reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Witam w ten słoneczny (w końcu) dzień :-)

jak widzicie, jeden z moich suwaczków się zatrzymał, a ja dalej w domku ;-)

Iza - koniecznie napisz, jak się czujesz?

Marta - Oliwka chce zapewne zwrócić na siebie uwagę, szczególnie, że Mamusia i Tatuś w domu :tak:

Kasia - nie ma sprawy - zamelduję. No chyba, że zapomnę o bożym świecie w tak ekscytującym momencie ;-):-)
"Maciek natomiast ulubione słowo to "taaa"" --- wierzę, że Maćki tak mają i mój również będzie zawsze na tak ;-)
"Ale mamy pierwsze zdanie dzięki dziadzi - brzmi ono "A dzie dziadzia je?"" --- hehe :-D
Kasia, super są Twoje prace! :tak::tak: Ja również kiedyś rysowałam (ołówkiem) "z widzenia"... całkiem nieźle mi to wówczas wychodziło, ale później jakoś o tym zapomniałam i tak już zostało... może kiedyś jakiś impuls skusi mnie do "powrotu"...

aredzimska - początek w pracy nie będzie łatwy, ale na pewno szybko się przyzwyczaisz :tak::tak: Szczególnie, że tak jak mówisz "W końcu to tylko pół etatu" ;-)


Miłego dzionka życzę Wam ja... karola w oczekiwaniu na... :-D

 
Ostatnia edycja:
reklama
caroline.g
Jeszcze chwilka i nie będziesz styczniową mamą tylko lutową :-D
Moja małą wyszła 2 tygodnie za wcześnie a Twoje cudo widzę że się ociąga ;). może pospaceruj po schodach - podobno pomaga. Ja w szpitalu chodziłam jak mi akcja porodowa stanęła :baffled:.
 
caroline.g
Jeszcze chwilka i nie będziesz styczniową mamą tylko lutową :-D
Moja małą wyszła 2 tygodnie za wcześnie a Twoje cudo widzę że się ociąga ;). może pospaceruj po schodach - podobno pomaga. Ja w szpitalu chodziłam jak mi akcja porodowa stanęła :baffled:.
wiesz co, wczoraj to nawet mieszkanie odkurzyłam i nic :-D:-D
 
Dzień dobry,
wpadam na chwile zeby zobaczyc czy Caroline juz z małym a tu lipa.. czekamy dalej.

Czytam,ze dzieciaczki dalej chore- duuuuuuzo zdrówka dla tych "poszczepionkowych" i tych bez!

Ja wczoraj mialam akcje sprzatnia pietra- kurze- okna od wew, firanki, parapety , ogólnie błysk...i wieczorem padłam. Dzis chcialam robic w salonie ale pogoda piękna wiec rusze sie na spacer - jeszcze maz wiecej w domu wiec razem pojdziemy.

Boginie sie robia wiec i ja spisałam namiary:) na wiosne trzeba sie zrobic na bóstwo! POPIERAM!

Marciu napisz jak z rzesami - jaki koszt i na jak długo??? moze tez sie skusze;)

Gratuluje powrotu do pracy aredzimska!!!

WildWind- powolutku wszystko sie unormuje!!
 
Witajcie... znow Was troche podczytywalam, ale jak zwykle nie w temacie jestem i cicho siedze:zawstydzona/y:;-)

Ivi ogromne gratulacje z okazji narodzin synka... zycze Wam obojgu duzo zdrowka.

Caroline... a Twoj maluszek to sie za badzo chyba na swiat nie spieszy... dobrze mu tam u mamusi w brzuszku :tak:

Uciekam na maly spacerek z Turgutem, nie cierpie sniegu, ale obiecalam ze ulepimy balwana :wściekła/y:;-)

Czy ktoras z was mieszka moze w okolicach malego kacka?? Ja tu chyba umre z nudow... tu kompletnie nie ma sie gdzie ruszyc, zadnego parku ani nic takiego. Bylo mi lepiej w moim kochanym sopocie :-(
 
Hey

Gosiaczek to pierwsze szczepienie na pneumokoki i ładnie mnie nastraszyłaś. Małemu właśnie następna czwórka się przebija.
Martynko skąd ja to znam, Rafałek jest tylko miesiąc młodszy od Frania ale już mu dorównuje w tych całych chimerach.
Fajnie, że miałyście słoneczko bo tutaj było szaro, ale ciepło i w porównaniu z Gdynią chodniki są ładniej odśnieżone i też wybraliśmy się na spacerek. Jutro wracamy już do Trójmiasta z ładnym bagażem i kilkoma kg więcej. Mamy kuchnia zrobiła swoje.
Pozdrawiam
 
Jak to moja ginekolog powiedziała "Porodu i wojny nie da się przewidzieć" :-D:-D
no tak, coś w tym jest ;-):-D

Caroline... a Twoj maluszek to sie za badzo chyba na swiat nie spieszy... dobrze mu tam u mamusi w brzuszku :tak:
powiedziałabym nawet, że baaaardzo dobrze ;-)

Czy ktoras z was mieszka moze w okolicach malego kacka?? Ja tu chyba umre z nudow... tu kompletnie nie ma sie gdzie ruszyc, zadnego parku ani nic takiego. Bylo mi lepiej w moim kochanym sopocie :-(
ja mieszkam na Cisowej, więc chyba kawał drogi... :-(
wpadam na chwile zeby zobaczyc czy Caroline juz z małym a tu lipa.. czekamy dalej
no powiem Ci, że straaaaszna lipa! no, ale cóż ja biedna mogę ;-);-)
 
W końcu dotarłam do komputera :-)

emkajot koszt od 150zł do maks 300zł to zależy jak bardzo zagęszczone chcesz mieć rzęsy.Ja mam zamiar wyglądać naturalnie a nie jak lalka barbie i plus taki,że już maskary nie trzeba będzie używać.Mi ostatnio oczy łzawią jak używam maskary i nie ważne jakiej firmy.

Kelebek ja mieszkam na Witominie jak by Ci się nudziło to zapraszam :-)

kasia wow ale masz zdolności plastyczne Ja to mam dwie lewe ręce...

caroline jak Maciuś będzie chciał wyjść to wyjdzie.Ja robiłam różne cuda,sprzątałam codziennie wieczorem jezdziliśmy na zakupy żebym duuuuuużo chodziła,sprzątałam,myłam okna,pranie wieszałam,odkurzałam,piłam napar z liści malin,intensywnie serduszkowaliśmy bo to podobno pomaga... i nic zupełnie nic.Chociaż na izbie przyjęć już 5 stycznia okazało się,że wody mi odchodziły już duuuuuużo wcześniej tzn sączyły się kropelkami,bo wkładki zawsze miałam wilgotne.Lekarz 31 grudnia na izbie przyjęć pytał się czy mam/miałam upławy,a ja że nie a ten biały nalot to nie były upławy.Pytał też czy mi wody odeszły lub odchodzą a ja że nie.Byłam pewna,że to efekt nacisku na pęcherze.No i 5 stycznia nie dosć,że byłam 13 dni po terminie to wód już było bardzo mało i rzeczywiście jak mi pęcherz przebili to niewiele ich poleciało...

Byliśmy dzisiaj na zakupach,bo w domu pustki,zrobiliśmy też porządki jutro cd no i udało sie wyjść z małą na sanki :-) Szczęśliwa była...
Idę oglądać dr House-a

Miłej nocki
 
reklama
Witajcie dziewczyny z Trójmiasta.Kiedy byłam w ciąży udzielałam się na innym forum i tam takiego wątku nie było:-( teraz mam 3 letnią córeczkę,mieszkam w Gdyni.
Rodziłam w Wejherowie i na 200 % ,mogę polecić ten szpital.Przy drugim dziecku na pewno też tam zdecyduję się na poród.Może nie mam innych doświadczeń,bo przed porodem nie byłam w szpitalu nigdy wcześniej(poza własnymi narodzinami)ale tam pacjentki traktowane są bardzo dobrze,a położne to na prawdę kobiety z powołaniem do tego zawodu.Nazwisko jednej z nich,będę pamiętała do końca życia,ale chyba tutaj nie można wymieniać..
Pozdrawiam Was !!!
Są jakieś mamy 3 latków???????






Hejdzidzia sklep internetowy z odzieżą dziecięcą - Hejdzidzia sklep odzież dziecięca,ubranka dla dzieci,komplety niemowlęce,wyprawki
 
Do góry