reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Heloł ;-)

Iwonka, wszystkiego NAJ, NAJ!
Zdrówka, radości, miłości i zadowolenia z Tymka :tak:





A u nas... wysypka zeszła:tak:
Jutro idziemy na kontrolną (co 4 tyg) wizytę do dermatologa.


Iza - hehe, ciekawostka przyrodnicza pierwsza klasa:-D:-D Ciekawa jestem, jak Tatuś wybrnie następnym razem;-)

Ana - cieszę się, że u Was wszystko ok. No i życzę rozmnożenia się liczby koron:tak:;-)
 
reklama
Dzień dobry!

Iwonko dla Ciebie


Iza ukłony dla żonatego za siły szybkiego reagowania! ja bym na to nie wpadła...

Poza tym KTO ZAMÓWIŁ TĄ POGODĘ:wściekła/y:
 

IVI
e1btw3.jpg
wszyskiego naj naj....
e1btw3.jpg
 
Iwonko Wszystkiego Najlepszego!!!! :-)
bo108-d.jpg


U mnie dalej kompletny brak weny, męża dalej nie ma, tylko w weekendy. Kto zamówił tą pogode?????????? Aaaaaaaaaaaa mam dosc siedzenia w domu, Rafała tez roznosi... ehhh
 
my wyszlismy na spacer ok.18tej i Tymo nie chciał wracać do domu:no: położył się na ziemi i koniec:-D też woli na dworze siedzieć, w domu robił mi kongo:crazy:
 
cześć laseczki
ja już w wyrku bo moje maleństwo w nocy sobie z nas jaja robi i nie śpi, to chcę chociaż parę godzin normalnego snu złapać żeby potem mieć siłę z nim walczyć... (nauczył się skubaniec spać z nami od północy i za chiny ludowe nie wiem jak go tego oduczyć nie padając ze zmęczenia:) ).

dziękuję raz jeszcze za życzenia :) ah ten czas leci... :)

pogoda do bani, nawert na spacer z małym nie dało się wyjść, więc dzisiejszy dzień był kiepski.. No i małemu kolejne zęby idą i maruda jest straszny:( Ale już pupę i klatkę piersiową zaczyna podnosić do raczkowania hehe:) ciekawe kiedy "ruszy w świat":D

caroli - gratuluję gładkiej skóry u małego!:)

pozdrowienia i buziaki dla was wszystkich i każdej z osobna :) uciekam spać! dobranoc!
 
hej mamuski :-)
mam pytanko, Maciuś ma pelno krostek , takiej kaszki na glówce i na buzi też , myslalam , że to potowki , ale juz to wyluczylam , myslicie , że cos jem co go uczula ...:confused::cool:
 
Ana - może być,że coś jesz co moze to powodować, u nas były krostki po wprowadzeniu zwyklego bebilonu ( pediatra powiedziała,że może być i trzeba przeczekac), były też krosteczki po truskawkach ale nie dużo i zeszły szybko . Myślę,że Hausa może pomóc,bo ma duze doswiadczenie .

Ostatnio mam jakieś dziwne zachcianki na takie maleństwo, dobrze,ze jestem solidnie zabezpieczona,bo jeszcze bym sobie sprawiła:szok: w chwii słabości .
 
reklama
Do góry