reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dziewczyny wyszperałam w rzeczach Patki nosidło, które nam już dawno niepotrzebne, a używane było tylko kilka razy.
Może któraś z Was reflektuje? Raczej dla mniejszego dziecka, chociaż są różne regulacje. Kolor czerwony, w środku różowy w misie, usztywniana zakładka na główkę (którą można odginać jeśli dziecko jest większe i chce być "przodem do kierunku jazdy"), pasy na ramiona zakłada się na krzyż.
Jakby ktoś był zainteresowany to zdjęcia podeślę na maila :)
 
reklama
Cześć Babeczki :)
Witaj Kamila:)
Ale się wczoraj upodliłam- wypiłam butelkę wina i dziś mam syndrom dnia następnego ;/
Tak to się kończy gdy staje się słomianą wdową- mężaty pojechał na spotkanie integracyjne do Gołebia w Mikołajkach - 3 dni laby i korzystania z uroków hotelu (dziś mają wycieczkę w Wilczym Szańcu- ale mu zazdroszczę!)...teraz ja muszę sobie coś wymyślić żeby choć na dwa dni odpocząć od życia;)
Pogodę mamy piękną, z młodym na dworzu śmigamy :)
 
my nie mamy nosidelka jeszcze, ale chyba na chuste raczej sie skusze, ale to dopiero po pordzie, maly jak siedzi tak siedzi w brzuchu,
moim firmowi wlasnie tez bawia sie na intergracyjnym, a ja zazdroszcze bo tez bym sobie gdzies pojechala, no cuz w przyszlym roku dopiero
 
Cześć Dziewczyny

Ja pogody nie zamawiałam :baffled: Zmokłam bo musiałam jechać do księgowej,a Grzesiek pojechał autem do pracy.

U nas po staremu.Oliwka prze szczęśliwa chodzi do przedszkola :-) Zakończyłyśmy również karmienie piersią.Teraz tylko walcze z pokarmem który jeszcze mam,ale mam nadzieję,że szybko się go pozbędę :-)

Poza tym za miesiąc lecimy do Egiptu :tak: Muszę odpocząć,bo mam coraz mniej czasu :)

Idę włosy wysuszyć,bo mnie oświeciło,że muszę paszport wymienić...

Miłego dnia
 
pięknie! Egipt! ja mogę teraz pomarzyć o wakacjach, wyszło,ze potrzebujemy na start jakoś 80tyś zeby urządzić mieszkanie, i w tym momencie umarłam....
 
My jak remontowaliśmy nasz mieszkanie 46m kw to jeden Pan nam zaśpiewał 110tys na remont i to dla niego taniutko było,bo ta kwota nie uwzględniała mebli oraz sprzetów.
Jak to usłyszeliśmy to oczy nam z orbit wyszły,ale remont zrobilismy taniej.
Co do Egiptu to ja już długo urlopu nie miałam,bo urlop u teściów czy u mojej rodziny to nie urlop...Polecimy chyba do Hurghady do hotelu Jungle Aqua Park musimy tylko szybko paszporty wyrobić,bo Oliwka nie ma a ja mam na panieńskie nazwisko i nie chce mieć później problemów...
 
Ja też mam paszport na panieńskie,bo prawo jazdy mam na panieńskie ( jeszcze nie wymieniłam) i czekam z tym aż paszport się skończy(2012)- wtedy wymienię i prawko. Zatrzymałam tak ze względu na wyjazdy autem za granicę- posługując się tylko paszportem i prawkiem z tym samym nazwiskiem,bo ja kierowca więc lepiej jak miałam i tu i tu to samo nazwisko.
Jungle Aqua Park brzmi rewelacyjnie i mała będzie miała radoche! świetnie!

My liczymy,że tyle wyniesie- drewno dębowe na podłodze plus sufit drewnem wyłożony w kuchni i salonie, w łazience merbau, drzwi, kuchnia i łazienki(meble i sprzęt AGD plus biały montaż), długa szafa zabudowa szkło. Meble mamy tu nowe więc przeniesiemy. Stan deweloperski ale pod nasz projekt ścian. No i plus robocizna. A jak wyjdzie po wycenie to się okaże.
 
Tak dziwnie po tylu dniach prawie letniego ciepła nagle taka ulewa... No i z sufitu w kuchni nam robi "kap kap" ;)

Ale weekend wykorzystałam do maksimum fotograficznie i jest happy :)) Więc teraz niech sobie leje, byleby znów w weekend było spokojnie.

Marta - no no Egipt, muszę schudnąć, mam miesiąc żeby się do walizki zmieścić :p Wypocznij tam porządnie, zasłużyłaś sobie :)

Beatka - no to poważny remont się Wam szykuje a już myślałam że niedługo będzie parapetówa ;)

Ana - kurczę cały czas o Tobie myślę i kłuje mnie w oczy ta płytka z Twoimi zdjęciami, muszę w końcu do Ciebie się wybrać, tylko Pat coś cały czas kicha i prycha, jakiś katarek lekki, pokasływanie, marudzenie ale nie chciałabym Wam nic przywlec.

Idę tosty jeść, synek mi zrobił :D
 
reklama
Iza smacznego :)))

Beata to wypaśne będziecie mieć mieszkanko :D

A ja sobie redsika pije...Nic wielkiego,ale już 2,5 roku nic z alkoholu nie piłam :D

Martynka jak tam fasolka???
 
Do góry