reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
NIE WYCHODZCIE DO NIEDZIELI Z DZIECMI NA DWÓR> TYLKO W DOMKU>
lekarze maja jakis cynk, zeby pacjentom przekazywac te widomosc. jest gorzej niz media podaja niestety. chodzi o awarie w Japonii i chmure radiaktywna bedzie nad nami soon.lepiej przeczekac w domu, a jezeli wychodzimy zrzucac ubrania do pralki i na czyste w domu.
 
hej laski:)
my po zajeciach w baby cafe ana mam twoja bransoletke:) to jest ta pandora czy jak to tam;)? bo podoba mi się
anja a skąd masz takie wieści? ja byłam w poniedzialek u pediotry i nic nam nie mówiła.
pozdrawiam
 
Madziu chyba nie :)nie wiem prezent od mamy , sama ją robiła.......dziękuje ci bardzo
ja siedze i czytam na necie ...nic nie moge znaleźc uspakajacego !!!
 
Ja poczytalam troche artykułów i wypowiedzi roznych profesorków i wg nich nie ma zadnego zagrozenia dla Polski. Do Japoni mamy 11tys km, wiec nawet jesli ta chmura dojdzie nad Polske to juz tak rozrzedzona, ze w zaden sposob nie zagraza Polakom...

A ja dalej nie mam weny i siły na nic...
 
chmurka jutro rano bedzie nad PL, nie podaja w mediach jak bardzo jest szkodliwa, bo bylaby miedzynarodowa panika.po prostu lepiej przez 3 dni nie wychodzic z dzieciaczkami na dwor, lepiej odpuscic sobie tez nowalijki w tym roku, myc rece jak najczesciej, wyprac wierzchnie ubranie/oddac do pralni chem. to tyle co mozemy zrobic by miec czyste sumienie. nietsety te chmury sa niewidzlane, kraza w atmosferze.

nie ja jedna nie wierze przekaza medialnym, nie paniuje, po prostu chce spac spokojnie,ze zrobilam te miniumum by ochronic dzieci.
dupnie bo to jednak prominie radio.zartow nie ma, teraz miwia,ze nie szkodzi a za 10lat upss zonk
 
reklama
chmurka jutro rano bedzie nad PL, nie podaja w mediach jak bardzo jest szkodliwa, bo bylaby miedzynarodowa panika.po prostu lepiej przez 3 dni nie wychodzic z dzieciaczkami na dwor, lepiej odpuscic sobie tez nowalijki w tym roku, myc rece jak najczesciej, wyprac wierzchnie ubranie/oddac do pralni chem. to tyle co mozemy zrobic by miec czyste sumienie. nietsety te chmury sa niewidzlane, kraza w atmosferze.

nie ja jedna nie wierze przekaza medialnym, nie paniuje, po prostu chce spac spokojnie,ze zrobilam te miniumum by ochronic dzieci.
dupnie bo to jednak prominie radio.zartow nie ma, teraz miwia,ze nie szkodzi a za 10lat upss zonk
no własnei jakieś dziwne artykuły dziwnej treści w necie typu , że tonie zagraża samej Japonii dziwna sprawa...i ze to jak kurz i takie tam ....to półświata wycofuje jedzenie z obszaru Japonii tak bez powodu ????...ja i tak nie wierze , że nie ma zagrożenia ...z natury podejrzliwa i szukam teorii spisku
szukam jak to się ma do europy i nic jestem w N więx nie wiem tera z....nic ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry