reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Witam Was,
wchodząc na brzuszek właściwie nie wiem co napisać..parząc przez pryzmat tej tragedii wszystkie sprawy stają się błahe i tak płytkie w swoim bycie.
My dziś robimy dzień rodzinny , idziemy na spacer i będziemy się cieszyć tym,że siebie mamy.
Pozdrawiam ciepło.

Aredzimska- nie mieszkam na Zaspie,moja przyjaciółka ma tam rodzinę i u nich zatrzymała się.
 
Ostatnia edycja:
My także wczoraj rodzinnie spędziliśmy czas... Wpisaliśmy się też do księgi kondolencyjnej w Urzędzie Miasta Gdyni.
Co rano się budzę i przypominam sobie o tym, co się stało... płakać mi się chce.
 
reklama
Witajcie
My też wczoraj rodzinnie spędziliśmy dzień. Byliśmy na skwerze i zapaliliśmy znicze przed dowództwem MW.
A tak poza tym to jak wspominają Marię Kaczyńską to łzy spływają mi po policzkach. Śpieszmy się kochać......
 
Do góry