reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ana79 witaj :-) od śniegu w śnieg wyjeżdżacie ;-) ale kojarzę że do M. więc super że pobędziecie razem; a podróż szybko minie, na pewno wszystko będzie ok :tak:
Martynka za poprawę stosunków (wszelkich ;-):-)) z P. kciukasy zaciśnięte, oj ja też nie lubię takich gorszych dni z T., byle do wiosny (pogodowej) wierzę że słonko i zieleń wkoło zdziałają cuda :tak:
kasia_z ja też nie lubię ani z dzieckiem ani sama do innego lekarza iść; oby opuchlizna zeszła szybciutko

za oknem znów zima, wózek sobie dziś odpuszczę, na nóżkach podrepczemy
Iga jak nigdy już od godziny śpi, zazwyczaj koło 13 zasypia, ale zębiska męczą, ostatnia trójka nie chce się przebić
pozdrawiam kobitki :-)
 
reklama
Cześć dziewuszki!
czytam Was codziennie, tylko jakoś nie mam czasu odpisać.
powoli nastrajam się na powrót do pracy :confused2:

Dziś się pakuję i 600 km na pogrzeb babci jadę:sad:Wyruszam o 3 nad ranem żeby zdążyć na jutro na 13. Kurcze jakoś silnej więzi nie miałam z tamtymi dziadkami, ale jakoś tak smutno trochę!

Amelka zostaje z tatą ;), ciekawe jak sobie poradzą. Pierwszy raz będą dłużej sami :)

Dobra już nie smucę!
Moja córa jakoś wydoroślała jak roczek skończyła :eek:
Od kiedy chodzi to w ogóle nie ma z nią problemu. sama się bawi znosi i wynosi z salony zabawki :). wreszcie mogę odsapnąć to mi się do pracy zachciało chodzić ;)

Życzę zdrówka dla wszystkich chorowitych!

A teraz uciekam powoli obiadek szykować i się pakować!

papa :tak::-D


p.s. jak możecie zagłosujcie :)

http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9780/
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9778/
http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9776/
po zalogowaniu 3 głosiki , bez 1 . ślicznie dziękuję
 
Hej!

Ja na chwilkę tylko.... głowa mnie dziś boli, zatoki po raz pierwszy w życiu mnie dopadły. Chyba zaczynam się sypać.
No i z mężem o g***** byle się od wczoraj żremy....

Już chyba za dobrze było.

Z kosmetyczki musiałam dziś zrezygnować bo auto w naprawie a autobusem, kolejką i znów autobusem nie dałabym rady, nawet nie wiem gdzie i w co wsiąść, gdzie wysiąść.... no trudno.

Ogólnie lekki dołek, czasem musi tak być by docenić lepsze chwile.


Na fotkowym wrzuciłam Pokład ;-)

Buziaki i uciekam, papa!
 
jestem:confused2:

iza: głowa do góry, takie dni się zdarzają wszystkim:happy:

ogólnie mam dość, z Ritą ok. ale ja wczoraj tak się wkurzyłam, że do wieczora mnie telepało,potem internet padł:wściekła/y: wziełam w końcu jakieś prochy i luz, a dziś z rana też sobie łyknęłam i na jazdy- było spokojnie, dopóki babka nie uderzyła w nas, bo pruła i wymusiła na mnie pierwszeństwo:confused2:
a wczoraj Rita przystawiła sobie krzesło, wlazła na blat otworzyła szafkę,a ponieważ nie sięgała, to sobie garnek do góry dnem postawiła i sięgnęła:eek:nic dodać , nic ująć

idę kawke, sobie wypić i do męża,bo na noc będzie szedł, więc trochę trzeba pobyć razem:tak:
 
hej
Iza nie martw się :tak:, wielkie buziaki dla Ciebie
iva0av.jpg


Cris a jak u Ciebie , lepiej samopoczucie:confused2:
dziewczyny ale ponuro co....
Aredzimska życze spokojnej podróży , napewno sobie ppradzą , nie mart w się:tak:.
ide oglądac wasze wygimasy pokladowe;-):-)
pa
 
Cześć dziewczyny
Przede wszystkim spóźnione życzenia dla Izki i małej Amelki. Pewnie imprezy się udały i ta na Pokładzie i ta roczkowa. Chętnie zobaczę zdjęcia z Pokładu tylko nie wiem gdzie ich szukać?
Trochę Was poczytałam, ale tylko kilka ostatnich postów.
Co do fotelików to my mamy
Bebe Confort Iseos Isofix Starlight Grey +FROTTE (926286320) - Aukcje internetowe Allegro

Wildwild trzymam kciuki za Was, jesteś silną kobietką.

A co u nas?
Ja siedzę u rodziców już 2 tydzień, małemu ledwo ostatnia czwórka się przebiła, a tu już trójki na horyzoncie. Budzi mi się w nocy co kilka godzin i żaden lek nie chce pomóc:wściekła/y: A na dodatek mój mężaty w Zakopcu skręcił nogę i nie wiem jak wrócimy do domu bo on tą nogę ma w gipsie
Pozdrawiam
Życzę miłego wieczorku
 
Dobry wieczór brylanciki!
Ana udanej wycieczki!
Aredzimska - dasz radę, tylko podczas jazdy nie myśl o dziecku! Poradzą sobie... i wyrazy wspołczucia...

Rita zdolna dziewczynka!

Ja się dzis na cały dzień ewakuowałam do Oliwy, poszłam do parku na 1,5h spacerek , na ryneczek po zakupy...jak mi tego tu brakuje.

aaa dziś znalazłam niezły kawałek w necie o Polsce:
<Elle> Artykuł w jednej z francuskich gazet... "Polska. Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"
 
Dzień dobry!

Iza dziękuję za zaufanie, Marta wyglądała obłędnie! ja żałuję,że nie będę mieć kościelnego- męzaty z odzysku... wiedziały gały co brały... a tak mi się marzy taka suknia piękna i cała ceremonia... Co do chrztu to my Tymka jeszcze nie ochrzciliśmy i chyba na Wielkanoc zrobimy- nie mamy kiedy się zgrać na te chrzciny, M ciągle pracuje i nie ma jakiejś wolnej niedzieli.Byłam tu u proboszcza i bez kłopotów udzieli chrztu- bo słychać jak to robią fochy- ten powiedział"Bóg kocha wszystkie swoje dzieci" i tyle na ten temat. Tyle ,że termin trzeba definitywnie ustalić.
Na zamknięty nadal nie mogę się dostać albo total blond jestem:tak:

Jak się dziś czujecie laseczki???? mnie coś z rańca głowa ćmiła ale po kawce przeszło... Ivi, Caroline co u WAS?????
Hausa-- jak serdecznie współczuję tego ząbkowania! niech już wyjdą wreszcie! a ząbki od poczatku taki ból czy teraz się objawił?? Pytam, bo u nas jakoś bezboleśnie idą zębulki i mamy już 4 w drodze- prawie się przebił.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey
Emkajot u nas jedynki i dwójki wyszły bezboleśnie, zaczęło się od 4, ale 3 to już kosmos. Budzi się kilka razy w nocy, gryzie wszystko co ma pod ręką, nawet własną rękę.:szok:
My już po małym spacerku (po gazetę dla babci do kiosku) na nóżkach. Małego najbardziej interesują teraz studzienki kanałowe. Na każdej musi stanąć.

Izka gdzie są te zdjęcia z Pokładu?
 
Do góry