reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Kordianku !!
Wszystkiego Najlepszego z Okazji 3 Urodzinek !! :-)

Jak ten czas leci :szok:
421f9bf3ba3cc07584113a38562d91d5.jpg



U mnie dalej brak weny. Rafał spi, a ja sie musze zajac obiadem. A pozniej jakis spacerek bo w koncu sie ładnie w miare zrobiło :-)


Ana a moze to hormonalne krostki?? Rafał miał prawie do pół roku:tak: I to tylko na policzkach i tak przy uszach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamuśki po baaaaaaaaaaaaardzoooooooooo długiej przerwie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:może mnie tu jeszcze ktoś pamięta;-)
odświerzam stare nałogi więc i BB:-D
siedzę w domku na zwolnieniu i pozdrawiam wszystkie stare/nowe mamuśki:-)
 
ja pamietam !!!!hi hi :)Aga widze suwaczek !!!!!!!!!!!!ale super , gratki , ja jakaś zaktręcona , nie wiedzialam, i to drugi chlopak jak u mnie:)))mam nadzieje , ze zwolnieniem , że to nic poważnego ...

dzieki za rady kochane cioteczki , na razie lekarka powiedziala , ze to norma;lne te hrostki u noworodków , ale ja oczywiście w pogotowiu:)

ale tu cicho , ja też znikam na kilka dni , jedziemy z rodzinka na jakaś wioskę do agroturstycznego pensjonatu na odkopywnie starych rodzinnych miejsc i dziejów , jakiś daleki krewny ma drzewo geon. i chcemy je skopiować , mam nadzieję , że będzie fajnie, więc buziaki , do zobaczenia za klilka dni
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdoberek:tak:Ale ładnie na dworku dziś,słonecznie:tak:
Ana to miło,że pamiętasz :tak:tak,będzie drugi chłopak :-Dmiała być Amelia a będzie Bartosz:-) i dobrze:-)
A na zwolnieniu już od kwietnia jestem,miałam bóle jakieś, a że praca stojąca to dostałam zwolnienie i tak ciągnę i odpoczywam;-) ale wsio ok. odpukać na razie...
Fajny wyjazd Ci się szykuje, bawcie się dobrze pewnie ciekawie będzie tak rodzinnie:-)
Miłej soboty wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hello:)

Pozdrawiam cieplutko brylanciki:)
Agnieszko ja jestem od niedawna więc się nie znamy ale pozdrawiam równie ciepło.

My weekend poza domem, w sobotę Sopot a w niedzielę na działce. Pogoda piękna więc trzeba korzystać.

Ana udanego wyjazdu!!!
 
Spóźnione życzenia wszystkiego NAJlepszego dla Kordianka!



ivi - ten Twój Tymek to się normalnie książkowo rozwija! :happy: Brawo! Gratulacje!:tak::tak:

Ana - miłego wypadu!

agnieszka81 - chyba się już kiedyś z Tobą witałam, tak mi się wydaje :-)

Iza - gdzie zaginęłaś? :-)


Gorące pozdrowionka dla Wszystkich!
 
hej laseczki ja juz w domciu , wczoraj wieczorem dojechalismy , prawie, bo samochod po drodze nam sie zepsul i male przygody z tym sie wiązaly , ale uz po więc tylko wspominam , superowy wypoczynek, mieszkalismy w samym środku lasu nad rzeką w agroturystycznym gospodarswie , pierwszy dzień laba, Czarek szal nad rzeczka aż się trząsl z zimna i z siną wargą waczyl z nami , żeby jeszcze sie pluskać :)))w niedziele , pojechliśmy do Swornychgai na kajaki , Tomek z malym ja oczywiści wózek i na spacer....wieczorem ognisko i wlaścieciel przyniósl kronike rodową , bylo co czytać , ale Maciejko oczywiście wisial na cycku...., w poniedzoalek pojechalismy na lody do chojnic , ale pogoda w ten dzień nie bla ciekawa , jak wieczorkiem wjechalismy do trójmiast też padalo , że ho ho
dziisaj bylam na pobraniu krwi w szpitalu wwejerowie , jutro kontrola Macieja, wiec czekam z niecierpliwościa , czy jest dobrze czy nie .....
buziaki i zycze milego wieczorku:0)
 
Heloł ;-)

Ana - Ty jak zwykle pełno "niespodzianek" ;-) Dobrze, że wszystko pozytywnie się zakończyło. Widzę, że spędziłaś super urlopik :tak: My byliśmy w tych okolicach rok temu i również było rewelacyjnie, nawet pogoda nam dopisała:-)
Trzymam kciuki za kontrolę Maciejki:tak: daj znać jak będziesz po!



Jutro idę na kontrolne USG przezciemiączkowe - mam nadzieję, że wszystko ok i torbiel zanika...
W piątek rano jedziemy do Krakowa na chrzciny naszego Maćka + dzieciaczków mojej sister. W niedzielę (pewnie późnym wieczorem) wracamy.
A 10 sierpnia jedziemy na urlop. Nie za daleko, bo do Dębek :-) Dziewczyny, Wy jako Trójmiastki na pewno już nie raz byłyście w tamtych okolicach. Podpowiedzcie, gdzie można pojechać, coś fajnego zobaczyć i miło spędzić czas :tak: Wracamy do Gdyni 20.08.


Buziaki dla Wszystkich
 
reklama
Do góry