reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ivi my Oliwkę szczepiliśmy tą szczepionką i nie miała żadnych objawów poszczepiennych.Zresztą Oliwia miała gorączkę tylko po bezpłatnych.Po płatnych czuła się jak zwykle czyli dobrze :) ale wiadomo,że każde dziecko reaguje inaczej
 
reklama
a szczepiliście na rotawirusy? Pneumokoki zostawiamy sobie na drugi rok życia Tymka, ale myślę jeszcze nad rota..
 
Na rotawirusy nie.Długo się nad tym zastanawialiśmy i ostatecznie nie zaszczepiliśmy.U nas w rodzinie były dwa przypadki gdzie dzieci zaszczepili po przyjęciu ostaniej dawki obydwoje prawie 3 tygodnie leżeli w szpitalu na rotawirusa,ale nie tylko to miało wpływ na naszą decyzję...
 
Z odkurzaczy - mamy Xio Elektroluxa - genialny jest. Ma już 8 lat :-D jest mega malutki, a odkurzał juz nawet gruz i ciągle żywy. Ogólnie działa jak nowy co jest dla mnie fenomenem (tu też oprócz silnika - który jest cały czas ok, na plus liczę że nie rozpadła się rura, nie poodpadały żadne kółka od szczotki, działa zwijanie kabla, przycisk, wszystko bez zarzutu). Natomiast nie polecam Zelmerów - w rodzinie było kilka róznych modeli, wszystkie się bardzo psuły.

Co do szczepionek, u nas był objaw po Infarixie (spuchnięta bardzo rączka i ból dwa dni) - szczepiliśmy więc po tej jednej dawce Pentaximem i objawów nie było. Na rota nie szczepiłam, bo jakoś słabe były u znajomych rezultaty (dzieci mimo szczepień chorowały) - na pneumo zaszczepiłam Piotrka przed przedszkolem, tą szczepionką za 30 zł, nie za 300 jedna dawka. ;-)
 
Hej kobitki!

Ivi - a zapraszam serdecznie :-) Na pewno powinnam być w domu od rana do 16:00 bo się w piątki opiekuję Milenką. A o której mniej więcej byście wpadli?

Cris - dzięki za głosik. A prawko na pewno zdasz od razu. Zdolniacha :-D Mojego odkurzacza polecać nie będę bo coś tam mu odpadło...

Marta - pod zdjęciem są okienka do głosowania. Skoro Ci telefon szwankuje to pewnie nie dostałaś smsa ode mnie? Ani wiadomości na gadu? Bo Cię ostatnio molestuję :cool2:

Martynka - a Ciebie gdzie wcięło? Jeszcze imprezkę odsypiasz? :confused:

Dzisiaj Dzień Mężczyzn.... trzeba im z nawiązką podziękować za przedwczoraj hihi.
 
Ostatnia edycja:
A ja w pracy, więc szybciutko.

Iza - zagłosowałam i komentarz też zostawiłam.

Ivi Amelkę szczepiłam infanrix hexa przy pierwszym szczepieniu i potem już sam infanrix - taki zwyczaj u nas w przychodni. bez objawów wszytko ok.. rotawirusy też szczepione i 2 dawki miałam po 300 zł/każda- rotarix dokładnie nie rotatek który się podaje w 3 dawkach (po 200 zł/każda). Na pneumokoki zaszczepiłam dopiero jak Amelka skończyła 6 mc - tak mi poleciłą koleżanka pediatra i też bez objawów.

Marta głowa do góry :-)

mama w boju mam odkurzacz bezworkowy, sprawdzę w domu jaki dokładnie - świetna sprawa - jak się zapcha wyciągasz filtr czyścisz pod kran suszysz i gotowe :-).przykro że padł sprzęt, ale przynajmniej jest okazja aby kupić nowy :-D

pozdrawiam. od 15-tej mam weekend :szok: aż do wtorku :-D taka praca :cool2:
 
czesc dziewczynki , ale naskrobalyscie ...ale fajnie sie was czyta....dzisiaj optymistycznie bo pogoda piekna , ja się spotkalam z kolezanka na pogaduchach i zaszalałysmytroche po skepach.
wczoraj wizyta u gina , wszystko dobrze serduszko w normie , możdżek też:))))ciągle rosnie i większy o tydzień i kilka dni, no i potiwerdzone , ze chlopak tak sie wypuinal , że trudno bylo nie zauważyć ...he he ekscybicjonista!!!!
pozdrawiam
 
ana super wieści :-)
aredzimska wow, to się nazywa weekend :tak:
paulsiez witaj :-)
Iza e tam, nie m się czym chwalić ;-) taki a'la bob. Smok kliknięty, piękne zdjęcie :tak:
Marcia strasznie mi przykro, taki młody człowiek

ja też się zastanawiam co teraz zrobić ze szczepieniem tym na 16-18 mies. Iga wszystkie oprócz Engerixu (na żółtaczkę) miała bezpłatne i super je znosiła, zaraz był cyc i ok
ale teraz to już duża babka i te trzy wkłucia tak łatwo nie przejdą, więc muszę spytać lekarki czy mozna teraz podać to 3 w 1
a co do rota, to byłyśmy z Igą w styczniu cztery doby w szpitalu z powodu odwodnienia (wirusowe zapalenie układu pok.) i 80 % oddzialu to były dzieci z rota, dr mówiła że prawie połowa z nich miała wcześniej szczepienia

dzis piękne słonko i pomimo zimnego powietrza czuć ciepełko
wyczytałam w Intermarche ze można zagłosować na jakiś plac zabaw, który może powstać przy sieci tych sklepów, muszę poszperać w necie
 
reklama
Do góry