reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witajcie mamuśki :)
ale na dworzu szklaneczka

Ana zdróweczka duzo wam życzę
emkajot oby to ie było uczulenie na basen bo chyba sprawiał wam fajna zabawę

ja zaprowadziłam dzieci ogernełam lekko i za obiad sie wziełam żeberka sie duszą i dumam czy nie zrobic placów ziemniaczanych chodzą za mną
 
reklama
Agatulka zobaczymy, robimy 3miesięczną przerwę i będę wiedzieć. Szkoda byłoby gdyby okazało się,że znalazłam źródło uczulenia, pocieszam się tym,że dzieci z pewnych alergii wyrastają.
 
Agatulka zobaczymy, robimy 3miesięczną przerwę i będę wiedzieć. Szkoda byłoby gdyby okazało się,że znalazłam źródło uczulenia, pocieszam się tym,że dzieci z pewnych alergii wyrastają.

oby oby
tak to prawda z uczuleń się wyasta moje oba szkraby miały nadwrazliwość na białko teraz jedza normalnie u starszej czasem wyskoczy kaszka na policzkach jak zje za dużo mleka ale dermatolog nam powiedziała że tak czasem może byc

odkurzone łóżka złozone owoce na sok obrane a dzieci sporo na mikołaja podostawały marchew swoją dodałam i będzie witaminowa bomba
żeberka gotowe ale z plcków rezygnuje hehhe zwykłe z sosikiem będą


a na zewnątrz tak miło nie za mroźno i nie pada
 
Beata kurcze noe nie przypuszczałam , że to moze byc uczulenie ...ale przejdzie mu nie martw sie Czarek tez uczulony na pare rzeczy i powoli mu wszystko przechodzi:)no co do inhalacji to wiem cos o tym ....he he :) wez z nimi walcz:)

Agatulka smaka mi robisz:)
 
ja was podczytuje, ale jakos weny pisac nie mam, moj szkrabus wlasnie kimna, a na 11 jestesmy na spacerek umowieni z sasiadka, wiec ide sie szykowac, sloneczka za oknem tylko mi brak, oj jakos jesienno zimowy nastroj mnie naszedl
 
ja tak jak Margerrita poczytuje i troszke zazdroszcze ze sie spotykacie i milo spedzacie czas z maluszkami:)ja niestety nie mam takiej mozliwosci tutaj:(ale mam nadzieje ze jak przyjade do gdyni na dluzej to bede mogla sie pochwalic swoim malutkim szczesciem:)pozdrawiam i zycze milego dnia:)
Zobacz załącznik 307871to moje dwa lysole:)Casperek z tatusiem:)
 
ja was podczytuje, ale jakos weny pisac nie mam, moj szkrabus wlasnie kimna, a na 11 jestesmy na spacerek umowieni z sasiadka, wiec ide sie szykowac, sloneczka za oknem tylko mi brak, oj jakos jesienno zimowy nastroj mnie naszedl
hej , a co to za depresyjne nastroje , :)wpadaj częściej na ploteczki :)
ja tak jak Margerrita poczytuje i troszke zazdroszcze ze sie spotykacie i milo spedzacie czas z maluszkami:)ja niestety nie mam takiej mozliwosci tutaj:(ale mam nadzieje ze jak przyjade do gdyni na dluzej to bede mogla sie pochwalic swoim malutkim szczesciem:)pozdrawiam i zycze milego dnia:)
Zobacz załącznik 307871to moje dwa lysole:)Casperek z tatusiem:)
witaj , no wlasnei dzisija bylo super spotkanko , zorganizowane przez forum BB, miejsce specjalnie przystosowane dla dziecie , bardzo atrakcyjne zajęcia...dobra odskocznia szczegolnie dla mnie jak siedze w domu i gadam juz do siebie:)...super fota a ty z gdyni jesteś?

Izuś czekam na fotki naszego nadwornego fotografa:)
dzięki wszystkim za mile spędzony czas i zapraszam nowo poznane mamusie z babycafe:)
 
ana79 tak jestem z gdyni urodzilam sie i wychowalam:)ale zycie zmusilo do wyjazdu do danii:)zreszta moj A tez jest z gdyni:)moze na poczatku przyszlego roku wybiore sie na dluzej do gdyni jesli nic sie nie zmieni:)szkoda ze dunki nie chca organizowac takich spotkan jak wy:(chyba bedzie trzeba zrobic tu mala rewolucje:)zycze milego wieczoru
 
reklama
Do góry