reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
jj457k.jpg


GRATULACJE:)!!!!!!
W dniu Twojego przyjścia na świat
życzę Ci, aby każda łza w
Twoim życiu była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał
wszystkie serca wokół.


2qmlml2.jpg
 
Super Karolinko! Wielkie, przeogromne gratulacje! :-):-):-)

Ja się tylko melduję po zabiegu - wszystko poszło dobrze, ze znieczuleniem miejscowym, więc po zejściu ze stołu operacyjnego do razu heja do domu :-D Rewelacja. Trochę mnie boli, ale na razie jakoś nie sięgnęłam po przeciwbólowe, spałam cała noc bez problemu. W szpitalu w Kartuzach - trochę folklor - wszyscy mówili "jo" ;-) - ale to dlatego że operuje też tam mój chirurg i było bez kolejki - w Gdańsku dwa miechy czekania. No to teraz się trochę obijam i goję. :happy2:
 
świetny ten filmik :-)
Oliwka sobie śpi,a ja powoli szykuję się do kosmetyczki:-)

kasia super,że zabieg się udało i na lekarza fajnego trafiłaś.

ivi jak Tymuś?

Mam pytanie może któraś mi pomoże...

Nie wiem jaki kolor krawatu-bo nic innego mój mąż nie założy ma mieć Grzesiek.
Ja mam suknię ecri kwiaty będą pomarańczowe a garnitur ma taki jak na cywilnym zdjęcie by Iza ze ślub cywilnego...

marta1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!

Pozytuje ale nie mam czasu napisac DZIS JEDNAK JUZ MUSZE!!!

WSPANIAŁA WIADOMOSC! CAROLINKO GRATULACJE OGROMNIASTE! MACIUSIU SAMEGO ZDRÓWKA I SZCZĘSCIA W CALYM TWOIM ZYCIU!
AZ ŁEZKA SIE KRECI!

Al sa i te złe wiadomosci- kurcze co sie dzieje ! ciagle jakies piep... choróbska! niech zostawia nasze dzieci w spokoju! bardzo współczuję Wam kochane ale trzeba myslec pozytywnie! moze obedzie się bez operacji i moze uczulenie szybko przejdzie!

My tak wygladalismy na cywilnym:

maz mial jeszcze kapelusz

jak masz pomaranczowe kwiaty to dobrze byłoby gdyby dodatki tez były w tym kolorze, to wspołgra ze sobą i tworzy z was jednosc- a o to chodzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
KAROLINA GRATULACJE :-)
Dużo zdrówka i uśmiechów,
Pisków, wrzasków i zabawy moc,
Radości z tupotu malutkich nóżek,
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku
Porozrzucanych wszędzie klocków,
Przytulenia okrąglej główki
I uścisków małych rączek !!!
----------------------------------
Z okazji narodzin Waszego synka
życzymy mu zdrowia i beztroskiego
dzieciństwa, a Wam rodzicom -
wygranej w toto-lotka i
wielkiej cierpliwości.


Ja już rano jak się tylko obudziłam, miałam jakies takie przeczucie, że Maciuś jest na świecie :-)

Marta
a może jakis odcien pomaranczowego po prostu?? Chyba najlepiej bedzie pasował :-)
 
Do góry