reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

hej Martynka , życze ci , żebys jak najdłużej wytrzymała ....:tak:ja odstawiłam w piatek z rana a o 3 godzine na da ranem w sobote Czarek sie urodzil:-D:happy:, 36 tydzien jest uważana za ciąże donoszona i było i tak oki , ważył 3600 i bylo oki ,
nie martw się o tym nie mysl, tylko masz ty na glowie jeszcze ta szkoła:-(
 
reklama
Martyna ja już wózek bardzo ograniczam.Ona nawet sama nie chce już brać wózka,ale jak idziemy do zoo to wózek bierzemy chociaż ostatnio to prawie w nim nie siedziała.
Te dwa tygodnie szybko Ci minie i niedługo mała będzie z Wami?Wybraliście juz imię?
 
ana79, martyna dziekuje, sprawdze a akpolu, na allegro przegladalam, ale po ostatnich przygodach, zepsutym zestawie zabawek ktory wylicytowalam i popsutym lozeczku jakos stwierdzilismy, ze chce dodtknac materilau, zwlaszcza, ze mamy potem jeszcze komunie na ktorym w tym stroju ma wystapic, bylam w mamaija i swiecie dziecka, ale nie mieli nic odpowiedniego
martyna rozmiar 80- 86 masz moze jakies zdjecia, to podeslij mi prosze na priva
 
Ostatnia edycja:
no to jak masz kilka impre to zainwestuj ,
no raczej w takich okolicznościach przyrody to rzeczywiście odpuściłabym sobie allegro..
a tu jest ten sklep z gdyni cisowej tez mozna przez neta zrobic zakupki:)a le juz widze , że porządne
http://www.zaczarowane-sny.pl/
 
U nas imie staneło na Roksanie i juz chyba tak zostanie :-) Ja chciałam Zuzie, ale Patryk od poczatku ze nie, wiec juz chyba bedzie mała Roksi :-) hehe
A te dostawki fajne są, szczegolnie ta co sie z boku przyczepia, ale droga ona... Zobaczymy jak to bedzie :-) jak nie bedzie dawał rady to sie cos dokupi :-)
A do zoo najwyzej sie wezmie 2 wozki :-D haha
 
Ana śliczne te ubranka do chrztu :)

Martyna super brzmi mała Roksi :)

Ja mam dzisiaj beznadziejny dzień tj mój humor ,samopoczucie jest do bani...Może jutro będzie lepiej...
Miłej nocki
 
emka ja lozko Nadulce kupilam rok temu.

Royal - Łóżka - Drewnostyl.eu

drewniane, ekologiczne no i naszej produkcji.cudoi bardzo salodne ja lubie taki prowansalski wyglad lozek dla dzieci, wiec misie odpadaja, za 2/3lata lozko pojdzie dla gabusi a dla nadii cos innego znajde ale pewnie z tej samej firmy

martyna- napisalam post o wozkach wyzej, mamy spacerowke i chuste dla gabi
 
reklama
Dzięki Anja, kurde ja się chyba skuszę tylko na fotelik z misiem i dywanik (100x100) bo reszta już jakoś nie teges, toż to już dorosły facet ;) a łóżko muszę przemyśleć,bo Twoje cudo dla dziewczynki, ja zastanawiam się nad takim piętrowym,które najpierw jest na dole a później podnosisz i na górze spanko a na dole zabawa.Podobne jest w ofercie z tej firmy, z której kupiłaś tylko to jest na stałe a ikea oferuje ruchome - akurat na kilka lat aż powie,że chce inne;)
Kolor ścian dziś z mamą wybrałam - spokojna zieleń, mebelki w kolorach brzoza z niebieskim.

Martynko trzymaj się!!!

Margerita to miałaś przykre przygody z allegro, ja tam kupuję nałogowo, kilka stów miesięcznie zostawiam i przez kilka lat nacięłam się tylko dwa razy- raz zwróciłam bez kłopotu a drugi olałam,bo o 20zł to się nie będę awanturować. Ja mam arię jako drugi dodatkowy wózek,podstawowy to buzz3 ale już w kartonie, teraz aria jako pomoc i w aucie ze mną jeździ.
My jeszcze wózek używamy, wychodzimy na dłuższe spacery i jak się zmęczy to sam wchodzi , myślę,że taka dostawka będzie ok albo właśnie chusta :)))))) czy nosidełko dla nie znających tajników chusty . Nie wyobrażam sobie żebym miała nieść śpiące czy zmęczone 15kg, jestem za wygodna.

U dziuby była choroba- najpierw Martynka a później ona więc fatalnie, była dużo u rodziców więc netu nie miała, odezwie się niebawem :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry