reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
cześć kobietki :)
u nas codziennie coś nowego:-D znaczy od dwóch dni mamy chyba ten słynny SKOK - bo mały spi wyłącznie na mnie, a jak nie śpi to wisi na cycu.. Jestem skonana i nie mogę się ruszać żeby młody choć trochę pospał:-D Dobrze że jest moja mama, to z głodu nie umieramy..

Iza - Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!!!!:-):-) Na Pokładzie jeszcze w tym roku się nie zjawię.. ale mam nadzieje że mi to wybaczysz:-)

A jak wam mija sobota? Bo mi.. na siedząco (młody śpi mi na piersiach) :-D
 
Hej kobietki - dziękuję pięknie za cudowne życzenia, smsy, kwiaty, torciki wirtualne (Martynka super torty :-D:rofl2:).

No ja od rana przegoniłam dzieci po Akwarium, polecam, naprawdę super tam sie robi, wózki dla małych dzieci na każdym piętrze, świetne wystawy, nowe okazy. A potem zabrałam całą trójeczkę na puchary lodowe, ledwo dali im radę hihi. No i potem do domu, Pat poległa na świeżym powietrzu i do domu wnosiłam "na śpiocha". Teraz obiadek, pogram ze starszakami w Monopol a potem szykowanko na imprezkę :-D:-D:-D

Aaa i zadzwoniłam do kosmetyczki polecanej przez Martę i umówiłam się na czwartek - taki prezencik urodzinowy. A od męża dostałam śliczny torcik serducho z bezami mniam mniam no i kuchnię wysprzątaną na glanc :-D:rofl2: Jak on wie że nie lubię zmywać garów ;-):-p Tak więc się chłopak postarał.

No to zmykam moje kochane kobitki - do zobaczenia wieczorem mam nadzieję, że w większym gronie. Buziaki, paaa.

Amelko - mimo że dzieli na 30 lat różnicy wiekowej to uwierz mi, że idealny dzień wybrałaś sobie na wyjście na ten piękny świat. Wszystkiego najlepszego z okazji 1 roczku!

2007_02_fioletowy_kwiatek.jpg


P.S. - Ivi ale za rok już nie popuszczę hihi.
 
IZUS- WSZYSTKIEGO NAJ NAJ CI ZYCZE, SPELNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEN, KWITNACEJ KARIERY, PRESTIZOWYCH NAGROD, POCIECHY Z DZIECI, WIECZEGO OPTYMIZMU NAWET W DESZCZOWE DNI


wybacz,ze sie w tym roku nie zjawie, ale zemnie raczej marna towrzyszka zabawy, dochodze do siebie powoli,wszystcy z ktorymi sie w tymtyg styknelismy - chorzy:szok: ten post pisze od 30min bo Nadi mega mardna:wściekła/y:
bawcie sie dobrze laseczki!
 
Amelko - mimo że dzieli na 30 lat różnicy wiekowej to uwierz mi, że idealny dzień wybrałaś sobie na wyjście na ten piękny świat. Wszystkiego najlepszego z okazji 1 roczku!

dziękujemy bardzo. udanej imprezki
jeśli jesteś tak narwana jak moja córcia to rodzinka musi mieć z Tobą niezły ubaw ;)
 
Dzień dobry:)

Izuniu spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe! Aby zawsze otaczali Ciebie życzliwi ludzie ! Sto lat!
Amelko i dla Ciebie samej słodyczy w życiu!

Ja wczoraj cały dzień u mamy spędziłam,bo wyprawiała dla rodzinki swoje urodzinki:) dziś w domku sama z Tymo, bo mąż do pracy pojechał - ma jakieś zaliczenia dla zaocznych.

Zapewne impreza się udała, zazdroszczę!!

/Milego dnia zycze i na spacerek warto wyjsc,bo pogoda piękna!

AAA Tymusiowi już widać czwarty ząbek!:))))))
 
emkajot dziękujemy za życzenia.
Nam imprezka się bardzo udała, Amelka szalała z innymi dzieciakami ;) - biegała po domku, tańczyła.
A to moja gwiazdeczka :-D
 

Załączniki

  • DSC04029.jpg
    DSC04029.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 31
Hej hej kobietki moje kochane :-D:-D:-D:-D

Amando - czy jestem narwana to niech napiszą dziewczyny, jak się już obudzą po imprezie :rofl2: Fajna na Twoja elegantka, ma śliczną spódniczkę, lubię dziewczynki ubrane jak dziewczynki :tak:

A tak wogóle kobiety to dziękuję pięknie za wczorajszą cudowną noc - wszystko pamiętam hihi :-p:zawstydzona/y: Jak zwykle dałyście radę, bawiłam się świetnie dzięki Waszemu miłemu towarzystwu :tak::tak::tak: Mam nadzieję, że powstanie taka fajna coroczna tradycja i że co roku w coraz większym gronie spotykać się będziemy na Pokładzie :-D

Beatka - to Twoja mama też z 20-tego lutego? I gratki z powodu ząbka, szybko to idzie, jak burza :)

Szwagierka się do mnie wbija na ciacho i kawę dlatego uciekam, miłej niedzieli i jeszcze raz dzięki za wszystko, za to że jesteście!
 
reklama
Amelka jak mała księżniczka:)
oddałam głosik ;) tez poproszę :)
Iz - moja z 16tego - tez blisko:tak: musiało byc bardzo miło i wesoło! a ja w domu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:! przenosze sie do Gdy :-D
 
Do góry