reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Marcia ja się zastanawiam ;p przez te wasze brzuszki to mi się zaczęło w głowie przestawiać ;p zamiast sobie polepszyć to muszę trochę skomplikować :-D
u mnie od 7ej, tylko dlatego,że ja wstałam wcześniej ....tak by pewnie jeszcze spał z godzinkę....
Dziuba jak Martynka? jak będziesz mieć chwilkę to napisz.
Melodie to masz zazdrośnika ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
heloł laseczki:)
my dzis wyspani, Damiano sie obudził o 7:30, ale leżał w łóżeczku i coś tak gadał więc, poszłam do niego dopiero o 8:30:)
ja już posprzatane mam, więc zaczynam weekend:)
miłego dnia
 
Ale piękny dziś mamy dzień. Wyciągnęłam moich łobuzów na spacer po Sopocie. Wymarzliśmy jak bobki, Pat strasznie marudziła albo uciekała w długą, wymęczyła mnie, ale ogólnie pozytywnie. Uwielbiam taką pogodę!

Jakie macie plany na weekend?
 
Właśnie wróciłam do domu. Zdążyłam wykąpać małego i już śpi! Cały dzień go nie widziałam, wcale się z nim nie bawiłam. Nie mogę iśc do pracy. O nie, nie. Uschnę z tęsknoty. :(

A jak Wasz dzień? :-D
 
cześć Lasencje,
po weekendowej nieobecności w domu jakoś wydaje mi się duuuużo do zrobienia... dziękuję Wam za smski, Martynka trochę lepiej, tzn. nie ma temperatury, wczoraj wieczorem ostatni raz mierzyłam 37,5, dziś już cały dzień bez syropów, ale z nosa jej leci, i charczy jak oddycha, słychać jak tam jej coś w płucach zalega... no w każdym razie daję profilaktycznie witaminę C na noc i może jutro uda nam się ruszyć do przedszkola. Ogólnie spędziłam fajny weekend, mama gotowała pyszne obiadki (przez które oczywiście zdychałam potem bo tyle jadłam), wczoraj wieczorem byłam na urodzinach mojej Dupy, co oznacza jak zawsze mini spotkanie klasowe, bo było nas 9osób z samej naszej klasy :-D i było super;
widzę że Wy też miałyście udane weekendy, fajnie że odpoczęte wszystkie!
dziewczyny boli mnie z boku... prawy bok, trochę pod żebrami, mama mówi że wątroba. Ogólnie jak byłam w ciąży z Martyną to mi się nogami w tym samym miejscu wbijała, ale teraz maluch jeszcze za mały żeby tam sięgnąć. Najgorzej jest wieczorem jak się położę na tym boku albo jak dłużej siedzę, a czasem właściwie tak po prostu mnie chwyci. Denerwujące.
Marta - wymieniłam, dziękuję Ci!!!!
 
Dziuba, tam jest rzeczywiście wątroba. Wątroba to tak boli raczej tępo. Ostry kłujący ból to raczej jelito zwykle jest. Możesz a propos wątroby zrobić sobie badania - 20 zł jak bez skierowania kosztują i będziesz wiedziała o co chodzi. Wątroba w ciąży na tym etapie to raczej bardzo rzadko, szczególnie jak w pierwszej ciąży nie było problemu. Jeśli wątroba to się głównie dietę stosuje. Możesz 2-3 dni spróbować diety wątrobowej i zobaczysz, czy jest lepiej :-) Jak coś z wątrobą, to ja jestem wyspecjalizowana, całe dwie ciąże walczyłam z rzeczonym narządem z okazji cholestazy.
 
U nas weekend super by najmniej wczoraj.Byliśmy ze znajomymi w kinie na wojnie źeńsko-męskiej-beznadzieja nie polecam,ale wieczór był super :)

Oliwia usnęła nam o 15.30,bo nie najlepiej się dzisiaj czuje i śpi do teraz więc pewnie wstanie o 3 czy 4 w nocy i powie mam oć się bawić :) Grzesiek też już śpi,a mi się spać nie chce.
Poza tym miałam dzisiaj dziwne plamienie i się zdenerwowałam.Było niewielkie i jednorazowe,ale dzwoniłam już do położnej i na razie mam nie panikować jakby się powtórzyło to mam rano przyjechać :/

Natalia nie ma za co :) jakby było coś nie tak to mam paragon jako gwarancję :)


EDIT

Jak Wam dzisiaj minął dzień?

Oliwia wczoraj usnęła o 15.30 i wstała dopiero dzisiaj o 6.03 :))))))))))) w nocy wstawałam sprawdzać czy oddycha,bo coś mi nie pasowało że tak śpi.
Byłam dzisiaj u fryzjera włosów mam mniej i pozbyłam się na jakiś czas siwizny :)

Natalia mam już torebkę :)

Zaraz idę się myć i do łóżka Oliwka smacznie śpi od 19.30.

Miłego wieczoru
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki:)
u nas weekend minął jak zwykle super i mega szybko:)
w sobote byl znajomy z J pracy z dziewczyną, chłopaki popili, w niedziele J umierał:p
Marcia plamienie mam nadzieje, że się nie powtórzyło, ja cała ciąże jak się załatwiałam patrzyłam na papier..
my dzis byliśmy u baby na ujeścisku. Damiano pierwszy raz jechał tak długo busem:) ale był dzielny:) ja usnął o 13 to spał do 16. na szczęście teraz juz śpi.
Dziuba uporałąś się z bałaganem:)?
pozdrawiam
 
hej , dziewczyny przeprazam , ze tak ni z gruszki ni z pietruszki ..wpadłam się przywitac wieczorowo i zapytać jak tam nasze ciężaróweczki ???
Martynka jak tam sobie radzisz?
Dziuba jak tam samopoczucie , a mała lepiej?
Marta nowe image? a co u lekarza?
 
reklama
ana, a co u was? Maciejka lepiej znosi "samotność"?

marta dopiero zobaczyłam, że edytowałaś posta:) wow to oliwka dała czadu ze spaniem szok!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry