reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cris - brrr, co nas czeka na te kilka lat :szok:

Martynka - czemu nie wynaleźli tych śpiocho-mopów jak Pat raczkowała :-D:-D:-D Cyc dla faceta pewnie by Iwonka doceniła hihi.

Nie, no na wampira się nie zrobię na ślub Marty bo by ksiądz na zawał zszedł i dalej by w grzechu żyli :rofl2::-p;-) Ewentualnie mam taką zajefajną sukienkę z samego sznurka... do tego kapelusz sznurkowy pod kolor.
A tak serio to albo taką kieckę jak na komunię DD ubiorę albo na spokojnie spódnicę ciemną i jakąś bluzkę ciekawszą, bardziej elegancką.

Cris a Ty się nie czaj tylko mi tu wyśpiewaj co wkładasz.
 
reklama
wkurza mnie ten wiejski net:wściekła/y:, takiego posta odwalilam i sie rozlączylo:wściekła/y:

Iza sladka ta twoja córcia:tak:, wampirzyca super , skad ja to juz znam:-D;-):-p i kojarzę:tak:, co do keicy jak chcesz to wpadnij do moejje szafy jesli chcesz i ci przypasuje moj gust:tak:, zapraszam:tak:

dziewczyny wrocilam od gina ., wiedzialam , ze cos się przydarzy bo się zgubialam , ominelam mój zjazd na karwiny z obwodnicy i sie spoźnilam:wściekła/y:,
no ale do rzeczy....mierzyl dzidzie i miezyl i ciagle , że większa jak na mój tydzień ciazy:confused2:, zmienil termin na 18 lipca , szyjke mam skrocona i przepisal mi luteinę, mam się oszczędzac , oj boje sie , żeby nie bylo tak jak z Czarkiem , że bedzie chcial wyskoczyc z awcześnie ....:-(no i dzidzia sie rozkraczyla i pokazala co tam ma w calej okazalosci:-D, meskie klejnoty;-):-).

na razie spadam i musze jeszcze doczyrac jedna stronę:tak:, buziaki
 
ja ubiram sukienke z jedwabiu, pytanie jest czy ja sie w nia jeszcze zmieszcze bo mi cycki urosly:rofl2::-D

Ania no to bedzie synek- gratuluje, ciekawe co u mnie:eek: masz juz jakies imie na tapecie:confused2:
 
No to grzecznie sobie leżakuj Aniu jak się da, bo to jeszcze stanowczo za wcześnie. I klejnociki powiadasz? Znowu mi się wróżenie nie udało ;-) Będzie synuś :-)

Cris - miodzio brzmi.

Poszłam do szefowej pooglądać nową dostawę i załapałam się na rozkładanie towaru na półki :sorry:
 
Dzisiaj mi jakoś tak smutno:-( Sama nie wiem czemu.
Mieliśmy lecieć w weekend do Niemiec, do szwagierki, ale ona wylądowała w szpitalu z mocnym złamaniem nogi. Mój mężaty wyjeżdża w przyszłym tyg. na szkolenie na 3 tyg. do Zakopanego, a ja jadę do rodziców. Nie będę tu sama siedzieć.
Życzę miłego dzionka.
 
Monia - no to mocno przytulam i życzę poprawy samopoczucia. Ja też zawsze chodzę wściekła, jak mi się plany sypią.

Anja - tak, to są zdecydowanie dobre strony stanu odmiennego :-D

Cris - Ty walczysz z projektem wizytówki, a ja z plakatem, który mam u szefowej w sklepie powiesić. Coś takiego wymyśliłam na razie:

innego pomysłu na razie nie mam. Proszę o szczere opinie czy taki plakat zachęciłby Was do zatrudnienia mnie.
 
Izuś, wywal jedno czarno-białe i wstaw jakieś nietypowe kolorowe albo zbliżenie twarzy (to zawsze ładnie wygląda). To z ryżami i drzwiami od kościoła bym chyba zmieniła na przykład na to z deską windsurfingową? I był wwaliła na duże. A to z rękami zmniejszyła i zamiast tego z drzwiami? I obok jeszcze jedno jakieś kolorowe może? I bym wstawiła każde zdjęcie z innymi ludźmi bo dwa z takimi samymi osobami na pięć sprawiają wrażenie "zrobiła trzy sesje w życiu, z czego jedna ładnie wyszła" ;-) A ty masz tych fajnych zdjęć przecież super dużo :tak: I może kolorowych i cz-b niech będzie pół na pół bo rzadko kto robi je ładne, a ludzie generalnie lubią kolorowe. I bym strzelała w takie nadmorskie plenery - z kościoła wszystkie zdjęcia są mimo wszystko podobne - a plener i szczególnie morze - bardzo fotogeniczne - przyciąga oko do plakatu. Kolor tła i czcionki/wielkość napisów jest super - ogólne rozmieszczenie też mi się bardzo podoba, tylko właśnie bym może wymieniła te fotki. :sorry:

A no i może jak piszesz "zdjęcia narzeczeńskie i ciążowe" - to jedna fota z brzuszkiem, jedna jakiejś pary, dziecka? Sesje z dzieciakami masz prześliczne - a ludzie lubią robić dzieci :tak: W każdym razie niech tekst odpowiada zawartości zdjęciowej, wtedy to jest takie spójne...

Np: u góry jak jest, a na dole:
zdjęcie ślubne kolor, najlepiej plener-morze; zdjęcie pary lub portret np. rodzina, zdjęcie ciążowe, duże zdjecie dziecka (Pati twoja byłaby super).

Ależ się rozpisałam... :szok:

A i pytanie - o której ten pokład?
 
Dzięki Kasia za wszystkie wskazówki!!! Jak znajdę chwilkę dłuższą, np jak Pat zaśnie to posiedzę, pokombinuję i znów Wam pokażę efekty.

Pokład pewnie gdzieś między 20:00 - 21:00. Będziesz Kasiu? :-)
 
reklama
Do góry