reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej

W końcu dotarłam.Oliwia przed chwilą padła,ale mam masakre.Chodzi spać kiedy chce o której chce.Marudzi na maksa,a to wszystko przez zęby.Nie wiem co jaj tam wychodzi,ale ja już ledwo żyje :sorry:
Obiad to dzisiaj zrobiłam z prędkością światła.Obrałam ziemniaki doprawiła łososia i sru do piekarnika.Na koniec wypiłam red bulla.

Co do cytologii to ja ostatnio dostałam takie zaproszenie na bezpłatną cytologię w przychodni na działkach leśnych a mieszkam na witominie :-) http://prsm.home.pl/prsm/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Idę walczyć z bałaganem w domu

ps. wybieracie się na spotkanie 18 kwietnia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mirabell - napisz mi na priva adres mailowy, to wyślę Ci foto :tak:

Marta - nie wiem czy dam radę ale chciałabym.

Martynka - ach jak mi się marzy urlopik od bycia mamą :-D Najlepiej w Tunezji, leżaczek, palmy, basen pod ręką... Przystojny pan obok do smarowania olejkami... ops chyba się zagalopowałam :rofl2:.

Ivi - jak serniczek wyszedł?
 
ciao belle!
niestety ale zdradzam was z forum muratora.. tam sie dopiero dzieja cuda!!!:-D
wlasnie przyszedl tron i umywalka- ah cudna!:tak:
 

Załączniki

  • fontana..jpg
    fontana..jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 18
Hej


Co do cytologii to ja ostatnio dostałam takie zaproszenie na bezpłatną cytologię w przychodni na działkach leśnych a mieszkam na witominie :-) POPULACYJNY PROGRAM PROFILAKTYKI I WCZESNEGO WYKRYWANIA RAKA SZYJKI MACICY - CENTRALNY OŚRODEK KOORDYNUJĄCY - Start

no właśnie weszłam i przeczytałam dokładnie:
Kryteria udziału w Aktywnym Programie Profilaktyki Raka Szyjki Macicy

Z Aktywnego Programu Profilaktyki Raka Szyjki Macicy może skorzystać każda ubezpieczona w wieku od 25 do 59 lat, przy czym przy określaniu kryterium wieku bierze się pod uwagę rok urodzenia. Bezpłatne badania są przeprowadzane 1 raz na 3 lata.

Uzasadnienie: Na podstawie badań naukowych wiemy, że rak szyjki macicy rozwija się od stadium przedinwazyjnego do stadium inwazyjnego ok. 5 - 10 lat. Badania epidemiologiczne potwierdzają, że szczyt zachorowań przypada w 4-5 dekadzie życia. Dlatego badaniami profilaktycznymi powinna być objęta przede wszystkim populacja kobiet w wieku od 25 do 59 lat. więc jednak raz na 3 lata
 
serniczek udał się cudnie i wszyscy zachwalają :)
jutro Wielki Dzień.. mam nadzieje że wszystko będzie ok i Tymuś spisze się na medal :)))
Marciaag - my będziemy, już zapisani jesteśmy :)
 
oj nas nie bedzie,bo nadi ma basen:tak:
ja niestety o edwardzie mam bardzo zle odczucia:no:ale trafilam na fatalna animatorke dla nadusi i inne niekoniecznie fajne okolicznosci( bylo bardzo brudno:nerd:,zimno i ekipa daleka od sympatycznej)

... ale mam nadzieje,ze traficie lepiej i bedziecie sie swietnie bawic:tak:

umywlake musze zamienc n' inna bo to za duza:angry:
 
reklama
Anja - ja też nie za bardzo lubię Edwarda, byłam kiedyś na dniu otwartym, jakoś mi się nie spodobało tam. Ale myślę, że tu to kwestia tylko wynajęcia sali, reszta to chyba oni zapewniają.
Ja też odpadam - po pierwsze akurat mi obaj śpią, po drugie mnie nie ma w chałupie, bo jestem na warsztatach robienia szablonów.
 
Do góry