reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień dobry!:) Łączę się już (nareszcie!!) z nowego mieszkania. Ile ja na to czekałam..
Poradźcie mi coś, proszę. Muszę kupić Adasiowi pierwsze, normalne buciki bo te zwykłe kapciuszki z gumową podeszwą kupowane z zwykłych sklepach z ciuchami są już za małe. Ma taką pulchną stópkę.. On jeszcze nie chodzi. Na co powinnam zwrócić uwagę?
 
reklama
Melodi te skarpeciochy są W ACPOLU I HM, ja kiedys Czarkowi kupilam tez w ACPOLU jak zaczal dreptac to takie lekko sztywne , żeby mu się pytka nie chwiala z firmy buffohttp://www.butki.pl/#/_get/filter/1/promocja/0/category/domowe%20dzieci%C4%99ce/gender//kolor//size//limit/0,20/b//sunway//
a potem zaszalałam i kupilam mu za zajefajna cene i z amiesiąc byly za male ...he he
bartki tez fajne!
 
Ostatnia edycja:
A ja bym się chciała tylko przywitać z trójmiejskimi mamami :D już wkrótce dołączę do Waszego grona :)

co do butów, to poza bartkiem polecam buty bata... też nie należą do najtańszych, ale mają teraz sporo promocji, ładne wzory i dobrze są zrobione ;)
 
Melodi te skarpeciochy są W ACPOLU I HM, ja kiedys Czarkowi kupilam tez w ACPOLU jak zaczal dreptac to takie lekko sztywne , żeby mu się pytka nie chwiala z firmy buffohttp://www.butki.pl/#/_get/filter/1/promocja/0/category/domowe%20dzieci%C4%99ce/gender//kolor//size//limit/0,20/b//sunway//
a potem zaszalałam i kupilam mu za zajefajna cene i z amiesiąc byly za male ...he he
bartki tez fajne!

Szukałam guziczka ,,dzięki" i nie znalazłam :-D Tylko weekend mnie tutaj nie było!
W każdym razie dzięki:)

A ja bym się chciała tylko przywitać z trójmiejskimi mamami :D już wkrótce dołączę do Waszego grona :)

co do butów, to poza bartkiem polecam buty bata... też nie należą do najtańszych, ale mają teraz sporo promocji, ładne wzory i dobrze są zrobione ;)

Ja mam jakąś awersję do Bartka. A tego Bata muszę poszukać.. wie ktoś gdzie są ichnie sklepy? Dzięki:)
 
no ni ma tego guziczka ...hi hi:) ale są jakies takie fejsopodobne ...lubie czy cos ....

są też dwa sklepy z butkami na swiętojańskiej świat dziecka tak koło pączusia....
i w rumi w auchon jest też ...ale chyba to bartek no ajak ci zależy to goexy sa allegro i mozna kupić u super sprzedawców albo w Fashion House a ha i jeszcze butki są w tym sklepie sportowym koło tesco w gdyni, tam adidas kupowałam dla Czarka takie malutkie....no i ten sklep co Iza Boti jest na oksywiu i chyba witominie
oraz Batory w dziale dziecięcym ale nie wiem czy tam są aż na takie małe pytuchy:)
no juz nic mi do glowy nie przychodzi
 
Ostatnia edycja:
No i ja swoje 3gr wtrące na temat bucików :)
1. Kiedyś buty Bartka były nr 1 jakość i cena była na odpowiednim pozionie :) Teraz ani jakośc ani cena nie jest adekwantna!!!
2. Na Bacie się przejechałam, włąśnie na obuwiu dla Julianki i na pewno tam obuwia dzieciencego nie kupie!
3. POLECAM natomiast CCC :D i Elefanta :) oraz ECCO.

Ja uwielbiam fotki Izy :D
 
no wląsnie Minka nie mogłam sobie przypomiec tej nazwy Elefana , tez miałam butki zimowe dla Czarka i bomba, ecco to wiadomo super , ja teraz skarpwetkuje na nową kolekcje:) no i jeszcze mielismy i polecam timberlandy tyle , że Maelodi mały już chodził, teraz dla Macka mma na szczęście po Czarusiu druga rzecz mamy jeszcze czas na butki.
 
reklama
My kupujemy z reguły w CCC albo Boti... Dodam ze CCC robi podróbki Bartka, które sa niemal identyczne... A co do zimowych to w zeszłym roku mielismy takie mega sztywne i mały w nich chodził jak "pokraka", a teraz tez mielismy z CCC i były super. No i za buty płace 50-60zł, a nie 150 jak w Bartku bo tam chyba minimum tyle kosztuja... A jak ktos chce ze sztywna pietka i profilowane to w CCC tez sie znajda :-) No i u nas niestety problem z mega wysokim podbiciem, wiec klopot z dobraniem butów...

Melodie a jak mały jeszcze nie chodzi to mozesz poszukac takie miekkie jeszcze. W akpolu w Gdyni jest duzy wybór roznych kapci, bucikow itd. Ja po domu lubie najbardziej takie kapciuszki skarpetowe ze skórzaną podeszwą.

A u mnie pralka dzisiaj chodzi juz kolejna. Poprałam dla małej posciele, tetrówki, reczniki i takie tam :-) Ciuszki poprane, czekaja az je w koncu wyprasuje, tylko weny brak :-D

Iza ja tez uwielbiam Twoje fotki :-) I na tych kilku nawet sie sama sobie podobam, a tak sie zle czułam wczoraj... hehe :-) Ah ten photoshop :-D haha
 
Do góry