reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

kobitki ja też na szybcika wrzucam zyczenia naj, naj, naj dla wszystkich :tak::-)
popiszę później, bo teraz trochę biegania i zalatwiania spraw
 
reklama
wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta, by to co robimy z dnia na dzien bylo docenianie a my opsypywane gozdzikami kazdego dnia, nie tylko dzis:tak::tak::tak:
 
My po spacerku i Tymo właśnie zasnął

-UWAGA- dla pieluchowych mamuś w tesco od 11tego promocja pieluchy pampers active rózne rodzaje w multipacku 162szt za 95,00 czyli 59gr/szt. oraz chusteczki mokre pampers baby fresh 6 paczek za 25,00.

Anja co u Ciebie? jak nastroje itd?
 
emka- nastroje, takie sobie bo troche mnie muli ale tak juz pewnie bedzie do samego porodu.
z nadia w 13 tyg juz bylam niezla kluska:-Dwpiepszalam na okraglo i sie cudownie czulam,no moze oprocz lekkich odpalow psychicznych,ktore mi w sumie nie przeszkadzaly:baffled: ale za to wyjatkowo utrudnialam M egzystencje na tym padole:-p:-):cool2:
teraz jem ledwo ledwo,byle cos tam miec w brzuchu i ciagla obawa przed ODRZUETM materialu:nerd:

byle do wiosy :)
 
oj bidulka jestes, ja z Tymo miałam piękną ciążę bez uroków- ciekawe czy z drugim będzie tak jak u Ciebie ... trzymaj sie jakoś i oby Nadinka w kość nie dawała.
 
dziewczynki wszystkiego najlepszego :-)
12203_Z%20okazji%20Dnia%20Kobiet.jpg


emkajot no to szlejecie z tym basenem :szok: :-D
my też na przyszły semestr się zapisujemy, tylko nie wiem na kiedy - teraz miałam basen o 12.30 w niedziele. A Amelka od miesiąca ma drzemkę od 12-14 więc trochę lipa- zmęczona i dlatego marudzi. może uda się na inna godzinę zapisać. wizaż kliknięty

A ten sab na allegro? kurcze dziwne, że ktoś się nie boi sprzedawać leku który nie jest dopuszczony na nasz rynek? no chyba że już jest dostępny ale wątpię. :baffled:

A ja dziś super obiadek w Malinowym Ogrodzie na Osowie z rodzinką zjadłam a teraz lęcę na masaż :tak: :-D

pozdrawiam
p.s poproszę o głosiki linki niżej, dzięki :-)
 
witam ja również jestem z trójmiasta a dokładnie z gdańska :tak: mogę do was dołączyć ?????? pozdrawiam...
hej witam:)

cześc dziewczyny ja juz u Was , u nas ,,,cholercia wie:))) ale jestem wykończona dopiero zajecham do do domku na 24, wieć poźno poszliśmy spać , i may jeszcze drzemie , więc przedszkole dzisiaj odpuszczam , a jestem zalamana bo na 11 mam spotksanie w banku w sprawie tego mieszkania a 0 17 lekarza...i tak szukam opieki ...

Aniu życze apetytu , jeszcze troszke i bedzie dobrze ...
przepraszam , że nie odniosę sie do reszty postów , ale szybko sprawdzam maile i spadam ,
buziaki
 
reklama
Dzień dobry Brylanciki:)

witaj Beti :)

Ana dobrze,ze bez problemu doleciałaś , oszczędzaj się trochę kobieto!! i mniej nerwów,bo to się na maleństwie odbija przecież...
Aredzimska- takiej dobrze- obiadki i masaże...ech! chyba też pomyślę o jakimś masazyscie ;P

My po porannym basenie i dziś Tymo płakał,bo nie mógł włożyć paluszków do buzi( idą górne jedynki) albo było pływanie na pleckach a leżenie na pleckach jest feeee...Ciekawe jak jutro będzie się zachowywał.
A ja na 19tą mam pierwsze zajęcia ABT więc trzymajcie kciuki za jutrzejszy dzień,bo będą zapewne zakwasy. Choć po niedzielnych łyżwach nie boli nic a jeździłam 1,5h.
 
Do góry