reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Karolinko, na zęby to trochę dużo - zwykle raczej poniżej 38C jest od zębów, chociaż różnie to bywa. Możesz mu podać ibuprofen, bo jest też przeciwzapalny oprócz tego, że zbija gorączkę. Tak polecała mi lekarka jak dzieciaki były w wieku twojego Maćka. I trzy dni obserwować. Jak nie spada gorączka ani nie ma poprawy to do lekarza. :-)
 
reklama
Hej hej!

Carola - i jak tam Maciuś się dzisiaj miewa? Mam nadzieję, że lepiej? Buziaczki dla niego bidulka...

Iwonka - dzięki wielkie za ugoszczenie mojej całej menażerii :) w wersji powiększonej hihi. Jak tam nocka minęła? Tymuś zasnął normalnie czy stwierdził, że jeszcze pobaraszkuje?
U nas dzieci po takiej tlenoterapii, kąpieli i kolacji padły jak kawki :))

Monia - jakie autko Ci się marzy?

Kurcze ale mam ochotę na tańce... może się skusicie ciotki i dacie wyciągnąć któregoś wieczoru? Miłego dnia, uciekam marynować fasolkę :)
 
Hej,
wczorajsza gorączka spadła, ale po południu Maciek znowu miał 38,7 - na szczęście wieczorem udało mi się w końcu zbić. Teraz na razie jest ok - śpi... Zobaczymy jak wstanie...
Oprócz tego wszystkiego dostał wysypki (brzuszek, rączki, najbardziej nóżki) - myślałam, że to od tego Panadolu, bo na ulotce przeczytałam, że jednym z niepożądanych efektów jest wysypka, ale Marta uświadomiła mi, że to trzydniówka :happy2: Wielkie dzięki Marta za BARDZO przydatną wiedzę:tak::tak:

ivi - ten Twój Tymek to zaraz będzie miał uśmiech pełną gębą:-) SUPER! :tak: Może daj mu śliweczki na zatwardzenie...

Kasia - dzięki za info :tak: Wczoraj kupiłam ibuprofen, więc jak się Mały obudzi i znowu będzie miał gorączkę to mu podam :tak:

Iza - :* od Maćka ;-)
 
Iza - Tymek wczoraj zasnął przed 22 ;) ale spał za to aż do 5 rano!! także bardzo mi to pasowało:D Cieszę się że się wam podobało :) a następnym razem pojedziemy wszyscy nad jeziorko to będzie jeszcze fajniej :) No i nie mogę się doczekać fotek mojego przystojniaka małego :) :)

Karoline - super że z Maćkiem lepiej. Bo slyszałam, że jak pojawia sie wysypka to już po chorobie :) U nas druga jedynka już stuka o łyżeczkę, czyli dziś w nocy ostatecznie wydostała się z dziąsła :) a u was ząbki się pojawiają czy jeszcze nie?
 
ivi - kurcze, przez te upały Maciek nie chce już spać w nocy po tyle godzin :-( chociaż wcześniej tak właśnie było... Pewnie budzi się tylko przez to, że jest spragniony. No i ja muszę mu dawać cyca, ponieważ mały dżentelmen nie chce pić żadnych napojów z butelki :wściekła/y: Jeszcze raz gratuluję ząbków :tak::tak: My niestety jeszcze nie mamy żadnego, wciąż czekamy... :-)
 
u nas nocki ostatnio kończyły się pobudką o 2-3 w nocy więc sen do 5 rano to była miła odmiana :) :) i mój smok nauczył się trochę pić z butli więc latwiej go nawodnić
spokojnie, zęby przyjdą pewnie lada moment:) byle tylko u was było tak lekko jak u nas:)
 
Melduję, że gorączka spadła, została jeszcze ta brzydka wysypka na prawie całym ciele...


Dobrze, że trochę popada, może zrobi się dzięki temu bardziej rześko :tak:

Iza - a tańce to może lepiej jak troszkę chłodniej się zrobi ;-)


EDIT: zapomniałam napisać, że dzisiejszą noc miałam wyciętą z życiorysu :baffled: Młody cały czas marudził i nie mógł spać... masakra, wyglądam jak zombi :szok:
 
Ostatnia edycja:
Tak z ciekawostek przyrodniczych ;)

Wczoraj wieczorem byłam z Patką w łazience, gdy Dominik nagle mnie woła i pyta: "Mamo, co to jest POCHWA?"

Zdębiałam z deczka :)) i powiedziałam, że takie rozmowy to raczej z tatą powinien przeprowadzać. No to polazł do taty a ten mu niewzruszony że pochwa to opakowanie na miecz. Całe szczęście takie wytłumaczenie mu wystarczyło (na razie) UFF :))))

Miłego weekendu babencje!
 
reklama
Tak z ciekawostek przyrodniczych ;)

Wczoraj wieczorem byłam z Patką w łazience, gdy Dominik nagle mnie woła i pyta: "Mamo, co to jest POCHWA?"

Zdębiałam z deczka :)) i powiedziałam, że takie rozmowy to raczej z tatą powinien przeprowadzać. No to polazł do taty a ten mu niewzruszony że pochwa to opakowanie na miecz. Całe szczęście takie wytłumaczenie mu wystarczyło (na razie) UFF :))))

Miłego weekendu babencje!

dobre , he he :)))

Melduję, że gorączka spadła, została jeszcze ta brzydka wysypka na prawie całym ciele...


Dobrze, że trochę popada, może zrobi się dzięki temu bardziej rześko :tak:

Iza - a tańce to może lepiej jak troszkę chłodniej się zrobi ;-)


EDIT: zapomniałam napisać, że dzisiejszą noc miałam wyciętą z życiorysu :baffled: Młody cały czas marudził i nie mógł spać... masakra, wyglądam jak zombi :szok:
Karolina trzymam kciuki , żeby sie poprawilo:) będzie dobrze!!!!

u nas jakos leci , raz lepiej raz gorzej jak cos nie tak zjem ...no wiadomo ....Czarek powoli sie zaklimatyzowal w nowej sytuacji , maż w koncu przylecila na dlużej to trche szaleje z starszym:)ale te mieszkanie dopieszcza , żeby można sie juz w prowadzać...niestety wyszlo nie tak jak chcialam , szpital mnie zaskoczyl i nie mialam wpywu na pare szczególów ...fugi do dup....miedz mozaiką jakiś żarówiasty niebieski , myslallm , że padne jak to zobaczylam :szok:..no cuż ....najbardziej podoba mi sie pokój Czarka, sypialnie na razie nie urządzona a z kuchnia dzialamy od ponniedzialku jak wplyną korony na konto:-D ale taka bieda nastala , że i tak na razie miszkanie bedzie świecic pustkami:-p....
uciekam , pa i milego dnia:)

ivi karolcia nie moge uwierzyć , że wasze brzdące juz pól roku mają :)
 
Do góry