reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witajcie
mój mały się rozłozył więc czasu brak na szczęscie bez goraczki tylko kaszelek ale że od czwartku podawałam syrop to mysle ze jeszcze 2-3 dni i bedzie oki
super foty ze spotkania byle do wiosny i tez sie wybiorę do was jak tylko będzie spotkanko
Ana no ta ja mam tego samego pecha zawsze mama wpada jak mam bałagan na kółkach a mamcia to taka pedantka ze hohooo ale luzikk ja tam sie nei martwie hehehehh
dom jest do mieszkania a nie do sprzatania ale sprzątac sie smao by mogło

co do sanek kupilismy zwykłe drewniano metalowe na razie się sprawdzają
 
reklama
Potwierdzam wywrotność drewniano-metalowych sanek. W zeszłym rok od razu Pat wywróciła się z sankami i było po. W tym roku to samo, na pierwszym lepszym wzniesieniu się wywróciły i znowu Pat nie chce jeździć sankami. Co innego je prowadzić :)
 
Potwierdzam wywrotność drewniano-metalowych sanek. W zeszłym rok od razu Pat wywróciła się z sankami i było po. W tym roku to samo, na pierwszym lepszym wzniesieniu się wywróciły i znowu Pat nie chce jeździć sankami. Co innego je prowadzić :)

u nas sanki na razie służą do pojechania i powrotu z przystanka autobusowego wiec tu się sprawdzają :)
na razie nie mamy tu jeszcze górej wyszukanych

mój ciagle jeszcze śpi od kąt jest w domu śpi do 10/11 ale ma spanie ale ja sobie porobie sporo w domu wtedy a wiem że on zdrowieje jak tyle śpi
 
Hmm my od zeszłego roku mamy całe drewniane z popychaczem i wywrotki jeszcze nie było :-D A ten popychacz super sprawa, bo mi wygodniej i widze cały czas małego :-) Moj tez chetnie je prowadzi :-) A na tych sniegach to łatwiej sankami przejechac niz wozkiem :-)
 
Ile osób tyle teorii ;-) wczoraj byłam w mama i ja i w akpolu i nie ma sanek, jak są jakieś to w hipermarketach....
Dziś siedzę kamieniem w domu,bo ma przyjechać kurier z oponą ( poszła jedna - przypuszczalnie coś było w śniegu i zrobiło wyrwę na ok.4cm, na szczęście dobra opona i wytrzymała ponad 200km z jednym dopompowaniem), więc siedzę i czekam. Wyjdę tylko przed dom z małym a i tak na krótko,bo sporo w minusie.
 
I co, wymrozliście się?
Mnie wczoraj wygoniło z domu na kilka godzin i ciągałam za sobą Patkę, bidulka słysząc że dziś znowu ma ze mną gdzieś jechać stwierdziła że zostaje w domu i koloruje a mi powiedziała "sio" ;)
Zmarzłam do szpiku kości, poszłam spać bo mnie coś trzęsło, teraz gotuję rosołek i piję malinową herbatkę na rozgrzewkę.

I znalazłam coś takiego w necie - dla dorosłych i dzieci od lat 3 wzwyż:
Kreatywna Ceramika szkoda że w Gdańsku, ale może ktoś skorzysta?
 
Wyszliśmy na 15-20 min, spacer tylko przy budynku,bo jak wyszliśmy poza to wiało:no: , młody kopał śnieg łopatką z piaskownicy i jak się znudził to myk do domu. Opona właśnie przyjechała i ślubny pojechał do wulkanizatora więc odzyskuję swoje autko:-)
Moj plan na wieczór to solarka (córka młynarza jestem) i pilates.

Rosołek też wstawiam na jutro hihi . Pati nieźle potraktowała 'sio' jak dorosły:blink:A ty powinnaś nosić dwa kożuchy,bo zero tłuszczu na Tobie więc co ma Ciebie grzać ?? :-p

Ana zdrówka dla Was!!!! napisz co po lekarzu !
 
witajcie
Izabelinda kurcze szkoda że mam tak daleko bo bym z córcia sie zapisała bo sadze by młoda się tym bardzo interesowała
bylismy dzis u lekarza i mały ma lekki poświt w oskrzelkach i ma antybiotyk by go do pionu doprowadzić choc nie wyglada na chorego

u nas dzis pomidorowa ale na kurce wiec tłuściutka tez była
 
reklama
IZA oj super , szkoda szkoda , tak daleko to mi sie nie chce...he he na grabówek mam za daleko a zapisała na judo:)

Beata po lekarzu...jak dOMINInika przyjechała mały miał 37,5 potem oki , po akcji z czarkiem i ryku zaczął gilac ...więc do lekarzabo my tez zasmarkani i ja juz z bólem gardła..., diagnoza taka , ze jest zdrów!!!no nie wiem ...a w nocy nie spał....

Domnika fenks za piżamke!!!!Marta mam dla ciebie coś od D:)

Agulutka u mnie dla odmiany na obiad paczki i drożdżówka ...aż wstyd ...ale nie mam siły...

Cris zaraz poczytam o co kaman:)buźka
 
Do góry