reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Beata my tez mamy poręcz w łozeczku złamaną, chociaz było super solidne, ale P. kiedys przy zabawie z małym na nie wpadł, pozniej je skleił wikolem i umocnił jakąs blaszką i odwrocił cały bok do góry nogami, a mały na dole nie miał do tego dostepu, wiec dla małej jeszcze sie tez przyda :-) Chociaz w zapasie tez mam turystyczne.
 
reklama
Martynko u nas się nie da zamienić niestety, jakieś szkody być muszą. I jak u lekarza???

Dziubko ja w domu u siebie chicco a u swojej mamy ( z racji,że często gęsto bywam) mam ten leżaczek.
 
helloł laseczki:)
wieki mnie nie było:)
emka i Tymek dzieki za miły dzień:) dobrze, że nic się nie stało (akcje z łóżeczkiem mam na myśli;) )
dziubas ty do kiedy chcesz pracować? do wakacji? Ania chętna na spatkanie, tylko Marcelek musi wyzdrowieć, bo chory znowu biedak:(
Martynka ja też bym poszła do lekarza a nawet na izbę przyjęć jakby mi tak brzuchol twardniał. pewnie jesteś juz po wizycie pisz co i jak.
anja i jak tam kupiłaś cos ? :)
marta a jak ty sie czujesz?
wiecej nie pamiętam idę zaraz Damianosa ubierac bo się kapie właśnie.
 
Hej dzisiaj nie zdarzyłam do gina, dzwoniłam i umowilam sie z nim na jutro prywatnie, tylko ze mogl tylko o 14, wiec nie wiem z kim Rafala zostawie, mam nadzieje ze patryk sie z pracy wyrwie, bo jak nie jutro to w czwartek dopiero bedzie, a wole sprawdzic. Dzisiaj na przykład brzuch sie zadko stawia, a mała sie po poludniu zaczela dosc czesto wiercic, wiec mysle ze to było faktycznie ze stresu. No nic jutro zobaczymy, a jak bedzie sie jeszcze stawial to moj gin mnie i tak wysle na KTG, bo juz o tym wspomniał przez telefon ;-)
A w ogole szukajac numeru do tej prywatnej rejestracji do niego poczytałam sobie opinie i widze ze ma 100% pozytywnych opini :-) Ja tam sie nie dziwie bo naprawde super jest :-)
lek. med. Adam Żółtowski Bardzo dobry ginekolog Gdynia Pogórze - opinie - ZnanyLekarz.pl

Co do leżaczków ja chce kupic ten fisher price do 18 kg, bo po Rafale mam ten do 9 i w pewnym momencie sie po prostu zaczął załamywac pod jego ciezarem, a mały nawet roczku nie miał, a na tym co sie w krzesełko zmienia to nawet jak teraz usiadzie to bedzie ok.
Emka a jakie macie lozeczko ze sie nie da przemienic?? Bo u nas trzeba było całe rozebrac zeby przemienic hehe ;-)
 
Witam się wieczorowo

Martyna Twój lekarz to w ogóle fajny jest ;)

Ja dla Oliwki miałam huśtawkę Papasan z fisher price i teraz też taką kupię plus leżaczek,bo tą huśtawkę ciężko przenosić

Ledwo żyje dzisiaj.Poszłam z małą zaraz po 9 na spacer kupić warzywka owoce i coś na obiad nie doszłam nawet do końca bloku i stwierdziłam,że skoro jest tak ładnie to pojedziemy do centrum autobusem.Byłyśmy na długim spacerze po drodze kupiłyśmy w Sowie ulubione ciasto małej z galaretką i truskawkami i wróciłyśmy do domu po 13.Nogi mi wchodzą wiadomo gdzie,a młodą też podziwiam bo ani razu na rękach nie była a wózka nie brałam.Oliwka teraz kończy kąpiel i pewnie za 30 minut będzie juz spać.

Od prawie dwóch tygodni próbuje kupić Oliwce jakiś dres na 92 i nic nie ma.Na allegro też już patrzyłam, sklepy to chyba wszystkie przeszłam.No w HM jeden dres mogłam skompletować,ale cena za bluze 79,90 do tego spodnie 79,90 i wychodzi 159,80zł więc chyba przesada.Może na allegro coś się niedługo pojawi nowego...

Idę ubrać małą w piżamkę
 
Maarcia - a Decathlon patrzyłaś albo jakiś tego typu hipermarket sportowy? tam w miarę ;-) tanio i raczej cała rozmiarówka jest.

U nas wszystko dobrze, tylko w niedoczasie jakoś ciągle jestem :D
W weekend byli teściowie, teraz my chyba do nich pojedziemy, za tydzień przyjeżdża siostra D. Ciągle coś się dzieje :D
 
a to dla nas kobitki ...
lrg_FRDLB.gif


Dla dziewcząt, które znam
moc życzeń dzisiaj mam,
dużo zdrowia, szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,

i żebysmy były traktowane wyjątkowo
każdego dnia !!!!
 
Ostatnia edycja:
rety, padam na twarz, okropny dzień, okropną mi niespodziankę zrobił mąż :-( idę pod prysznic i do łóżka, nic nie czytam, nie mam siły, jutro nadrobię :* dobrze że są na tym świecie Kobiety, bo faceci są do dupy :(
 
kurw....a jeszcze mi Martyna zasnęła na kanapie w ciuchach no!! co za nie fart!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: :wściekła/y: a ona nie tak jak wszystkie dzieci ze na śpiocha sie cokolwiek da, dotknę ją to będzie się drzeć... :wściekła/y::wściekła/y: a włosy ma tak poklejone ze aż czuć pod palcami, czymś się umorusała, i pójdzie tak jutro do przedszkola :wściekła/y: chyba se dziś w łeb palnę!!
 
reklama
Da wszystkich kobiet i małych kobietek Wszystkiego Najlepszego :biggrin2:
Musze sie pochwalic ze nawet w niedziele w szkole dostałysmy kwiaty od chlopaków z grupy :biggrin2:

Hej laski. Ja po wizycie. Ogolnie wszystko wyglada ok, szyjka trzyma, mała ułozona głowka w dół, wazy jakies 2.100. Jesli twardnienia brzucha sie powtórzą, szczegolnie w nocy to mam natychmiast kupic fenoterol + isoptin i jesli zaczne brac to musze do konca 37 tygodnia. Recepte w razie czego mam, ale mam nadzieje ze nie bede musiała jej wykupowac... No nic zobaczymy... No i za duzo tyje, najprawdopodobniej przez tą niedoczynnosc tarczycy, ale z waga juz ogolnie masakra... No i powiedział ze jesli te twardnienia wystepuja przy lezeniu i odpoczynku to moga byc niebezpieczne, wiec jesli sie powtorza to od razu te leki. No ale najwazniejsze ze szyjka trzyma i ogolnie wyglada ok :-) A w poniedziałek ide znowu, ale juz do przychodni, bo musimy zrobic w koncu cytologie i posiew GPS, no i rutynowe badania krwi i moczu, bo teraz nie robiłam.

Natalia co sie stało??
Ja od mojego dostałam kwiatka (doniczkowego) i ciasto, ktore skonsumowalysmy z mamą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry