reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Iza ten przepis jest tak prosty i zwyczajny że aż wstyd na kulinarny go wrzucać ;-), ale wrzucę oczywiście bo to szybka i smaczna przekąska
ana gratuluję połóweczki :-)

Iga gdyby okazała się chłopcem, byłaby Maksymilianem, choć Maksiów teraz mnóstwo
z Waszych wyborów Sergiusz i Błażej bardzo mi się podoba :tak:
 
reklama
Coś ta zima nie chce odpuścić.... wchodziłam wczoraj wieczorem do kościoła to była wiosna a jak wyszłam 2 godziny później to już zima.

Mirabelka - dzięki :laugh2: będziem próbować.

Marcel - uwielbiam to imię!

Pozdrawiam i znikam :-)
 
Mi się też podobało Teodor - w zdrobnieniu jest Teoś ;P Leon też mi się podoba zresztą ... :DDD
Z waszych mi się podoba najbardziej Franek i Marcel - Marcel też był moim typem :D

Kasiu no widzisz każdy ma inny gust , ty jak mój mąż:tak:, ja bym w życiu nie wpadła na leona:-D

no mi teraz sergiusz sie bardzo spodobał, he he, a co do Maksów to racja jest ich pełno , Czarek w sumie tez mial być Maksem bo dzidek nasz miał tak na imię, ale wyszło jak wyszło i jak patrze na niego teraz to nic mi nie przychodzi do głowy tylko Czaruś
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek :-)

Co do imion to my nie mieliśmy wybranego imienia dla chłopca.Wybraliśmy tylko imię dla córeczki no i na usg wyszła córeczka więc nie było problemu :-)
Mam koleżankę która ma męża Sergiusza :-) fajne imię...
Ja raz poznałam chłopaka,który miał na imię Armando...Rodzice chyba byli miłośnikami telenowel :-)

anja teraz już trochę wyluzowałam :-) Raz w tygodniu ktoś przyjdzie mi pomóc w sprzątaniu to będzie ok :-) Niby mieszkanie nie duże to ok 47m a ja nie wyrabiam...wstyd się przyznać...


ana ja dzisiaj pogoda w Norwegii?

iza pomału się do Ciebie zbieram,ale Oliwia znowu wpadła na genialny pomysł powyrzucania orzechów w kuchni i znowu burdel...Na dodatek cała się uwaliła i muszę ją przebrać...

mirabelka mniam mniam te kiełbaski...

Idę bo mam niespodziankę w pieluszce...:baffled:
 
Marta ja tez często jestem zfrustrowana styuacją globalną w domu ...żałuje , ze nie wpadłam na ten pomysl , co ty masz jakieś obiegcje , kobieto pracująca jesteś ....

co do pogody w n , to jakaś masakra, ciągle pada śnieg ....normalnie szok , uliece wąskie i jeszcze zasypane , muldy na poboczach , chodników wogole nie ma , ale ja się boję , żeby do poniedziałku odpuściło bo mam samolot a we wtoek musze iść na kontrolę do gina i zwolnienie ciąg dalszy wziąść ...juz mam stresa.
 
Ostatnia edycja:
Marta, a tam wstyd, jedno z dwojga MUSI dobrze wygladac albo dom albo kobieta:-D
dobrze,ze wybralas siebie:tak::-p

kurde nie wyrabiam z ta pogoda, wali jakies G... z nieba, no nic siedzimy w domu:baffled:
kiedy bedzie mozna sie w letnie sukieneczki sie wdziac:nerd:
 
Dzień dobry Brylanciki!!
Ale błyszczycie ostatnio a ja Was zaniedbałam.. miałam trochę zajęć i wieczorem już nawet kompa nie włączałam...
Poczytałam Was dopiero teraz:zawstydzona/y:
Imiona na tapecie i jak na dziewczynkę to ja też poproszę!!!! :-)
U nas listę chłopców robił mąz,bo ja dla dziewczynki miałam zrobić- wybieramy wspólnie.
Leon to był nr 1 u mojego na liście - niedoczekanie jego! zgłosiłam veto i nie przeszło na szczęście. Chcieliśmy Jan ale w rodzinie bliskiej mamy więc odpadł. Został Tymoteusz a imion było ok 10.
Dla dziewczynki mam Aleksandra albo Antonina( już wiem ,że Tośka nie przejdzie:wściekła/y: ale będę walczyć)
U nas w biegu wczoraj i dziś basen Tymka,my w niedzielę na łyżwy na 2 godzinki się wybieramy- nie byłam kilka lat więc już czas. Od przyszłego tygodnia mam zajęcia abt i pilates we wtorki i czwartki:) wiosna idzie i czas się pozbierać do kupy:tak:Poza tym miałam sprzątanie po gościach - jeszcze pralki chodzą. I tak w biegu....AAA kupiliśmy fotelik- ten naj w testach 9-18kg BeSafe izi kid x1 isofix tyłem do kierunku jazdy - jest suuuper:) Tymusiowi chyba też się podoba ,bo już dużo widzi - jeszcze zagłówek wyjmę i będzie widział cały świat :-)
Jutro tez mnie nie bedzie,mąż ma dzien z synkiem a ja zabieram credit card i jade z mamą na zakupy:-):-):-p:-p muszę te botki na wiosnę kupić i koniecznie szare - jakoś sobie ubzdurałam.
Marcia i baaardzo dobrze,ze pomagasz sobie w obowiązkach! Dobrze Anja pisze:-)
Cris masz formę kobieto!!
Iza zazdroszcze talentu!! ech a ja chyba mam tylko talent do wnerwiania męża:-p

Pozdrawiam cieplutko i będę zaglądać dziś do Was . Mam wizytację teściowej więc same rozumiecie...
 
O cos tu cicho dzisiaj.
Ja dzisiaj cały dzien jakas zmeczona i przymulona. Mama wieczorem chwile była. Teraz biegne z pieskiem i do spania zaraz :-)
Buzka
 
cześć i czołem :) mój syn nie śpi już od godziny - właśnie gada do karuzelki, a ja jem śniadanko bo potem z czasem może być różnie ;)
my żyjemy, choc chwilami jest ciężko :)
czy Karolina się odzywała? Ciekawe co u niej i jej maluszka :)

pozdrawiamy gorąco cioteczki z Trójmiasta!
 
reklama
No to masz w domku małego skowronka Iwonko :-) I on tak codziennie?

Ja dziś z trójeczką dzieci, jutro też a w dodatku szefowa poprosiła abym jutro po południu ją zastąpiła. Czyli za dużo nie będę tu zaglądała.

Buziaki i miłego dnia cioteczki!
 
Do góry