reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Widl cholera jasna! skad takie problemy zdrowotne!i Antoś i Jasminka! biedny mały z operacja! a jak ty sie z tym wszystkim trzymasz? jak maz wypłynie to będziesz miec pomoc ze strony rodziny? jak ja współczuję!!!

Ja mam z maxi cosi fotelik cabrio i powiem ,ze mógłby być szerszy. widzialam kilka szerszych a zimą to bardzo wazne,bo te ciuchy... kupilismy cabrio,bo jest kompatybilny z wózkiem i na bazę isofix w aucie, sprawdził się rewelacyjnie a kolezanka kupiła też maxi cosi priori chyba i jest tez zadowolona.
 
reklama
Wild bardzo fajny, też myślałam o maxi cosi ale M ma inną propozycję .... i właśnie en kolor czarny z dodatkami nijak się ma do czzystości, chyba najmniej widać na jakiejś szarości...
 
ja tez mam maxi cosi dla Jaśminki po Antku i tez jest kompatybilny z moim wozkiem Teutoni. jestem mega zadowolona bo to wygoda jak ide na zakupy. tyle,ze jak ide z Antkiem i Jasmin to biore blizniaczy. mam z jedej strony spacerowke z drugiej gondolę.

Antek ma problemy z refluksem od pierwszego dnia zycia. ma jakos dziwnie skrzywiony żołądek i niedomkniety. po wypiciu kontrastu od razu sie wszystko cofnelo do przelyku. biedak bardzo cierpi.. wyglada na to,ze z wiekiem bedzie co raz gorzej-stad operacja.
 
Właśnie Skody dość psujące się a serwis na maxa do d... w 3 city (nie serwisowcy tylko zalecenia serwisowe odgórne). Seaty mają fajniejszy serwis, ale droższe są... Zastanawiałam się jeszcze nad Kią Ceed, duzo osób mi polecało. Od Octavii wolę Fabię, ale D. nie chce małego ścierwa za bardzo. Skoda fajna, bo części tanie jak ktoś wjedzie w zderzak.

My mamy w tej drugiej grupie Chicco i Maciek nam właśnie z niego wyrósł - troche maławy jak na parametry wagowe. I słabo się rozkładał, ale stykało, głowa nie zwisała. Właśnie fajne jest rozkładanie. Kolor - u nas jasny szary był zawsze, do tapicerki i do brudu dobrze pasuje ;-) Ogólnie jak pisze Ania, nie za ciemny i nie za jasny, bo bardzo widać wyświnienie. Szczególnie ciemne są beznadziejne z tym. Mieliśmy pierwszy granatowy i generalnie po 1 dniu do prania się nadawał. Te szare w ogóle nie pierzemy i jest ok.

Przyszły moje wyniki histopatologii guzów - oba łagodne, ufff

Ania - współczuje diagnozy. Dół :-( No ale trzeba coś robić, żeby się nie męczył. Po operacji tydzień dwa i zapomnicie może w końcu o problemie :tak:
 
Wiesz co aż płakać się chce gdy takie maleństwa tak cierpią... A ja wyjeżdzam z problemami mieszkaniowymi czy fotelikami...az mi wstyd:sorry:
 
ja kocham skody octavie i jeszcze nigdy nie mialam "awarii". jak dla mnie niezawodne.

p.s emkajot-kazdy ma inne zmartwienia;) po to jest to forum-by kazdy otrzymal wsparcie;) caluski
 
Ostatnia edycja:
Aniu-zdrowka dla Antosia,bardzoci wspolczuje stresu :-(

Emka-jezdzac po roznych targach rehabilitacyjnych i czytajac kupe artukulow na temat urazow kregoslupa u dzieci w wypadkach takie sa wnoski

najlepszy fotelik to taki ktory ma scisly przedzial wiekowy, czyli 0-9, 9-18,16-35
kupujac 9-36 to tak jak uzywac szampon z odzywka, fajny kilka razy ale wlosy sa ponim takie sobie a tu chodzi o bezpieczenstwo:tak::-p

w tym przedzile wagowym dla Tymka,wezcie pod uwage

maxi cos- tobi np (my mamy) bezpieczny, super sie rozklada , ale w testach super tylko 0-9, 9-18 ten 15-35to juz gorzej stoi ,bede kupowac romera;-)tez crasz testyprzeprowadzone w profesjonalny sposob

romer (fotele sa naprawde mega bezpieczne,drogie ale 200 stowy w ta czy w tamta,zwlaszcza jak duzo jezdzicie, w testach ktore czytalam i ogladalam na targach w Niemczech,bezpieczensto w w 100%,zajmuja sie tylko i wylacznie tym, prawdziwe crasz testy)

recaro (podobnie jak wyzej i cenowo tez) tworza fotele dla dzieci, dla wozkow rehabilitacyjnych,mega specjalistycznych, wiec sa bezpieczne i wygodne, aha i jeszcze fotele dla formuly 1!!!!!:szok:)

te firmy stawiaja na BEZPIECZENSTWO, maja specjalistycznie przeprowadzane testy bo sa skoncentrowane tylko i wylacznie na fotelach, maxi cosi robi jeszcze wozki,

nie jestesm jakims mega ekspetemale siedze w sprzecie rehabilitacujnym , wiec troche na ten temat wiem i poswiecilam kupe czasu na research dot fotelikow na rehacare- najwieksze targi rehbilitacyjne.

jescze jedna uwaga,fotelik powinnien byc robiony w niemczech lub holandii,chinska produkacja i ich kryteria bezpieczenstwa ODPADAJA od razu, mam tez mieszane uczucia co do wloskich,francuskich i portugalskich fotelikow- po one sa niestety prawdopodobnie w wiekszosci robione w chinach:crazy::crazy:


mam nadzieje,ze pomoglam! nawet stuczka moze uszkodzic kregoslup dziecku, wiec jak jezdzicie duzo i w trasy,warto zainwestowac:tak::tak::tak:
 
Anja zgadzam sie z Tobą. tez chcialam kupic taki do 36 kg ale w sklepie miodradzono. powiedziano,ze malo bezpieczne i w ogole do D..

ktoras pytala czy jak maz wyjedzie bede miala pomoc. wiec odpowiadam-nie. bede sama z dziecmi. Antka bede oddawac do rpzechowalni dla dzieci gdy bede musiala zrobic zakupy-bo inaczej nie dam rady.
 
reklama
Do góry