reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej cioteczki!

Gratki dla Maciusia za kolejnego ząbka i nowe słówko! Nie martw się Carola, pewnie następne słowo będzie "mama". Siłą rzeczy przecież przebywa większość czasu z Tobą...

Beatka - Tobie także gratki mieszkaniowe!! Fajny opis, aż by się chciało powiększyć metraż :) Mój wyjec też ostatnio ma ciężkie chwile bo mama jak jest "scena" z rzucaniem się na podłogę to każe iść do swojego pokoju albo nie kupuje loda Pati (tylko Dominikowi). :-p Tak samo nocami, coś się przywidziało dziecku że nocami można do woli rodziców budzić i sobie wołać o jedzenie i picie. A takiego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i się drze ;-)
A sąsiedzi to niech sobie myślą co chcą, jakby się o coś pytali to ze zbolałą miną odpowiadaj że ząbkuje albo katar i nie może oddychać swobodnie, coś wymyślisz :-D

Kasia - różowy jejejeje :rofl2: Petunia od dwóch dni pięknie koloruje obrazki, starając się nie wyjeżdżać za linię no ale niestety tylko różowa kredka wchodzi w grę :baffled::sorry2:




Pozdrawiam gorąco i cmoktam wszystkie dziewuchy i Wasze bobaski (a zwłaszcza Gabrysię - niech zdrowo rośnie!)
 
reklama
cześć cześć! u nas czwarty ząbek się przebił :) mamy już komplet jedynek :) i na tapecie jest "tatatatatatata" :))
 
Iza widzę,że mamy podobny tok myślenia hihihi:)

Gratulacje z okazji nowych ząbków Ivi

Wpadłam na chwilę Wam przekazać ,że na szadółkach w outlecie mają świetne ceny na kombinezony zimowe w coccodrillo!! Kupiłam małemu kombinezon zimowy dwuczęściowy i dodatkowo drugie spodnie na zmianę za 170zł łącznie ( te drugie spodnie kombinezonowe za 29zl) i jakie świetne materiały! Wczoraj byliśmy po nowe marynarki dla ślubnego,bo nowy rok akademicki więc musi mieć new look ;) i weszłam ,bo tam takie mrowisko było- a jak mrowisko to coś mają:) i mieli.
 
o ja sie dzis wyboeram do outletu wlasnie, choc mamy mniejszy budzet przeznaczony na kombinezon, ale zajrzymy popatrzymy moze cos sie uda znalezc :)
Izabelinda sliczne zdjecie
caroline.g tak to pierwszy dzieciaczek, wiec spodziewamy sie, ze moze byc po terminie, ale im blizej porodu tym bardziej schizuje i chcielibysy juz byc po, ale co bedzie to bedzie, wazne zeby bylo szybko i udalo sie dostac znieczulenie
 
Margeritta mój synek też jest pierwszym dzieckiem i urodził się dokładnie do do dnia wyznaczonego na USG, termin 13tego i 13tego o 13.13 !!!!!!!(wpisali 13.20 ale mężaty powiedział,że zerknął na zegar zaraz po tym jak wycisnęłam kulkę 3845 54cm :))) nie ma zasady na te nasze bąbelki, wychodzą kiedy chcą a cuuuda robiłam żeby urodzić szybciej hihihi
kombinezony dla starszych są droższe, na pewno uda Wam się kupić coś taniej i polecam troszkę na wyrost,bo maluszek rośnie w tempie oszałąmiającym!!! :) zdrówka i powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)
Ja niestety przeziebiona. Mega katar od kilku dni i teraz jeszcze dochodzi kaszel. Pod nos idzie masc majerankowa, plus pani w aptece dała wczoraj mojemu Oscillococcinum, bo to niby jedyne co mozna brac w pierwszym trymestrze, a tak naprawde nie wiem czy to w ogole działa, bo to jakies homeopatyczne. Rafał niestety tez podłapuje i zaczyna kaszlec, wiec kiepsko to widze... teraz spi, Patryk gdzies pojechał, a ja zaraz musze zabrac sie za obiad.

Co do mojego lekarza to Adam Żółtowski :-) Polecam :tak:

Emkajot co do Twojego pytania czy to wpadka czy chcielismy to w sumie chcielismy, chociaz ja sie do konca nie mogłam zdecydowac, ale stwierdziłam ze im dłuzej czekam to coraz ciezej sie zdecydowac. Tak naprawde najbardziej chyba dla mnie przewazyło to, że mam jeszcze 2 lata rente (dopoki się ucze), a pozniej chcąc nie chcąc, bede musiała isc do pracy, a wtedy mysle ze nie bede chciała juz dziecka. Chociaz moze za 10-15 lat zachce mi sie trzeciego :-D A tak jak urodze Rafał bedzie miał 2,5 roku, wiec mysle ze duzo bedzie rozumiał i jakos to bedzie. Ja kiedys zawsze chciałam miec małą róznice wieku miedzy dziecmi :-) Mysle ze jakos sobie poradzimy. Warunek jest że mój bedzie na miejscu, bo inaczej sama nie ogarne...

Co do kombinezonu to dla mnie cena kosmiczna :-) Ja kupowałam z allegro za 40-50zł i byłam zadowolona. Z reszta teraz chyba tez bede musiała kupic Rafałowi, bo z tamtego roku bedzie juz za mały. Chociaz w zeszłym roku Rafał dostał na urodzinki jakis drozszy kombinezon (w srodku była cena podajze 118zł), ale to te same co na allegro mozna kupic za max. 50zł. A nie oszukujmy się w takich sklepach jak np. Coccodrilo płacisz za firme ;-)
Nasz pierwszy to było mniej wiecej cos takiego:
Baby-Moda* Nowy kombinezon jesień/zima r. 56/62 (1236205461) - Aukcje internetowe Allegro
i byłam z niego super zadowolona, cieplutki i latwo sie zakładało czy zdejmowało, nawet na śpiocha ;-)
W zeszłym roku mielismy cos tego typu NOWY CIEPLY KOMBINEZON 2-CZESC! SUPER 3 KOLORY 92 (1232597461) - Aukcje internetowe Allegro , tyle że w srodku polarek, teraz tez bede takiego pewnie szukac, ale poczekam, bo Rafał niedługo ma urodzinki, wiec moze znowu dostaniemy :tak:

A ja juz postanowiłam, że od nas na urodziny dostanie dzieciece łózko, bo przeciez łóżeczko sie musi i tak zwolnic niedługo, a Rafał musi miec czas na przyzwyczajenie. Z reszta on w lozeczku nie usiedzi teraz nawet 3 min :-)
Podoba mi się to:
ŁÓŻKO ŁÓŻECZKO DREWNIANE DISNEY ZYGZAK CARS (1228474061) - Aukcje internetowe Allegro
Ale ogolnie jest troche małe, starczy nam na jakies 3lata. Mysle o tym z rosnacym z dzieckiem z Ikei i je jakos mozna ozdobic naklejkami z autami czy cos, ale zobaczymy :tak:

Margeritta ja miałam z Rafałem termin na 22.10, a wyskoczył 21.10 o 6 rano, a to tez moje pierwsze dziecko :-) Wszyscy mi mowili (nawet moj lekarz, a przede wszystkim tesciowa), że pochodze jeszcze z 2 tygodnie, bo brzuch wysoko itd, a ja sie uparłam, że urodze do terminu i tak było :-D

Ok lece do obiadu, bo mały niedługo wstanie.
 
Ostatnia edycja:
no i sie napisalam, i mi caly post wcielo
ja mam termin i OM i USG 1 pazdziernika, a jak bedzie tak bedzie, niech sobie maly termin wybierze, choc mamusia by juz chciala :)
i nie kupilam nic w Outlecie, stwierdzilismy, ze na allegro mozna cos podobnego znalezc i tanszego, zwlaszcza, ze jeden juz mamy, wiec drugi kupimy jak sie maly urodzi i bedzie wiadomo jaki rozmiar bedzie potrzebny
Martynka my mamy lozko dla malego juz, bo pokoik umeblowany, wlasnie to rosnace i mysle, ze to swietna sprawa, mam nadzieje, ze naszemy synkowi sie spodoba :) choc jak kiedys (mam nadzieje) bedzie drugie to chcemy pietrowe dla dzieciakow, aby starszak mial swoj kat gdzie mu rodzenstwo nie bedzie zagladac, tylko kiedy my sie na drugie zdecydujemy to pewnie bedzie jak ta sojka za moze
 
reklama
Witam Koleżanki z Trójmiasta no a ja jestem z Tczewa-a dokładnie tam mieszkałam całe życie a obecnie pracuję.A mieszkam teraz zcórcią na wsi w Gąsiorkach mała miejscowość na Pelplinem :)
Pozdrawiam
 
Do góry