reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ANJA - mówisz jak mój M- on postawił na ten BeSafe
a skoro piszecie ,ze ma byc 9-18 to widocznie cos juz wiecie..jak dobrze mieć takie wiadomości z maminej ręki ;)

u mnie mały zasnał wiec ja się wzielam za mycie okien w livingu:rofl2: na szybko ale jak przejasniało! to kuchenne zostało ale mam zazdroskę i rolete ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej, hej
widzę, że temat fotelikowy w pełni.

ania: operacja, to nieciekawa sprawa, ale daje lepszą perspektywę:tak:trzymaj się dzielnie:tak:

emka: dasz radę z mężem, może pokarz mu ten co Anja wkleiła i wszystkie atesty które maja, napewno dla Twojego M najważniejsze jest bezpieczeństwo Tymcia.

ana:jak dziś samopoczucie??

martyna: a Ty jak sie miewasz mam ndzaieję, że lepiej?

a ja dziś mam tak wysoki poziom adrenaliny, że aż mi niedobrze:confused2:dziś poszłam na chwilkę do łazienki, a jak wróciłam patrze a Rita stoi nad otwartym opakowaniem sterydów, i obok otwarty sok... ona do mnie że 3 tabl. wzięła, sama nie wiem czy trzy wydaje mi sie że więcej. Młoda ma teraz dawkę 5mg/48h a zarzuciła sobie 30-50mg... dzwonie do nefrolog i pytam co mam zrobić, dla mnie najbardziej racjonalne było wymioty wywołać, a ona do mnie, że po co do niej dzwonie powinnam na pogotowie, (ale powinni jej płukanie żołądka zrobić):eek::szok:no, kur... a kto wie cos lepiej o sterydach niż ona?? mój mężaty na toksykologie zadzwonił, i tam nam powiedzieli, że najlepiej wymioty sprowokować i obserwować. Także Rita zwróciła wszystko od śniadania, i teraz tylko obserawcja i coś osłonowego na żoładek. ale mam takiego nerwa... zawsze takie rzeczy się dzieją, jak ja sama jestem:wściekła/y:

idę się położyć:crazy:
 
O matko! całe szczęscie,ze sie dobrze skonczyło!!!!

To cos dla nas-juz na pewno bedzie tyłem:
[video=youtube;fKIeExpDLDA]http://www.youtube.com/watch?v=fKIeExpDLDA[/video]
 
Cris- horror jakis, jak ona sie do tych sterydow dorwala:szok:
dobrze,ze zwymiotowala;-):tak:
zamykaj prochy gdzies na najwyszej polce na klucz:eek:
 
hej Martynka :-) zdążyłam się już w nocy wylogować, a pisałam też w towarzystwie reddsa, ale jabłkowego ;-)
Wild Wind trzymaj się, buziole dla Antosia
m. w boju trzymam kciuki żeby żadnych skutków nie było, ale po tak szybkiej reakcji i wymiotach powinno być ok; Ritka chciała pewnie pokazać jaka samodzielna z niej dziewczynka i że potrafi sama zadbać o swoje zdrowie

ja w temacie fotelików calkiem zielona jestem, więc nie pomogę
miałam dziś rodziców od rana, więc wykorzystałam czas na porządki, co przy małej która teraz przechodzi etap "kuli u nogi" jest zwyczajnie niemożliwe :tak:
 
witam
Marta, Maertynka to dla Was;-)

33p9grl.jpg


http://pl.tinypic.com/r/33p9grl/4
Witaj Mirabelka:tak::happy:
ja widzialma tez fotke na NK:-DSUPER:-p
Aniu tak mi przykro:-(, jeszcze mialam nadzieje , że obedzie się bez operacji, życzę duzo sily kobitko:tak:

Cris myślalam , że padne przed kompem jak czytalam twojego posta:-(, mam nadzieję , że wszystko dobrze z malą:confused2:

ja się mam dobrze, lekarz zezwolil mi na lot , wiec w piątek jadę na póltora tygdnia do Norwegii....troche się boje:-(
 
Ostatnia edycja:
Hej laski :)
Ja czytam, ale nie mam zbytnio weny na odpisywanie. Ja dalej chora, mały tez ma brzydki kaszel i katar, wiec jutro idziemy do lekarza... Niech go usłucha nasza pediatra na wszelki wypadek. Z Patrykiem tez niezbyt fajnie, wiec ogolnie mi sie nic nie chce... A pogoda wspaniała... W dzien deszcz, teraz dla odmiany snieg sypie.... Po prostu rewelacja
Gdzie ta wiosna???????????

Cris mam nadzieje, ze z małą już ok !
Ania (Wild Wind) wspolczuje operacji Antosia, ale na pewno po niej bedzie lepiej i mu bedzie łatwiej
Ana możesz mnie zabrac ze sobą nawet w walizke, bo nie chce mi sie tu siedziec.... Nie wiem co wkleiłas dla mnie i Marty, bo mam limit przekroczony i połowa rzeczy sie nie otwiera... Wspaniały iPlus... Dobrze ze za kilka dni 1 (pierwszy) :-D A gdzie mieszkanko dokładniej kupiliscie? Teraz to w ogole bedziemy miały blisko do siebie :-) hi hi
Mirela fajnie że rodzice byli i mogłas cos na spokojnie zrobic :-)

A reszta lasek gdzie?? Cos słabo idzie pisanie... hehe
A Karolina i Ivi to tak pochłonięte macierzyństwem, że juz wcale nie zaglądają :-) Ehh mam nadzieje ze sobie super radzicie dziewczyny i niedługo wrócicie na BB :-)

Co do fotelików my mamy 9-36kg, ale załuje ze nie kupilismy rozkładanego do lezenia... No ale my w dłuższe trasy raczej nie jezdzimy, wiec nam wystarcza....
Nic, zbieram sie do spania...
 
Martynka, szok, popatrzyłam jaki twój Rafałek zębaty :szok: Mój ma połowę tych zębów :-D a starszy :tak:
U nas jakoś leci, wczoraj Maćkowi spuchło oczko - pomyslalam ze moze alergia na kropelki, ktore dostal na zapalenie spojowek. W każdym razie odstawiłam kropelki i mu przemywam świetlikiem. Zobaczymy do jutra. Z okazji ferii u nas jak na wsi - zero lekarzy, wszystkich gdzieś wymiotło na urlopy, a ty się sam lecz. Niby są jacyś, ale pozostawały jakieś mocne odpady atomowe, żal mi tam dziecka ciągnąć. .
 
reklama
hej
Cris daj znac jak z Ritą:-:)confused2:.....
Kasiu wspolczuje , Martynka Wam też :-(...oj jakos tak chorowito u nas:-(
Martynka ja juz nie mam iplusa:no: wogole od pól roku komp mi się zepsul i jakos nie oddalam do naprawy z lenistawa czy nawet nie wiem:-D z checi uwolnienia sie od przesiadywania;-) i korzystam od szwagra z góry,a le dziala też muląco na tej wsi:wściekła/y:, co do mieszkanka to na górnym

u mnie przez noc napadla śnieg :szok:!!! samochodu ni ma bo w warsztacie i siedze jak koza w domku i powoli sie pakuje i pranie robię.nic ciekawego nudy na pudy...
piszcie co u WAs:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry