reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Iza - a gdzie Ana teraz mieszka? Czwartek raczej odpada, bo muszę załatwić jedną bardzo ważną rzecz. A o której godzinie jedziecie?
Mogłabyś mi podesłać na maila jakieś fotki tego nosidełka?
Powodzenia w walce ze spółdzielnią! Mam nadzieję, że pan nie odwalił fuszery?!

ivi - i gdzie te fotki?:-p

Kobieta30 - witam :-) napisałam Ci wiadomość na Priv;-)

Cris - podziwiam Cię i przesyłam mnóstwo buziaczków:tak:

Martyna - cieszę się, że u Ciebie i fasolki wszystko ok. A Rafałek przekochany:tak:
 
reklama
Hello,

Iza co za kibel,normalnie współczuję ale wiem co znaczy zrobić remont i coś wylazło, oby facio wiedział co robi a nawiasem mówiąc zapewne trzeba cały dach naprawić tylko wiadomo jak w PL jest- zaklej dziurę zaklej dziurę .

Martynko SUPER wiadomości, z endo są problemy więc całe szczęście,że się dostałaś, tak jak piszesz kupa kasy do przodu i jesteś spokojniejsza o fasolkę! Ja pamiętam,że też miałam etapy na nabiał i na słodkie, mięso omijałam,bo mi śmierdziało....

Mama w boju od zawsze Ciebie podziwiałam jak ty sobie z tym wszystkim radzisz, doba u Ciebie dłuższa??? trzymam kciuki i na pewno dasz radę, zawsze dajesz!!!

Caroline szkoda,że masz do załatwienia, ja odbieram Izę ok.11.30 i na godzinkę góra dwie jedziemy. Mój ślubny rzucił pomysł,że powinnyśmy mieć jeden dzień w tygodniu takie spotkanie, nie ważne u kogo, można u kogoś na stałe a można na zmiany kogoś nawiedzać. Będzie jakaś odskocznia i chwila dla mam.Poza tym jest jeszcze multikino baby :))))) można też tam się spotykać!!!

Ivi zapewne świetnie wyglądasz,bo pamiętam Ciebie w półdługich i wyglądałaś super, pasują Tobie krótsze włosy. Ja też chcę zobaczyć!!!!
 
Emkajot, bardzo dobry pomysł! Można by ustalić jakiś jeden dzień w tygodniu na takie spotkanie w środku dnia (ja muszę na 15 wracać odbierać Piotrka z przedszkola). Wtedy można by planować różne sprawy do załatwienia i tego dnia sobie zrobić wolne :-)

Martynko - super wieści! :-)

Co do lekarzy ja obecnie szukam gastroenterologa, ale dla Piotrka, moze któraś miała do czynienia i może kogoś polecić?
 
Iza wspoczuje, a o pieniadze na remont to bym swoja droga sie ubiegala, w koncu t onie twoja wina ze dach przecieka
Martynko swietne wiadomości, oby tak dalej

a my dalej dwupak, jutro 40 tydzien i dalej zero objawow, ze mialo by cos sie wydarzyc, wiec chodze po scianach i czekam...
 
Margerrita - trzymam kciuki za rychłe rozpakowanie :) Polecam namiętny wieczór :))
A kasę na pewno dostaniemy bo mieszkanie jest ubezpieczone.

Dziewczyny - Ana ma prośbę abyście poleciły jej dobrą fryzjerkę dochodzącą do domu (Gdynia).
 
Hello:)
mi tez pasuje np. środa na takie spotkanie i też okolice okołopołudniowe- 10-14, najlepiej się wtedy autem poruszać hehe.

Margerrita niebawem będziesz trzymać swoją kuleczkę w ramionach! tylko pilnuj teraz żebyś nie przechodziła,bo wiadomo,że i tego mogą być złe konsekwencje. Kurcze nie pamiętam jak to jest przy końcówce jak się przechodzi z terminem,ile dni po terminie można do szpitala się pchać bez skierowania??
 
Heloł ;-)

Dziewczyny, jako bardziej doświadczone Mamy, poradźcie mi proszę, jaką wersję na zimę lepiej kupić dla Maćka? Cały kombinezon, czy osobno kurtkę i spodnie?
No i jaki rozmiar? Teraz ma 72cm, więc kupuję 74, ale czy na zimę nie lepiej 80?

Beata i Kasia - jestem jak najbardziej za ustaleniem jednego dnia na spotkania:tak:

margerrita - trzymam kciuki, to już na pewno kwestia godzin ;-)

Iza - ja również potrzebuję godnej polecenia fryzjerki, niekoniecznie dochodzącej:happy2:
 
Karolina, są plusy i minusy obu rozwiązań.
Plus kombinezonu jednoczęściowego jest taki, że zwykle jest tańszy, jest wygodniej z ubieraniem i rozbieraniem i wygodniej leżeć jak np. śpi, może też i łatwiej biegać bo to jedna warstwa.
Dwuczęściowy o tyle lepiej, że jak ci jakoś o rozmiar w zimie urośnie to raczej nie będzie to problemem (jednoczęściowy ci wtedy będzie cisnął w kroku), bo spodnie zwykle mają gumki na szelkach (wg. mnie taka regulacja najlepsza bo jak się schyla jest wygodniej).
Ale ogólnie to myślę że jaki trafisz, będzie dobrze. Moi chodzili w dwuczęściowych i w jedno i w sumie nie było zbytnio różnicy, znaczy nie narzekali ;-)
Co do rozmiaru to niektóre firmy robią kombinezony czy kurtki tego samego rozmiaru co np. spodenki czy koszulki (z metki ten sam), to ta odzież wierzchnia jest większa na oko (tak że spokojnie pod spód wchodzi polar czy sweter, więc nie ma potrzeby kupować większego rozmiaru. A niektóre firmy robią mniejsze. Wniosek - musisz przymierzyć. Polecam kupić coś, przymierzyć na spokojnie w domu i wymienić w dniach następnych jak nie pasuje. :happy2:
Wg. mnie praktycznie kupić taki z ortalionem pod spodem i nie jakiś bardzo ciepły - za to kupić pod spód polarowe spodnie i bluzę - wtedy masz i na jesień/wiosnę i na zimę ten kombinezonik. Ważne żeby był ortalion w rękawach bo polar w rękawach sprawia, że nie daje się włożyć żadnej ubranej ręki w łatwy sposób, bo się "przyczepia"...
 
reklama
Do góry