reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ja też poproszę o te masaże ;) a basenowania z maluszkami - zazdroszczę. Ciekawe czy jak Tymus podrośnie zdecyduję się na dojeżdżanie z nim taki kawał..
czy w Trójmieście też taka beznadziejna pogoda jak tu pod Puckiem? Z powodu wiatru nawet na spacer nie poszłam.. a do tego głowę mi migrena rozsadza :(
 
reklama
Hej cioteczki kochane!


Tak Ivi u nas też nie zaciekawa pogoda na spacerki, wiatr, mróz, śnieg. Malowniczo ale zimno. A ja dziś dzieciaki aż do Gda wyciągnęłam :szok: Ale było bardzo fajnie.
A potem miałam spotkanie kolejne w sprawie sesji ślubnej. Chciałam im zdjęcia pokazać czy cuś, porozmawiać, a oni że umową na stół i podpisujemy. Szok totalny :szok::-D ale pozytywnie.

Ana - super że bezpiecznie dojechałaś a tak się bałaś.

Minka - i jak tam po jeździe?

Beata - dasz rade, wyglądasz mi na twardą babkę :-p

Anja - złożyłam zamówienie na wiosnę, powinna pojawić się w przeciągu tygodnia, jak nie to pretensje do kuriera ;-) Wytrzymasz tyle?

Beti - witamy witamy :-)

No to lecę obiadek robić ...
 
hej kobitki :-) mam chwilkę, Iga śpi po długaśnym spacerze na nóżkach, wreszcie mi się rozchodziła dziewczyna, nie musimy wciąż z wózkiem latać
Iza o to będę musiała oblukać jak tylko się ociepli :tak:to pewnie przy tym parku w Brzeźnie. Kurcze przeszukałam wieczorem łóżko i nic, chyba za słabo wypucowałam chatę :rofl2:
ivi cuuuudnie u Was :tak: w Gdańsku też fatalnie, śnieg nawet prószy :confused:
beti witaj :-)
ana super że dolecieliście, powodzenia w zalatwianiu spraw :tak:
emkajot kciukasy trzymam i miłych ćwiczeń :tak:

mam dziś wolne popołudnie, pierwsze od nie pamiętam kiedy
tylko T. z pracy wróci, obiadek i lecę do kumpeli podciąć włosy i na maseczki pierdółeczki i ploty ;-)
 
Witam mamuśki!
Ja po pracy - nuda. w domu pusto. Amelka u mojej siostry zaraz po nią jadę. Mąż w kinie ;-) z moją siostrzenicą :-) - dobry wujek

emkajot Amelka też nie lubi na pleckach pływać :-D. też bym poszła na jakieś ćwiczonka ale nie mogę się zmobilizować. Choć zaraz na orbitreku u siostry poćwiczę :tak: A zakwasy mam po masażu:-D :szok:

ana cieszę się że podróż udana i pomyślnie zakończona

beti14011984 witam :-)

zbieram się po córę, pozdrawiam papa
 
czesc jestem nowa :) PAulina Gdańsk ujescisko.Mama 8 letniej Emilki i rocznego filipka .ktos jest tutaj z mojej dzielnicy ?i ma dzieci w podobnym wieku?pozdrawiam
 
Wróciłam po ABT i powiem Wam,ze trafiłam do najsilniejszej grupy tzn najwiekszy wycisk- i był mega wycisk! ale super babka prowadzaca i kobietki w róznym wieku . po zajeciach od razu solarium zaliczyłam,bo juz córke młynarza przypominam wiec troszke chce sie podrumienic a reszte zrobi słoneczko na spacerkach! zakwasy mam miec po dwóch dniach czyli w czwartek a w czwartek pilates wiec chyba będą mnie wynosić z tamtąd hihi.
Zeby nie było,ze jakąś dietę uskuteczniam to właśnie wciągnęłam zapiekankę i piję whisky ;) zgłodniałam ma maxa po tych ćwiczeniach.
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki

Miłego dnia Wam życzę. Na razie przepiękna pogoda, słoneczko, niebieskie niebo... koniecznie trzeba się na jakiś spacerek wybrać.

Beata - no no, taki wycisk, zazdroszczę aż, też lubię się czasem umęczyć - wtedy się czuje że żyje :-)

Mirabell - ja chyba też średnio się sprężałam ze sprzątaniem bo jakoś w łóżku nie czekał na mnie żaden prezencik. Trudno, zawsze można za rok postarać się jeszcze lepiej ;-) Pochwal się fryzurką?

Ivi, Caroline - jak tam nocka Wam minęła? Maluszki dały spać?

A gdzie reszta dziewczynek? Gdzie Was znowu wcięło?

Aha i mała prośba - biorę udział w konkursie • Smok zionący ogniem - jakbym mogła prosić o klik :-D

O i jeszcze znalazłam takie cuś - darmowy próbny zabieg http://schudnij.net.pl/?q=node/48
w Centrum Urody i Wyszczuplania w Gdyni
 
Ostatnia edycja:
ech, i ja jestem:zawstydzona/y:

Tochę mnie wcięło, ale mam tyle zajęć, że sama nie wiem jak się pozbieram, w weekend szkoła, teraz myśli mam o zakładaniu własnej działalności, także głowa nie próżnuje. Ku mej radości za 2 tyg już mam egzamin:sorry2:
Jestem masakrycznie zła, bo wczoraj na amen rozkraczyło nam się kino domowe, jakieś zwarcie poszło głośniki i dvd do wymiany-fakt, że mamy je już 6 lat, ale wcale mnie to nie pociesza, bo musimy odkurzacz też kupić:wściekła/y:i tu pytanko do Was: macie jakieś sprawdzone odkurzacz??chętnie opinie Wasze poczytam:-)

Właśnie się na jazdy szykuje, także ciągle się coś dzieje, mam nadzieję, że sam egz zdam za 1 podejściem, bo bardzo potrzebuje prawka:cool2:

Kochane, nie odniosę siędo wszystkiego, bo po prostu rady nie dam:baffled:ale:

Beata: nadal na odp czekam od Admina. A co do kondycji, to właśnie we wt na siłownie się wybieram :-)

Iza: fajna fota, głosik już oddany!!

Ana: pamiętam:tak::tak:nie myśl, że zapomniłam, muszę się pozbierać, a ten tydz mam zupełnie zawalony:baffled:ale myślę intensywnie:tak:

Martyna, Marta: jak tam samopoczucie??

Witam wszystkie nowe Trójmiastki:-)

Podobnie jak u Was, nam już też zaczęły się wczesne pobudki, Rita codziennie wstaje o 5.30... normalnie mam uż dość:wściekła/y: Dobra uciekam, bo zaraz muszę wyjść:cool2:
 
Hej

U mnie nie najlepiej.W zeszłym tygodniu zmarł znajomy miał 24 lata dostał wylewu,bo debile wypuścili go ze szpitala na tydzień.Głowa go bardzo bolała i dlatego leżał w szpitalu.Wiedzieli,że miał skrzepy,ale stwierdzili,że się cofają no i tak się cofnęły,że zmarł.
Mówię Wam strasznie to przeżyłam,bo moja mam miała właśnie wylew w wieku 24 lat,ale ona nie zdąrzyła do lekarza,a on leżał w szpitalu i go wypuścili...

Na dodatek Grzesiek chory,wszystko mi się psuje począwszy od gg a skończywszy na telefonie-chyba mu a zaspa śnieżna zaszkodziła :(


Iza jak się tam głosuje,bo ja chyba ciemna jestem

Cris my mamy takie odkurzacz ODKURZACZ BEZWORKOWY SAMSUNG SC 9560 1800W!!! (944301329) - Aukcje internetowe Allegro jesteśmy bardzo zadowoleni Najbardziej podoba mi się to,że ma dodatkowy włącznik i wyłacznik w rączce,można sobie regulować długość rury więc odkurzam wyprostowana nie zgięta.Jedyny minus a zarazem plus ma 6 różnych szczotek i cieżko mi je gdzieś schować :) No i poza tym cena jest dość wysoka,ale odkurzacz jest tego wart...

Idę dom ogarniać.Dzisiaj dzień czekania na kurierów...
 
reklama
cześć babeczki
mój Tymcio zrobił mi prezent w i w nocy spał 5,5 godziny! potem 20min cycania i sen do godziny 5 rano! aż się przestraszyłam czy wszystko u niego ok;) ale 3 godzinki był aktywny i znów śpi :) W ogóle to uczymy się zasypiać w swoim łóżeczku i robimy szybkie postępy :) rączki mamusi zaczęły być niewygodne :D

ja dziś wybywam na przegląd podwozia - ciekawe co ginka powie na moje jeszcze nie rozpuszczone szwy :[ :[ :[

Iza - 19 marca będziemy w Gdańsku, to może byśmy do Ciebie zajechali na chwilkę, co? płytkę ze zdjęciami byśmy odebrali.. :) (jedziemy do gdańska na USG bioderek do polecanego ortopedy :) )

dziewuszki czy któras szczepila dzieci szczepionką 6 w 1 (Infanrix hexa) ? My się już prawie na nią zdecydowaliśmy ale nadal szukam opinii!
 
Do góry