reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Ledwo dzisiaj żyje głowa od rana mnie tak boli,że czuję się jakbym z porządnej imprezy wróciła.Oliwka od jakiś dwóch dni przychodzi do nas w nocy przestraszona.Nie wiem czy coś się jej śni i się boi?W każdy razie ja się nie wysypiam a jak chce ją przenieść do łóżeczka to klops,bo się budzi :(

Natalia ja jutro jakoś podrzucę Ci torebkę,bo będziemy jechać do znajomych na Szpora :) szybka wymiana i zmykam :D
Zdrówka dla Martynki

Zaraz się ubieramy i zmykamy po świeże ryby,bo jak pójdę po 12 to już nic nie będzie :( tylko mrożonki

Pogoda ładna to może ból głowy mi przejdzie

Miłego dnia
 
Pulmeo to jest też na kaszel? ja mam ten syrop, taki pomarańczowy, ale nie miałam ulotki i nie wiedziałam na co to jest! tylko Clemastin dlatego jej daję...

Marta - ja jutro mam szkołę do 16 i chyba skończy się na tym że pojedziemy z samego rana do rodziców, zostawię tam małą, wrócę na Zaspę i zostaniemy na noc, bo nie chce jej wozić z taką tem. w te i we w te... ale podjadę jak coś do domu czy się na mieście możemy umówić, jaoś damy radę, będziemy in touch!
 
Marcia ciśnienie do niczego, ja w nocy źle spałam.. a może Oliwka jakąś nową bajkę oglądała i coś nie tak, albo program w tv? no nie wiem....to pierwsze co mi do głowy przychodzi...

Pulneo jest na oskrzela - mi pediatra kazała dawać przez 4 dni gdy Tymi miał kaszel od kataru ( wtedy zaraził się ode mnie a ja miałam zapalenie oskrzeli) i nie potrafił sam odkrztuszać, to jest taki p/zapalny aby bakterie z kataru, który spływa do gardła nie zaatakowały oskrzeli, nie podaje się tego bez potrzeby więc jak będzie miała katar silny ze spływaniem po gardle to można wtedy osłonowo.
http://www.drogapozdrowie.pl/leki/l.1677.PULNEO.html
 
dobrze wiedzieć, bo właśnie c o skończyła mieć taki kaszel od gardła, aż ta flegma się jej chyba do gardła podnosiła i ona biedna połykała z powrotem, a mi się przewracały flaki :/ teraz na razie jest w miarę, syropy ja trzymają, Nurofen niezawodny... a co dalej, to zobaczymy.
 
dziewczyny żegnam się, mała spała 2godz, teraz zaaplikowałam jej drugą porcję leków, to się akurat lepiej czuje, zabieram ją do rodziców, a pponieważ mam jutro i pojutrze szkołę to zostaniemy na Zaspie na weekend, żeby jej nie wozić tyle razy, w niedz. idę tylko rano po wpis do szkoły, więc wrócę wcześniej też do domu...
a więc miłego weekendu wszystkim!

Marta - pisz do mnie jak coś, to się umówimy jutro na mały change ;-)
 
Hej hej.

Melodie - ja używam drożdży suszonych (knorra chyba one są), mniej śmierdzące niż te zwykłe.

Dziuba - u nas rządzi syrop z cebuli. Nie wiem czemu, ale lepiej działa niż Clemastin. Na flegmę używałam syropu z ambroksolem - praktycznie likwidował do zera kaszel w dzień (bo na noc się nie daje). Ale też może chłopaki nigdy nie miały jakichś nasilonych bardzo objawów - raczej standardowy katarek. :-)
 
Natalia pewnie jak będziesz to czytać to będziemy po wymianie :)

Byłam dzisiaj z Oliwką u fryzjera dla dzieci i powiem Wam,że masakra po pierwsze Oliwia wygląda strasznie grzywka krzywa i już nie ma włosów żeby to poprawić :) Boki obcięte tył szkoda gadać no a dwa zapłaciłam ścięcie włosów dwuletniemu dziecku 30zł jakby wszystko było ładnie zrobione to rozumiem,ale więcej tam nie wrócę :/


Idę pizze wstawić do piekarnika,bo miałam ochotę i na dodatek zachciało mi się gorgonzoli której jeść nie mogę :(
 
Melodie przecież nikt Ciebie nie zmusza do noszenia obrączki, no przestań;)
moja koleżanka piecze sama ale kupuje specjalną mąkę - teraz pokusiła się nawet sama na ziarna i chce mielić, co zrobi do jedzenia to rarytas....

Wiem, że nikt mnie nie zmusza ale widzę, że małżowi przykro jest, że nie noszę a on tak. Więc ubieram cokolwiek co w jego mniemaniu sygnalizuje wszystkim facetom w promieniu paru metrów że jestem zajęta. :-D Nie sądzę żebym musiała sygnalizować skoro non stop o nich nawijam ale spoko :-D Oczywiście mówił mi to w żartach kiedyś ale ja już wiem jak te jego żarty wyglądają. :-D

Melodie - ja mam zupełnie inaczej, dla mnie spotkanie z ludźmi z liceum to totalna porażka, z połową klasy utrzymuję kontakt na co dzień, a ta druga połowa co nie mam z nimi kontaktu to i tak w większości nie przychodzi na takie spotkania... zdrówka dla Was!

P.S. Melodie - w sprawie pieczenia to do Anji, piecze wyśmienity chleb, to na pewno na bułeczki tez znajdzie jakiś przepis...

Ja się spotkałam z trzema koleżankami w tym dwie były ze mną w klasie i się z nimi trzymałam. Moja klasa to była porażka. Ludzie byli spoko ale wcale nie byliśmy zintegrowani. Trzymaliśmy się w małych grupach. Ja byłam w pięcioosobowej grupie która po liceum się rozpadła.. Trzymam kontakt z dwiema osobami z klasy i jedną z równoległej.

Dzięki za info w kwestii pieczenia:-D
I koleżance od suchych drożdży też:) wypróbuję.

Ledwo dzisiaj żyje głowa od rana mnie tak boli,że czuję się jakbym z porządnej imprezy wróciła.Oliwka od jakiś dwóch dni przychodzi do nas w nocy przestraszona.Nie wiem czy coś się jej śni i się boi?W każdy razie ja się nie wysypiam a jak chce ją przenieść do łóżeczka to klops,bo się budzi :(

Ja się czuję jakbym w ciąży była! Serio.. Ale nie jestem. Sprawdziłam :-D
 
reklama
Wstałam :)

Melodie ja się wczoraj zastanawiałam która z dziewczyn będzie po mnie w ciąży,bo na razie jestem ostatnia w kolejce na porodówkę :)

Oliwia już od 6 na nogach :) Fajny dzionek mi się zapowiada

Miłej soboty
 
Do góry