podoba, przesliczne zdjecie
magda nie wiem czego mi brakuje, jakos tak, chyba wole mutsy, trzesie strasznie po zaspianskich chodnikach
a co do zakupow na allegro, to tez, sporo tam kupujemy, jest duzo taniej, ale ostatnio wylicytowalam super hiper zestaw zabawek dla Patrysia i co przyszly, jedna zaplasniala, kilka w stanie krytycznym, poleopine, smierdzace stechlizna, nie dzialajace, baterie powylewane w srodku, po serii meili i telefonow w koncu zwrocilismy te pospsute i czesc kasy udalo sie odzyskac, ale co sie nawsiekalam to moje, najgorsze, ze stal wielki karton smieci i nie wiedzialam co z tym zrobic, teraz zamowilismy lozeczko turystyczne, przyszlo tylko tanszy model, do tego jest popekany material, dziurki jakies, sprzedawca stwierdzil, ze trzeba bylo przy kurierze sprawdzic, mam zrobic zdjecia, bede sie domagac wymiany i znow wnerw, ubranko do chrztu chce dodtknac,
a my tez mamy lozeczko rosnace z ikei, jak narazie dla gosci, docelowe dla Patryka :) ja tam lubie ikee, no wiadomo, nie wszytsko, czesc to straszna tandeta, ale sa tez bardzo fajne rzeczy,
choc z ikea, prawdopodobienstwo, ze sasiad ma tez taki mebel bardzo duze :)

a mi na sama mysl poniedzialek, nie dobrze sie robi, ja nie chce do pracy....
 
reklama
A co będzie z Patrykiem jak wrócisz do pracy?

Właśnie razem z Pat zrobiłyśmy pizzę, teraz woła co 2minuty "mamo, pizza już?" :D
 
Iza mi się tez bardzo podoba, przesliczne zdjecie
magda nie wiem czego mi brakuje, jakos tak, chyba wole mutsy, trzesie strasznie po zaspianskich chodnikach
a co do zakupow na allegro, to tez, sporo tam kupujemy, jest duzo taniej, ale ostatnio wylicytowalam super hiper zestaw zabawek dla Patrysia i co przyszly, jedna zaplasniala, kilka w stanie krytycznym, poleopine, smierdzace stechlizna, nie dzialajace, baterie powylewane w srodku, po serii meili i telefonow w koncu zwrocilismy te pospsute i czesc kasy udalo sie odzyskac, ale co sie nawsiekalam to moje, najgorsze, ze stal wielki karton smieci i nie wiedzialam co z tym zrobic, teraz zamowilismy lozeczko turystyczne, przyszlo tylko tanszy model, do tego jest popekany material, dziurki jakies, sprzedawca stwierdzil, ze trzeba bylo przy kurierze sprawdzic, mam zrobic zdjecia, bede sie domagac wymiany i znow wnerw, ubranko do chrztu chce dodtknac,
a my tez mamy lozeczko rosnace z ikei, jak narazie dla gosci, docelowe dla Patryka :) ja tam lubie ikee, no wiadomo, nie wszytsko, czesc to straszna tandeta, ale sa tez bardzo fajne rzeczy,
choc z ikea, prawdopodobienstwo, ze sasiad ma tez taki mebel bardzo duze :)

a mi na sama mysl poniedzialek, nie dobrze sie robi, ja nie chce do pracy....

Jak masz problem ze sprzedającym po pierwsze wystaw spór a po drugie to nie ma czegoś takiego jak sprawdzanie zawartości przy kurierze jeżeli przesyłka nie nosi śladów uszkodzeń.Jak otworzysz przesyłkę to i coś jest nie tak a ewidentnie jest wskazanie,że to przez nieodpowiedni transport zgłaszasz to do firmy kurierskiej i w ciągu iluś tam dni przyjeżdżają spisać protokół szkody.Moim zdaniem jak materiał ma dziurki to nie wina transportu i na Twoim miejscu odesłałabym natychmiast te łóżeczko,bo na zwrot bez podawania przyczyny masz 10 dni wiadomo,że jak z wadą to i więcej.Paragon kartka z wyjaśnieniem i prośbą o zwrot kosztów wysyłki,bo towar jest wadliwy.Sama sprzedaje na allegro i nigdy mi się nie zdarzyło nie zwrócić komuś kasy za wysyłkę jak coś było np uszkodzone bo miało dziurkę a tego nie zauważyłam.My ostatnio kupiliśmy listwy do auta i przyszły popękane gdzieś zardzewiałe napisałam facet milczał dałam mu 2 dni i nadal nic wystawiłam spór wysłałam listwy z kartką paragonem i zwrócił kase bez dwóch zdań.Jeszcze tylko zdjęcia uszkodzeń zrobiłam żeby nie było później,że coś wymyśliliśmy.
Teraz Oliwce trochę ubrań zamówiłam,ale wszystkie przychodzą zgodne z opisem:)


My już po spacerze.Dzisiaj mam mega spóźniony obiad,ale co tam...Oliwia właśnie ma występ artystyczny i piszczy ma maksa.
Gdzieś bym się w weekend wybrała...Tylko gdzie?



EDIT

Dziewczyny chcę kupić magnes który najlepszy Waszym zdaniem do czerwono białej kuchni ?Magnes na lodówkę dużą + paczkomat gratis! (1511668569) - Aukcje internetowe Allegro

http://allegro.pl/magnes-magnesy-naklejka-na-cala-lodowke-duzy-i1530955666.html
 
Ostatnia edycja:
mi się mega podoba ten ze słonecznikiem, choć do biało-czerwonej kuchni kiepsko... choć osobiście nie jestem zwolennikiem tego typu gadzetów to ten słonecznik jest mega pozytywny!
 
w'tm

u nas fajny dzien, nadusia dostala sie do przedszkola panstwowego, 3min od domu, bardzo dobre przedszkole;-)ufff skonncza sie dojazdy na ktore tracimy ponad godz dziennie,plus oplaty ktore rujnuja nasza skarbonke:baffled:
nie wiem jak to bedzie w panstwowym troche sie stresuje,jak mi sie dziecko przyjmie, duzo wiecej dzieci, panie starsze i bardziej sztywna atmosfera, religia, lezakowanie:nerd: nie bedzie jej baletu i tanca towrzystkiego, wiec na to dodatowo bede musiala wozic, tak samo na angielski bo bardzo chce sie uczyc;-)

z naszym biznesem w koncu sie ruszylo w dobra strone, zrobilam zarabiste Gnudi takie ala gnocci, mniam :-D
na koniec dnia wyszorowalam panny, ululane, wycalowane, starzy piwko tj ja pol szklaneczki i meczyk
 


ale fajne te magnesy, moja nie jest stara lodzia ale biala i ciagle uwalona od lapek nadii, bo on grzebie w lodowce, wyciaga, wylewa etc nowa to mzoe w nast roku kupimy
najbardziej mi sie podobaja esyfloresy i malinka w wodzie,ale moj fave to taksowki nyc.swietne!

ana te twoje petarda! chyba zamawiam tylko ktore ktore
 
Ostatnia edycja:
Hello, wpadam na chwilę, dzień miałam pełny zajęć i wieczorem trening, padam:) ale pozytywnie :)))
zaczęłam remont więc jestem mega zajęta :)
Pozdrawiam!
 
reklama
A ja zaczęłam szukać pracy jako opiekunka i jestem przerażona.

Witam się porannie:) Pogoda nie najlepsza.. Chyba będzie padać.
 
Do góry