reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Petunia też dzisiaj wściekliznę dostała, a ja z racji @ nie mam cierpliwości zgadywać po raz setny co tym razem chce ten miauczący kot.

Wyprawiłam całą rodzinkę na pół dnia do Wejherowa. Zatem mam z głowy i będę się relaksować. No ale najpierw jak Anja odgruzuję mieszkanie. Bo ostatnio z mopem się widziało w sobotę chyba...?

Nie dajcie się kobitki!
 
reklama
ech,,, szlag by to trafił, bo już było tak blisko zakończenia remontu a tu kukuryku od nowa... z remontem "gwarancyjnym" nie mamy problemu,bo właściciel deweloper to b.dobry znajomy męża więc będą robić (teraz też robili i dodatkowo malowali na kolory sciany,których nawet nie poprawiali) ale blat kuchenny do wymiany ( a specjalnie był kupiony u stolarza na wymiar) i podłogi do naprawy. Teraz chce blat kamienny i chyba tylko bomba go zniszczy - oczywiście jeżeli zostaniemy w tym mieszkaniu,bo są plany na większe i właściwie w ciągu kilku tyg. będziemy wiedzieć czy kupujemy to większe. Jak zostajemy tu to właśnie przy okazji poprawek zrobię sypialnię ,bo teraz spie u małego w pokoju.
Anja ja tęsknię za Oliwą- stare kamienice mają tyle uroku i jeżeli właśnie nie ma problemu z wilgocią to wymiana wszystkich instalacji i można mieszkać bez kłopotów. Na Grażyny we wrzeszczu ogladaliśmy mieszkanie ale za dużo babka śpiewała jak za ten stan w kórym było. Okolica taka sobie ale centrum! a teraz mam zadupie i do tego z problemem.Sąsiadka ma najwyższe mieszkanie z poddaszem i też jakieś problemy z zakończeniami szybów wentylacyjnych - bo wyją jak wieje a tu wieje non stop:szok:
Ogólnie nic tylko trawę palić całymi dniami żeby na luzaku tu żyć. OBY DO WIOSNY!AAAAAAAAAAA!:angry::angry::angry::angry:
 
Petunia też dzisiaj wściekliznę dostała, a ja z racji @ nie mam cierpliwości zgadywać po raz setny co tym razem chce ten miauczący kot.

Wyprawiłam całą rodzinkę na pół dnia do Wejherowa. Zatem mam z głowy i będę się relaksować. No ale najpierw jak Anja odgruzuję mieszkanie. Bo ostatnio z mopem się widziało w sobotę chyba...?

Nie dajcie się kobitki!
odpuść ten mop i zajmij sie soba kochana!!!!!
 
Hehe, otóż to ;-)

Ja się wychowałam w starym Wrzeszczu i mam trochę wstręt do menela. Problem to menel w twojej klatce - nie płacą, płacisz za nich, nie ma na remonty. Ot co. Pomijając atrakcje przydomowe. Na mojego tatę np napadli i odcieli mu palec ... ogólnie wolę nowe osiedla...

U nas na osiedlu podobno tym u góry z szybów nawiewa śnieg do chałupy. Emkajot a ty nie mieszkasz przypadkiem u mnie na osiedlu ;-)
 
Emka ja mieszkam blisko grazyny,moze lepiej od razu sie wyprowadzcie, jak macie robic znowu remont to lepiej juz gdzies indziej:tak:bedziesz profesjonalna REMONTOWKA:-D

co to dziecko dzis wyprawia,zaraz sobie strzele w leb:no:jest jakas niecywilizowana:oo2:

mi chyba juz przechodzi stan puszczania pawi- nawet dzis gotuje obiad bez rzygania na podloge kuchenna:laugh2::eek:cudnie wiec.. spadam do potwora,bo sika na podloge:angry:
 
Anja - Nadia też jest na etapie lania na podłogę? Petunia po pobycie u babci ma nawrót :eek: A już tak ładnie zdejmowała spodnie, sikała i ubierała sie sama. A teraz jak coś na dupsko założę to od razu mokre, chyba myśli że to pielucha.

Beatka - ja nie mogę na ten syf patrzeć, chora jestem, ale już większość za mną.

Potem chyba do Marty ze zdjęciami się wybiorę bo już gotowe, jak mnie zechce to sobie obie humorek poprawimy ;-)
 
Hehe, otóż to ;-)

Ja się wychowałam w starym Wrzeszczu i mam trochę wstręt do menela. Problem to menel w twojej klatce - nie płacą, płacisz za nich, nie ma na remonty. Ot co. Pomijając atrakcje przydomowe. Na mojego tatę np napadli i odcieli mu palec ... ogólnie wolę nowe osiedla...

o qurpiec :szok::szok::szok:palec obceity,u nas sa same mieszkania wlasnosciowe,wiec katka mega czysta,remonty robione ;-),1dno spoldzielcze jakies i tam jeden menel ale zapil sie na na klatce i zmarl:cool:nikt szczegolnie po nim nie plakal, soboto rano po gazetke schodzil Luki i zobaczyl, przy nim stal wezwal rodzine i karetka - przyjechala po 20min,jego rodzina zeszla na dol zobaczyc po 40min,policja przyechala spisala raport i git

... lukasz otworzyl drzwi wejsciowe zeby mial swierze powietrze tj menel i tak lezal z rozwalonym lbem zakrwawionym a na dole kolejka do warzywniaczka- ehh nikt sie specjalnie nie zwruszyl nawet,ze denat w sobote rano lezy:rofl2:warzywka kupowali nadal:-D

najfajniesze ,ze wczesniej inny sasiad schodzil , zobaczyl denta wiec wyszeedl wyjsciem od podworka:no: no commentos, ide panne NIE NIE polozyc spac
 
Ech .... a jeszcze na dodatek Tymo ma dziś "ten " dzień i mam z nim armagedon. Ma raz na miesiąc ten zły dzień i dziś chce tylko stać i chodzić z mamą a mama ma w domu bajzel a w weekend gości:wściekła/y: i jak jestem przeciwna chodzikom tak chyba się zapytam- KTÓRA MA NA ZBYCIU??? KUPIE NAWET RÓZOWY! AAAA:angry::angry:
 
reklama
Hej hej. Ja na razie wpadam sie przywitac.
Ja masakrycznie przeziebiona, katar, kaszel i wszystko mnie boli, dodatkowo przez osłabienie wyszła mi opryszczka na ustach i jakis pryszcz na oku i boli masakycznie...
Z Rafałem lepiej, ale tez ma katar i kaszelek. teraz spi, a ja ide sie wykapac.
Napisze pozniej :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry