reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Iwonka - przydało się chociaż jedno zdjęcie? Pochwal się nowym kolorkiem.

Na blog wrzuciłam nowe zdjęcia, w tym 2 śliczne fotografie Patusi, zapraszam :))

Aha i jakbym mogła prosić o kliknięcie na facebooku na link z welonika: Iza Wilma-Drzeżdżon | Facebook to będę wdzięczna :)


Buziaki i spokojnej, słonecznej niedzieli...
 
reklama
Dzień doberek

ale u mnie z czasem marnie...

Oliwka od poniedziałku chodzi do przedszkola i jest mega szczęśliwa.Zaczyna jej się wszystko stabilizować ja mam czas zeby spokojnie dom ogarnąć popracować i odpocząć.Na razie zostawiam ją na 5 godzin,ale pewnie to wydłużę do 7-8 :) jak dalej będzie tak chętnie tam chodziła.

Poza tym u nas wszystko po staremu

A jak Wam wakacje miją??

Ana jak Maciuś

Caroline jak chrzest?

Pozdrawiamy
 
Hej Kochane:)

Ciekawe jak Anja się czuje, macie jakieś wiadomości od niej??

Iza fotki boskie, Pati urodzona modelka!

Jejku Oliwka w przedszkolu a ja właśnie dostałam ofertę z Pana Dinka na takie zajęcia przedprzedszkolne dla Tymka i zastanawiam się czy go zapisać -zobaczcie: Pan Dinek
Od września zaczynamy znów basen i chciałabym aby też z innymi dziećmi chodził na zajęcia nie tylko integracja piaskownicowa....co o tym mamusie myślicie??? macie większe doświadczenie więc liczę na dobre rady :)

Pozdrawiam gorąco Wszystkie i buziaki dla dzieciątek :)
 
czesc

ja ciagle w biegu...

wiec szybko i na temat.koncowka ciazy,czujemy sie rewelacyjnie.nadik od msc w przedszkolu,pierwsze 3dni koszmar-ale to wiekszy chyba dla mnie,bo coc przeryczalam to moje.teraz jest bardzo zadowolona, swietne przedszkole.musze dowozic,ale luz z tym

no i tyle chyba, za 2tyg zaczyna dodatkowo basen,wiec nudzic sie nie bedziemy...

emka
, nadi tez chodzila na rozne adaptacyjne i uwazam ,ze warto. pan dinek ma dosc dobre opinie, zapisz malego:)
tymek bedzie zachwycony a nawet jak na poczatku sie bedzie nudzil to co, wazne by widzial rozne twqarze,sluchal innych piosenek,bedzie wchlanial wszystko jak gabka

im dziecko ma bardziej urozmaiconny czas tym lepiej dlaj ego rozwoju. ja na prawde wspolczuje i tym dzieciomi ich matka ,ktore przez kilka pierwszych lat nie ruszaja sie z okolicznego parku i piaskownicy.

najintensywniejszy rozwoj dzicka to od urodzenia do 6rz i jezeli tego rozwoju sie nie stymuluje,nie pokazuje dziecku swiata to potem d..blada.



pozdr serdeczne
 
Ostatnia edycja:
Z drugiej strony, Anja, ja chodziłam z Piotrkiem na różne zajęcia, jakoś wybitniejszych rzeczy niż sama w domu robię nie zobaczyłam, wręcz więcej robiłam różnorodnych zajęć w domu niż profesjonaliści. ;-)
A gdzie do przedszkola? Ja się trochę rozglądam na wypadek jakbym musiała Maćka gdzieś posłać z okazji dostania pracy...
 
Kasiu, kreatywna mama to najlpesze co moze dziecko miec, nie zastapi zadnych kreatywek!
ale niestety duzo dziecki siedzi w 1 piaskownicy, w 1ndym parku przez kilka lat, smutne to.
pomimio,ze mieszkamy w 3M i mozna dzieciakom wietnie urozmaicic czas

przedszkole
Kolorowe Przedszkole Gdańsk Matemblewo - Strona główna

drogie ale na prawde warte ceny, ja jestem mega zadowolona, mala klimatyzowala sie 3dni, wstaje rano, ubiera sie i krzyczy,mama, tata wstawac do przedszkola! uwielbia :)a jest dosc wybredna hehe
 
Do kreatywnych niestety nie należę, klamka zapadła zapisuję. Zadzwoniłam do swojej mamy zapytać o zdanie to odpowiedziała: "zapisuj zapisuj, ty nie chodziłaś do przedszkola i taka inna jesteś" grunt to rodzinka:-D:-D:-D

Jako,że jestem na etapie kotów to coś do śmiechu:
Zaginął kotek - Joe Monster
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś tak zleciało...

Postaram się w skrócie ;-)
Maciek już ochrzczony :-) wraz z kuzynostwem :-) Jak to powiedział mój A.: okazało się, że Młody nie ma uczulenia na wodę święconą :-D:-D
Tylko chyba zmęczył się biedaczek podróżą, bo po powrocie troszkę się pochorował: wymioty, luźniejsze kupki, no i gorsze samopoczucie. W sumie to chyba mu się nie dziwię... normalnie jedziemy tylko w trójkę, a teraz cztery osoby dorosłe (dodatkowo rodzice A.), on z tyłu w środku, a upał był jak cholera (niestety A. nie zdążył przed wyjazdem napełnić klimy i wymienić filtrów). Poza tym do Kraka w piątek, a powrót w niedzielę - nie miał kiedy odpocząć tylu godzin jazdy. No i rzecz najważniejsza, jak jedziemy sami to prawie całą drogę śpi, a teraz w tamtą stronę w sumie 15 minut, w powrotną 30 min. Dlaczego? Obok niego siedziała babcia, która go ubóstwia, więc już chyba nic nie muszę mówić ;-)
Byliśmy u lekarza, ale babka stwierdziła, że to tylko infekcja. Podawaliśmy mu nifuroksazyd i lakcidofil i po paru dniach doszedł do siebie.
Później 10 dni urlopu w Dębkach :-) Było sympatycznie, mieliśmy w sumie ładną pogodę, znalazłam super kwaterę (przesympatyczny właściciel, bardzo czysto, no i cena znośna).
Oprócz spacerów i plaży, udało nam się zobaczyć latarnię Stilo (Ana79: już teraz wiem, co to jest ;-) chociaż samej plaży nie widziałam ;-);-)), wieżę widokową w Gniewinie (nieopodal elektrowni w Żarnowcu), poza tym wypad do Pucka i Łeby - niestety nie zobaczyłam wydm, ponieważ się nieźle rozpadało i musieliśmy wrócić:-(
Maciek dał nam trochę popalić - codziennie budził się po kilka razy w nocy i marudził :baffled: Ale jest już chociaż jakiś tego efekt: dzisiejszej nocy w końcu pojawiła się dolna jedynka :-)

Marta - i jak? Byliście na urlopie? Super, że Oliwce się w przedszkolu podoba!:tak:

Ana79 - i jak tam Maćko?

Martyna - gratulacja dla Rafałka za wzorowe postępy! No i trzymam kciuki za poprawę wyników i Zuzię!;-)

Emkajot - dla Twojego Tymka również mega gratki!:tak:
Ja również jestem "taka inna", więc pewnie także zapiszę Maćka jak już będę mogła ;-)
Korespondencja w sprawie zaginionego kota - rewelacja!:-D:-D

Iza - dobrze, że z psiakiem wszystko ok. Zdjęcia Patusi (i nie tylko) jak zwykle piękne!!! Ona jest coraz ładniejsza! Musimy się w końcu spotkać, bo już powoli zapominam jak wyglądacie :-p

ivi - a co tam u Ciebie, Kochana?

Anja - ciekawe kiedy Gabi postanowi się pokazać?;-)


Załączam jedno zdjęcie z chrzcin + dwa zrobione ze 3 dni temu (jako update;-)).

Buziole dla Was Wszystkich
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 28
  • 2.jpg
    2.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 24
  • 3.jpg
    3.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Do góry