reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

emka ja ikei lozek nie kupuje, oklepane poza tym jakosc slabsza, zreszta meble ktore mam w dziciecym pokoju sa z ikei i tragedia tak sie niszcza a lozko musi byc wg mnie drewniane, zadna plyta mdf, wiorowa, bo zapach jest nieteges czyste drewno i oczywiscie ekologiczna farba.

fajnie,ze kolorki wybrane, radocha co. uwielbiam wybieranie kolorow i malowanie moglabym co rok! mnie nast malowanie czeka kiedy bedziemy pokoik dla gabi robic a nadii bedzie do szkoly przemeblowanie.. i w taki sposob stracimy gabinet, bo bedziemy sie musieli s przeniesc z nasza sypialnia


edit

http://www.sklep.meble.pl/meble/lozka/

maja dobre ceny i duzy wybor, mozna na raty brac, daj spokoj, misie odpadaja,do Tymka laseczka przyjdzie tudziez przyczolga sie, jak mlodsza a tu zonk. lozko w misie. kompletna siara, wczuj sie w klimat hehe

http://www.sklep.meble.pl/p11582,lozko-dla-malego-sportowca-sport-90180-cm.html

jak masz miejsce to polecam kupienie od razu duzego lozka, dokupisz barierke i bedzie si, a dzieci czesto prosza by sie z nimi polozyc, poglaskac przed sapniem, poczytac bajeczke w lozku , jak chory to mozna z nim spac etc


my w sypialni mamy podobne to tego http://www.sklep.meble.pl/p36096,atena-h-140200-loze-tapicerowane.html tlko na 180, ciemno brazowe, sciany mysio brozowe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na dzień dzisiejszy śpi w dziecięcym drewnianym, nie mogłam go wsadzić do turystycznego nawet na te 2 miesiące;/ co innego jak byłam na wyjeździe...po to są turystyczne . To "piłkarskie" też jest z mdf'em więc nic lepiej niż ikea...ja muszę zobaczyć na żywo wykonanie zanim kupię ,bo np. oglądałam w necie meble brw dla tymka i ok na ekranie a jak dotknęłam i otworzyłam - masakra! szuflady wylatują z zawiasami, źle wykończone itd. rozpadają się od patrzenia...zresztą tak samo mają najtańsze serie z ikea...lepiej nie dotykać. U mnie wszelkie tapicerowane materiałem odpadają, tylko skóra. Do sypialni mam już wybrane, krzesła do jadalni oddaję do tapicera na zmianę siedziska, kuchenne kupione tylko blat po złożeniu mebli trzeba będzie zamówić, parapety już wymierzone tylko muszę do Wejerowa pojechać wybrać granit, jeszcze narożnik do salonu muszę jakiś wybrać ( chciałam z kler ale przy kotach,które mogą podrapać to mi szkoda 10tyś wydać więc będzie jakiś tańszy skórzany) i generalnie większość już kupiona lub wybrana.

Magda nie mogę dziś jechać do tesco,bo czekam na kuriera ( dzwonił,że bedzie do południa więc kamieniem w domu,bo w piątek nie odebrałam ).
 
Ostatnia edycja:
Beatka w swoim żywiole :) Cichutko zazdraszczam i ciekawa jestem efektu końcowego. Masz świetny gust i styl, więc na pewno będzie ciekawie.

Madzia - mówię na Dominika DD bo tak wynika z jego inicjałów. Jak był mniejszy to był DD, potem Domino, teraz już raczej normalnie mówię, piszę natomiast skrótowo bo tak szybciej :)

Naczytałam się tego forum dla fotografujących dzieci i doszłam do wniosku że nie umiem robić zdjęć a z obróbką to już żenada całkowita :D
I wczoraj zrobiłam Patce małą sesyjkę, z czego jedno zdjęcie wyszło super hiper, kilka nawet nawet a reszta do śmieci. A potem chyba ze dwie godziny siedziałam i obrabiałam według porad ze strony i wyszło takie cuś:



Jeszcze się muszę duuużo nauczyć...

No i już w domu nie możemy wysiedzieć, Pat dostaje kota a ja dostaję niezłego kopa.
 
Iza uczymy sie całe życie a Ty kochana to masz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaki talent,że to ja zazdroszczę! Wyszło rewelacyjnie jak na moje oko laika :) ps.dziękuję za komplement. Sesję kochana to może kwiecień- muszę z Tobą najpierw ustalić co i gdzie i zakupić coś do sesji więc musimy wypad jakiś zakupowy zrobić....co o tym myślisz?
 
Iza mi się tez podoba jak cholera!!!!
my siedzimy tez w domku bo padalo od kilku dni i też kot w glowie ..u mnie u Czarka ....ale dziisaj sie wynurzam z norki ...
bo jeszcze MAĆKO jakiś marudny na maksa ..i ciągle go trzbea pilnowac bo sma wstaje i chodzi koło stolu , poełno guzów ...kurcze wiecie co Czarus jakiś taki pojętny był a ten to wszystko do buzi , wczoraj zjadł książeczkę na kolacje ..reanimacja bo mu się do podniebienia przykleiła ...:rofl2:glupitki jak nic .. najlepiej mu smakuja kapcie:angry: , boshe muszę go pilnowac non stop.ale ja zestrechana:baffled:jedno co dobre w tym wszystkim to uwielbia jeśc za ziemniaka sie sprzeda :-Dwięc brzuch juz mu wisi na kolanach i trzy brody wrosły...:szok:

Anja te łóżko rewelka my takiego szukalismy ale takie ceny , ze szok!!!a na tej stronce ceny mnie pozytywnie zaskoczyły...przy projektowaniu sypilni wlasnei mielismy w marzeniach takie lózko a skończyło się na normlnym i takiej tapecie imitacji tapicerki ...ale te ceny rewelka ...
 
Ostatnia edycja:
Och Beatko - dam się pokroić za taki zakupowy, babski wypad :D

Ana - nie umiem sobie Maciusia jako Buddę wyobrazić :D Ciesz się, że taki ma apetyt bo za jakiś czas mu przejdzie. Pat coś tam skubnie i znika w okamgnieniu.... brak czasu na tak przyziemne sprawy.
 
Iza to zdjecia Patki po prostu obled;-) moj tato byl rewelacyjnym fotografikiem, mial swietne aparaty praktiki, zenit sam je wywolywal, moja siostra ma sejse z moja mama i nowym samochodem-kto 41lat temu robil sejse matka z dziecmi...i samochodem;-)i w pieknej jesinnej scenierii kolorowe zdjecia. czad;-)
nie wiem czy dasz rade zobaczyc:-) Zaloguj się | Facebook

latem zamawiam cie na plener moich Pokemonek ala latawce dmuchawce, laka, wianuszki...:tak::tak::tak:

ale szaro buro, zaraz biore sie za obiadek, gabis spi, niedlugo nadinka wroci...wiec kolomlyn sie zacznnie, nie wyszlam nawet na spacer jakaos tak :baffled:mulasto-sennie sie czuje. marze juz o 20C i sloneczku
 
Beatka - fajne łóżko, rozwojowe, dobre zarówno dla dwulatka jak i nastolatka.

Anja - niestety link nie działa a chciałabym obejrzeć, może podeślij na maila? izawd@wp.pl
Ja też żyję "byle do wiosny" bo na razie to takie nie wiadomo co...
 
reklama
hej laski:)
byliśmy wczoraj na spacerze w parku oliwskim i wymarzliśmy na maxa..też już czekamy na wiosnę!!
w piątek idę z kumpela kupić karnety na fitness i planuję chodzić z dwa razy w tygodniu, a od przyszłego poniedziałku dalej przechodze na dietę..chciałabym zrzucić jeszcze z 5 kilo, super by było.
pytałam niedawno o fryzjera w gdańsku, ale chyba żadna ie zauważyła;) macie jakiegos godnego polecenia?:)
emka, fajno, że już pomysł na pokój Tymka masz, teraz tylko realizacja:) ja tam nie widzę nic złego w misiach w pokoju u niespełna dwulatka:) rób jak uważasz, ty najlepiej znasz swoje dziecko:)
Iza fotka Pati petarda:) i dzieki za odpowiedź o Dominiku:) (DD) no i chyba w ten weekend byłas w Kolibie? jak tam wyszalana:)?
martynka, ale już niedużo Wam zostało:) już niedługo zobaczysz swoją Roksi:)
marcia mam nadzieję, że dzis lepiej z samopoczuciem.
margeritta czego brakuje w wózku twoim zdaniem?
 
Do góry