reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

My też byliśmy w oliwskim w niedzielę między 13 a 14tą ;) zimno było i młodego w kurtce zimowej miałam.
Kupiłam sobie wiosnę i się dzielę z Wami
IMG_0268.jpg

Kiedyś chodziłam do filipa,tam pracowały fryzjerki, które otworzyły już swój własny salon w Gdańsku i tylko im oddawałam swoje włosy do farbowania przez ponad 10 lat, dziewczyny są po prostu naj:) przychodzą do nich ludzie biznesu i telewizji, ceny normalne jak na prestiżowy salon:
Salon Fryzjerski L'Oreal Monika Marzec - Gdańsk, Kowalska 4/1 - Zumi.pl Lokalizator internetowy


 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzia - nie byłam, impreza odwołana, no i też się pochorowałam. Ale co się odwlecze to nie uciecze :) Mam nadzieję, że się jeszcze tej wiosny w Waszych towarzystwie wyszaleję :))
 
dziewczyny, wracam do świata skomunikowanych ze światem!! podczas sprzątania rozłączyłam wszystkie kable jakie się dało no i dopiero teraz S się tym miał czas zająć, zresztą wcześniej bym nie dała rady... jesteśmy z Tysią totalnie pochorowane, mała od ubiegłego piątku siedzi w domu, przez weekend tylko mama mama, kaszlała na mnie kichała no i na mnie przeszło, cały tydzień się też męczę ze sobą, mam pół twarzy spuchnięte tak że wyglądam jak z Milczenia Owiec normalnie, głowa mi ciągle pęka, nic sobie nie mogę poradzić z choróbskiem, w dodatku dziś mi Martyna wstała z 39 ponad gorączki więc szybko do lekarza i antybiotyk, a ja się dalej męczę z zatokami, chwilami mam wrażenie że tracę świadomość tak mnie boli ta moja łepetyna :wściekła/y: na razie nic nie czytam tylko wracam do łóżka bo jak długo patrzę w ekran to też boli...
 
Hej. Ja dzis siedze i sie obijam... W nocy wymiotowałam i cały dzien mi mega niedobrze, nie wiem czy cos mi zaszkodziło czy to te leki tak na mnie działają...

Co do lozek my mamy z Ikei to: IKEA | Dzieci | Łóżka dla dzieci | KRITTER | Rama łóżka z dnem z listew i na razie jestesmy zadowoleni, chociaz jest z płyty.
Z drewna są te rosnące: IKEA | Dzieci | Łóżka dla dzieci | LEKSVIK | Rama łóżka, reg. dług./podst.szczeb i IKEA | Dzieci | Łóżka dla dzieci | TROFAST | Rama łóżka, reg. dług./podst.szczeb
Duzo znajomych ma i raczej wszyscy zadowoleni. I rosną od 140 do 200cm, wiec dorosły moze spac...
Mi sie tam w Ikei duzo rzeczy podoba i tak na dotyk wydają mi sie dosc dobre gatunkowo...

A ja sobie ogladałam spacerówki i wiekszosc jest do 15... Ehhh a ja pozniej bede szukac raczej takie do dwudziestu paru, żeby Rafał mogl usiasc w razie czego...

Dziuba zdrówka...
 
Ana - te kwiaty i wiosna to u Beatki :) U mnie dzisiaj lekko depresyjnie... Jakoś nawet zrobienie ciasta nie pomogło.

Dziuba - duuużo zdrowia, obyście z Martysią szybko pokonały choróbsko!

Martynka - mam nadzieję, że Twój organizm szybko przyzwyczai się do leków, żebyś nie musiała się męczyć do samego rozwiązania.

Pat padła, załadowałam sobie radio Polska Stacja Rock i korzystam, że chłopy pojechali na urodzinki, obrabiam zdjęcia, kończę malutką Matyldkę i zabieram się na dobre za naszą Martynkę śliczną :D
 
Ana - te kwiaty i wiosna to u Beatki :) U mnie dzisiaj lekko depresyjnie... Jakoś nawet zrobienie ciasta nie pomogło.

Dziuba - duuużo zdrowia, obyście z Martysią szybko pokonały choróbsko!

Martynka - mam nadzieję, że Twój organizm szybko przyzwyczai się do leków, żebyś nie musiała się męczyć do samego rozwiązania.

Pat padła, załadowałam sobie radio Polska Stacja Rock i korzystam, że chłopy pojechali na urodzinki, obrabiam zdjęcia, kończę malutką Matyldkę i zabieram się na dobre za naszą Martynkę śliczną :D

he he no wlasnei teraz mi glupio jak otworzylam okno trójmiastek post Emki..i te kwiaty....oj oj ...źle ze mną
 
BB mi się popsuło. Nie cofa mnie do pierwszego nieprzeczytanego a do ostatniej strony. I teraz szukam ostatniego mojego postu żeby zobaczyć co się u Was działo.

Co do fryzjera. Ja polecam Krzysztofa przy dworcu w Gdyni. Ceny nie są aż tak wygórowane. Przynajmniej nie były rok temu. A facet zna się na rzeczy.

Wszyscy wszędzie są chorzy. Wiosna idzie! Zdrowieć:)

Mam biureczko przy oknie w dużym pokoju i właśnie zaobserwowałam jak ptak usiadł na płotku dupą w moja stronę i się normalnie zesrył. Widzę białą plamkę na kafelku. Musiał dupą do mnie! Sąsiedzi mają trawnik. Mógł narobić na trawkę ale nie! Bo po co.
 
chmurka jutro rano bedzie nad PL, nie podaja w mediach jak bardzo jest szkodliwa, bo bylaby miedzynarodowa panika.po prostu lepiej przez 3 dni nie wychodzic z dzieciaczkami na dwor, lepiej odpuscic sobie tez nowalijki w tym roku, myc rece jak najczesciej, wyprac wierzchnie ubranie/oddac do pralni chem. to tyle co mozemy zrobic by miec czyste sumienie. nietsety te chmury sa niewidzlane, kraza w atmosferze.

nie ja jedna nie wierze przekaza medialnym, nie paniuje, po prostu chce spac spokojnie,ze zrobilam te miniumum by ochronic dzieci.
dupnie bo to jednak prominie radio.zartow nie ma, teraz miwia,ze nie szkodzi a za 10lat upss zonk

Ale dlaczego to nie zostało nagłośnione w mediach? Czy zostało a ja jestem jakaś niedoinformowana? Ja nawet nie wiedziałam, że ta chmura się zbliża.
 
reklama
BB mi się popsuło. Nie cofa mnie do pierwszego nieprzeczytanego a do ostatniej strony. I teraz szukam ostatniego mojego postu żeby zobaczyć co się u Was działo.

Co do fryzjera. Ja polecam Krzysztofa przy dworcu w Gdyni. Ceny nie są aż tak wygórowane. Przynajmniej nie były rok temu. A facet zna się na rzeczy.

Wszyscy wszędzie są chorzy. Wiosna idzie! Zdrowieć:)

Mam biureczko przy oknie w dużym pokoju i właśnie zaobserwowałam jak ptak usiadł na płotku dupą w moja stronę i się normalnie zesrył. Widzę białą plamkę na kafelku. Musiał dupą do mnie! Sąsiedzi mają trawnik. Mógł narobić na trawkę ale nie! Bo po co.


Co za złośliwe stworzenie z tego ptaszyska :D hihih. Wiesz, jak przyjdzie prawdziwa wiosna, to pewnie nagle nastąpi cudowne ozdrowienie. Bo dzisiaj rano to mąż musiał znowu szyby skrobać.

Właśnie z Pat załadowałyśmy jasne kolory do pralki, moja mała pomocnica... Cris chyba miałaś rację z tą nudą, będę musiała zacząć młodą wdrażać w obowiązki domowe. Od kilku dni też do Patki należy poranne karmienie psa. Tylko ja też jestem Zosia-Samosia i lubię wszystko po swojemu, szybko, bez brudzenia a wiadomo jak to z dziećmi. No i czasem cierpliwość u mnie szwankuje ;) Ale może dam radę...
 
Do góry