reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dominika dawaj ten patent na dziewczynkę :-) hi hi
A ja dzisiaj dziecinnieje z małym, zbudowałam mu garaże z klocków, a teraz bedziemy robic namiot z krzeseł i kocy :-D hehe
 
reklama
no i chmury z Gdyni nadciągnęły ;-):-) na szczęście śnieg nie sypie
ana rzecz jasna że zrzucamy na geny :-):rofl2: ale serio to troszkę żałuję że nie goniłam Seby bardziej do sprzątania i porządków i nie przydzielalam więcej zadań niż wyrzucenie śmieci czy opróżnienie zmywarki
Marciaag moja mała też ma taki okres destrukcji i poznawania otoczenia za pomocą dotyku, wiem o czym piszesz :tak: a jak teraz doszły jeszcze piski i bunt to mam ochotę czasem uciec z domu. Trzymaj się


zajadamy sobie właśnie kiełbaski w cieście francuskim z serem, pycha
i Seba mówi że śnieg zaczął padać :dry: aż mi się nie chce przez okno spojrzeć
 
Ja tylko na chwilkę z rozbiegu... i Mirabell podaj plizzz przepis na te kiełbaski :-):tak: Ale smaka mi na nie narobiłaś. Kilka wątków niżej na Trójmieście jest wątek z przepisami. Pliz pliz plizzzz :-D

No to lecę szykować się na kurs.

Aha, zakupy udane :-D
 
U mnie w 13 nic nie było widać ,no ale miesiąc później jak na dłoni:-D
fajna stronka
a ja tak patrze na suwaczek to mam połówkowe:szok:, lae ten czas leci . fiu fiu
 
no mam , ale nie do zaakceptowania , hi hi , jak juz wiemy , że to chłopaczek to ja zrobiłam liste mężus w Norwegii swoja i ja zweryfikowaliśmy , nic sie nie pokryło ...a może jedno Gabriel, ale moje ulubione to Blażej , Ksawery, Daniel, Maksymilian,Marcel no nie uwierzysz ale mojemu mężowi podoba się Teodor:rofl2:, jak na niego zdrobniale bedziemy mówić Tołdi:confused:, Chciałabym , żeby tez pasowało do Cezarego a nie cezary i teodor:baffled:, no i nazwisko trudne to , żeby nie było ciężko
a jak u Ciebie
 
dla dziewczynki: Nina, Zofia( Zoja)
dla faceta: Franek,Sergiusz, Mateusz

Tołdi tomi sie z Gumisiami kojarzy tam byl taki jeden chyba chcial Gumisie unicestwic:))))
 
Ostatnia edycja:
no mi też tołdi to ten taki mały troll czy coś:laugh2::-D:rofl2::-)nie wiem co temu na głowę padło , na początku myślałam , że żartuje , ale teraz jak do niego przyleciałam to znalazłam ta liste a tam teodor leon a jeszcze bolek
no za Matim jestem posikana ,a le mój brat ma Mateusza , i tu jest problem , bo z naszym nazwiskiem pełno chlopaków same piękne imiona a nie chcemy dublować:-(ful kuzynów i kuzynek sie rozmanaża i wszystko pozajmowane:-D:tak:

Aniu Sergiusz:szok:, no piekne:tak:, hmmm,znałam jednego :tak:przystojniacha:-p
pewnie z tym imieniem to spaontan bedzie jak Czaruchną ,na sam koniec
 
reklama
Mi się też podobało Teodor - w zdrobnieniu jest Teoś ;P Leon też mi się podoba zresztą ... :DDD
Z waszych mi się podoba najbardziej Franek i Marcel - Marcel też był moim typem :D
 
Do góry