reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej :-)

Wczoraj Iza podsunęła nam pomysł z molo, więc pojechaliśmy na dosyć długi spacer do Sopotu ;-) Poza tym nic się nie dzieje, więc nie pisałam... :baffled:


Marta - w takim razie ja już nic nie robię, tylko czekam ;-) Mam tylko nadzieję, że urodzi się przed 8 lutego, ponieważ moja gin powiedziała, że jeśli do tego dnia się nie pojawi to mam zgłosić się na patologię na wywołanie - a jakoś nie chciałabym trafić w Redłowie na ten właśnie oddział :no:
Gratulacje z okazji kolejnego ząbka Oliwki :tak:
Ja kupowałam w październiku pszczółkę maję przez Allegro od tego użytkownika: MASKOTKOWO. Z tego, co widzę, to nie ma już w ofercie identycznej jak ta moja, ale ta jest podobna: oryginalna PSZCZÓŁKA MAJA 18cm (872212532) - Aukcje internetowe Allegro Ta, którą ja zamówiłam, była bardzo ładnie wykonana.

hejdzidzia - witam serdecznie :happy2:

Kelebek - "Turgut kazdej nocy sie budzi i wola mnie zebym z nim spala. Nie wiem jak mam go od tego odzwyczaic. Ledwo mieszcze sie na jego kanapce i rano jestem cala obolala" --- to będzie pewnie smutne i trudne, ale musisz być konsekwentna. Tylko tak poradzisz sobie z tym problemem :tak:

Dominika - oj bidulko, no to dużo zdrówka życzę i kuruj się!
"R w koncu po kolonoskopii niestety sa widoczne zmiany... i wycinki zostały pobrane w kilku miejscach" --- rozumiem, że to coś poważnego? Przykro mi... nie wiem co napisać więcej...

Emkajot - gratuluję drugiego ząbka :tak:

ivi - super, że Tymuś taki grzeczny i powoli zaczyna pozwalać Mamusi na to, aby również miała czas dla siebie :happy2: Oby tak było zawsze. Buziaki dla Was.


Pozdrowionka i miłej niedzieli życzę - zapowiada się chyba całkiem nieźle przez to śliczne słonko, które świeci :tak:
 
reklama
Hej ...ale naskrobayście , przewertowaam kilka stron , ale normalnie nie do nadrobienia kochane mamuski:-D....
KAROLINA A TY NIE ROZPAKOWANA....trzymaj sie dzielnie:)
nJALEPSZE ZYCZONKA DLA NOWO UPIECZONEJ Mamusi i Tymka!!!!
spoźnione urodzinowe dla Anji.
i duzo zdrówka dlA chorowitek:)
Ania śliczna jaest Jaśminka , przeurocze zdjęcia:-p.
Cris teraz mam chwilke wolnego z checią się spotkam , ciągle mi chodzi po glowie ta chusta:cool2:.
ja jeszze na zwolnieniu ...amm nadzieje , że mi juz bedzie przedużal, bo sobie nie wyobrażam wrócić do tej nerwówki i dziwacznego wyżaywającego mobigującego szefuncia:-D. na weeken przylecia mężus więc cieszę się każdą chwilą.wieczorem w pn spowrotem leci do N...i znowu sama:-(...najgorzej uwięziona bez aut na tej wsi ..grr strasznie leniwa sie teraz zrobiam ..ale i tak wstaje rano i odwoże Czaka do przedszkola do Gdyni:-D.ja czekam na wyplate bo chce juz wybrać sie na pierwsze lowy dla dzidzi:)
a WY dziewczyny co porabiace ???
 
Ostatnia edycja:
witajcie niedzielnie:-)

oj Karolcia, Karolcia, co ten Twój synek sobie wyobraża??:cool2:

ana: do usług:cool2::-)

my dziś mamy leniwy rodzinny dzionek, mężuś do pracy na noc idzie,także 18.30 kłade ferajne i delektuje się spokojem:-p
ech, wczoraj byliśmy troszkę potańcować, ale szybko się zmyliśmy, o 0.30 w domku byliśmy, ja jestem strasznie zmęczona, jakbym 2h spała, a dzieci dały nam pospać 7h:blink:ale i tak zmęczona jestem:baffled:nie wiem jak ja na kolejnej imprezie dam radę... obym gdzieś pod stołem nie zasnęła:-p
Antoś zasnął, mężuś śpi, a ja idę się troszkę położyć, póki dziciaczki spokojne są:tak:
miłego dzionka
 
spoźnione urodzinowe dla Anji.
i duzo zdrówka dlA chorowitek:)
Ania śliczna jaest Jaśminka , przeurocze zdjęcia:-p.
Cris teraz mam chwilke wolnego z checią się spotkam , ciągle mi chodzi po glowie ta chusta:cool2:.
ja jeszze na zwolnieniu ...amm nadzieje , że mi juz bedzie przedużal, bo sobie nie wyobrażam wrócić do tej nerwówki i dziwacznego wyżaywającego mobigującego szefuncia:-D. na weeken przylecia mężus więc cieszę się każdą chwilą.wieczorem w pn spowrotem leci do N...i znowu sama:-(...najgorzej uwięziona bez aut na tej wsi ..grr strasznie leniwa sie teraz zrobiam ..ale i tak wstaje rano i odwoże Czaka do przedszkola do Gdyni:-D.ja czekam na wyplate bo chce juz wybrać sie na pierwsze lowy dla dzidzi:)
a WY dziewczyny co porabiace ???


Aneczko zyczenia urodzinowe skladasz mi 3ci raz:-D:szok: to bardzo mile..dziekuje:-Dpodziwiam cie ,ze dajesz sobie rade samabezmeza i jescze rano wstajeszi jedziesz do przedszkola taki kawal drogi:confused::shocked2: respekt
u nas dzis totalny len, ja sie czuje hmm srednio:baffled:wczoraj czym sie strulam i caly dzien rozmiawialam z wielkim Uchem:no:

Karolinka
zycze jak najszybszej akcji:tak:a jezeli ci patologia ci grozi to moze na zaspe pojedz lepiej, bo redlowo ma na prawde fatalna opinie jezeli chodzi o odd patol:baffled:

Dominika -wspolczuje, ale pobrane probki nie swiadcza jescze o niczym zlym, badzcie dobrej mysli:tak:
 
Już zamówiłam 4 pszczółki Maje :-)
Buty też już znalazłam :-) czyli bosko nie pójdę
Powystawiałam trochę aukcji z bielizną i zaraz idę spać.

Dzisiaj byliśmy w kościele i proboszcz jak zwykle po kolędach zdawał relacje a przy okazji informował ilu wiernych zmarło ile udzielono ślubów no i ile ochrzczono dzieci i...
ksiądz powiedział,że dzieci niemowlaków ochrzczono 56,bo chrzci się małe dzieci nie duże,później powiedział,że 16 dzieci jest ze związków niesakramentalnych w tym ,10 dzieci ma rodziców u których występują przeszkody w zawarciu związku małżeńskiego przed Bogiem, 5 zadeklarowała się wziąć ślub kościelny i dziecko jest samotnej matki.Pośród tych 16 dzieci 13 rodziców ma ślub cywilny...

Wiecie co.Ja rozumiem,że księża muszą dać taki raport za rok poprzedni,ale co ma oznaczać małe dzieci się chrzci dużych nie.Moje dziecko już niemowlakiem nie jest a będzie chrzczone,poza tym co mnie interesuje,że ileś tam par nie ma ślubu ktoś ma ślub cywilny itp
Byłam w ciężkim szoku jak to usłyszałam U Was też takie raporty dziwaczne się zdaje kto po ślubie cywilnym a kto nie?

Idę bo mała wyje...
 
Marta: takie sprawozdanie, jest co roku w każdej parafii, moze tylko nie aż tak szczegółowe.
Dobrze, że już buciki masz, to chyba już wszystko gotowe co??:-)
Minka:trzymam kciuki, żeby było dobrze:blink:
Anja: jeszcze troszkę:tak:i nie będzie audjencji kibelkowych.

co do nudności, i wymiotów, to od jakiegoś tygodnia mam mdłości i odruch wymiotny po jedzeniu:confused:a w ciąży nie jestem. ogólnie zaczyna mnie to męczyć, bo co zjem to mi się niedobrze robi. wczoraj w ogóle obiadu nie zjadłam, bo mi w buzi rosło, dziś zjadłam,ale odrazu do kibelka, bo zaczęło mi wszystko podchodzić ogólnie, chciałabym zjeść, a nie mogę:baffled:doświadczenie niezbyt przyjemne:no:
zawsze się cholera coś znajdzie:dry:
ciekawe co tam nasza Karolcia porabia:happy2:
 
Co roku takich sprawozdań słuchałam,ale po raz pierwszy usłyszałam takie szczegóły no to,że dużych dzieci się nie chrzci...

No do ślubu prawie wszystko gotowe.Jeszcze wódki nie mamy i szampana,ale to w każdej chwili można dokupić,a po co mam mieć w domu sklep alkoholowy.

cris a wiesz od czego to może być?

Ja to ostatnio mam apetyt na ostre i podbrzusze mnie pobolewa.Już się zastanawiałam czy w ciąży nie jestem,ale raczej nie jestem.Chociaż brzuszek Ivi i Caroline pogłaskałam,a moje koleżanki,które głaskały mój brzuch jak Oliwka była jeszcze w brzuszku są teraz w ciąży.Podobno to "zaraźliwe" chociaż ja w przesądy nie wierze.

No idę do łóżka bo mi zimno...
 
Mi się wydaje że krąży jakiś pokarmowy wirus, bo od trzech dni mnie muli, tak mi niedobrze a od wczoraj lekka biegunka. :cool: Jutro jestem umówiona w szpitalu na wycięcie guza z piersi, mam nadzieję że jakoś tą biegunkę zlikwiduję do tego czasu... :dry: Na razie chociaż samopoczucie mam jako takie, lepsze, bo w weekend leżałam jak zdechły trup. :cool2: U nas jeszcze sprawozdania tegorocznego nie było, ale zwykle to raczej mówią bardziej ogólnie - ile ślubów, chrztów, pogrzebów, bez komentarzy o typie związków, czy o chrzczonych dużych i małych dzieciach.
 
reklama
U nas jeszcze sprawozdania tegorocznego nie było, ale zwykle to raczej mówią bardziej ogólnie - ile ślubów, chrztów, pogrzebów, bez komentarzy o typie związków, czy o chrzczonych dużych i małych dzieciach.
u nas tak samo, ale nasza parafia to cudo znowu sie na nas obrazili Ksiądz wyszedł z koledy, bo mnie nie bylo(bylam na prawku);-)
trzymam kciuki za wycięcie i dużo siły!
caroline co u Was?:blink:
marta super że już przygotowana i przed czasem heheh

R wycinki maja byc od 14dni do 1miesiaca... nie wiadomo co to, natomiast na pewno wiadomo że antybiotyk który brał przez 6tyg nawet nie poruszył bakterii i nie ma pomyslu jak ja tknąć:no:
Julianna cala noc z soboty na niedziele gorączkowala+7kup, niedziela też kiepska ale dziś już broi...
mi już tylko katar pozostał:tak:
 
Do góry