reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzień doberek

Jak Wam minęła noc?
Nam tak średnio,Nie wyspałam się.Na dodatek mam katar nie duży,ale mnie denerwuje.
Mój laptop zwariował bo pokazuje 22.03 czyli pora iść :-)

Idę jeść śniadanko

Miłego dnia
 
reklama
Witam!
U nas noc jak każda inna, czyli kiepska. moja małą chyba nie lubi spać :-)
A za oknem masakra - cały czas pada, ulic nie widać. A miałam planach pojeździć po sklepach ;-). Coś mnie na Szadółki ciągnie ...:baffled:.
Rodzinka już przy stole, więc lecę do nich.
Miłego dnia!
 
Czesc... u mnie noc taka sobie... Turgut kazdej nocy sie budzi i wola mnie zebym z nim spala. Nie wiem jak mam go od tego odzwyczaic. Ledwo mieszcze sie na jego kanapce i rano jestem cala obolala :-(

Ale dzis pogoda beznadziejna... tak bym chciala juz wiosne! Tesknie za dlugimi spacerami.

ja mieszkam na Cisowej, więc chyba kawał drogi...

szkoda :-(

Kelebek ja mieszkam na Witominie jak by Ci się nudziło to zapraszam

mam nadzieje, ze kiedys bedzie okazja :tak:

hejdzidzia - witaj

zycze milego weekendu


 
Hej drogie panie, ja tylko na chwilkę. Żyję jakby ktoś się pytał ;-):-D no i tęsknił hihi.
Wczoraj netu nie miałam i mąz mi zapadł na to samo co wcześniej dzieci, górą, dołem, nosem i uszami mu szło :baffled: Dziś jest lepiej, zalega w łóżeczku ale nie musi co chwilkę latać do kibelka.

Kelebek - ja też z Witomina jakby coś, to bliziutko przez las, na wiosnę pewnie będziemy sobie z Martą schodzić tam do Ciebie na taki fajny plac zabaw dla dzieci na ulicy Łęczyckiej. To gdzieś blisko Ciebie?

Kasia - Twoje prace są niesamowite!!! Jesteś bardzo utalentowaną panią doktor :tak:

Caroline :cool2: buziak. Zaraz do Ciebie zadzwonię.

Chciałabym jeszcze dużo napisać ale właśnie zadzwoniła do mnie szwagierka, chce nas zabrać na molo, więc chętnie skorzystam :-D

No i rano znowu była sucha pieluszka :-D:-D:-D A wczoraj robiłyśmy z Patką aniołki na śniegu, wrzuciłam ją w zaspę, ale miała ubaw :-).

Życie jest piękne.
 
cześć ;-)
witam się weekendowo:tak: w koncu pewnie bede miala wiecej czasu na pisanie;-)

mnie od wczoraj dopadlo choróbsko:baffled: pewnie wszytskich w domu pozarażam...
R w koncu po kolonoskopii niestety sa widoczne zmiany... i wycinki zostały pobrane w kilku miejscach:-(
Kolebek my mieszkamy na Dąbrowie więc niedaleko...
 
|Hello:)

ja dzis na chwile,bo zbieram sie z tej mojej wsi do rodziców.
U mnie nocka ok tylko nad ranem koty zaczeły wariowac i obudziły TymkA:wściekła/y: Kotka zaczyna rujkowac i musze jednego kota wywiezc do tesciowej zeby jej szybciej przeszlo. Chcialam ja dopuszczac w tym roku ale jeszcze sie nie zdecydowalam, poza tym potrzebuje ładnego brytyjczyka.

Tymusiowi przebił sie drugi zabalek- dolna jedynka - jest mała igiełka ale juz zdążył nia mnie ugryzc .

Carolinko jak u Ciebie ?? melduj nam tu plizzzzzzzz!

To Pati juz sie nauczyła!!! ale mądra dziewczynka!po mamusi :-D

hejdzidzia witaj:) ja mam daleko do Ciebie...
 
Ostatnia edycja:
cześć babeczki!! :)
ja na mega szybko :-) Dogrywamy się w funkcjonowaniu w domku i uczymy się siebie cały czas:tak: mały ładnie cyca, mleczko mi leci.. Je lub jest aktywny średnio godzinę - półtora i śpi potem przez 3-4 godziny, więc rewelacja:tak: Śpi w swoim łóżeczku więc powoli mam dla siebie czas:tak: no i już mnie nosi - gdyby nie rana która nadal dokucza to chyba by mnie musieli wiązać do krzesla bo ja już bym sprzatała i ogólnie domem w pełni się zajęła:szok::-D

wybaczcie, nie nadrobię póki co ale myśle cały czas o was:tak:
No i sprawdzam codziennie czy Caroline się już rozpakowała i cieszy się macierzyństwem tak jak ja, czy jeszcze nie...

pozdrawiam wszystkie trójmiastki!!:-):-)
 
Znow wpadlam na chwilke, bo nie mam co ze soba zrobic.

Izabelinda... slyszalam wlasnie, ze tam na leczyckiej jest jakis fajny plac zabaw. Ja tam chyba tez jakos przez las moge dotrzec. Jeszcze sie nie bardzo orientuje, bo mieszkam tu od grudnia, wiec nie mialam okazji sie rozejrzec tak w zime. W kazdym badz razie ja mieszkam tak posrodku malego kacka (w polowie ul.wielkopolskiej) i wszedzie mam daleko.
Chcialam mieszkac na witominie,bo mi sie tam podoba, ale nie znalazlam zadnej oferty wynajmu mieszkania nieumeblowanego i tak wyszlo, ze tu jestem na tym zadupiu.

ivi... sliczne malenstwo. Jak ja bym chciala znow miec dzidzie :tak:

minka_12... zycze zdrowka
 
ivi ja też szybko wróciłam do formy :-) Grzesiek nawet powiedział,że niepotrzebnie brał 14 dni urlopu-L4 na mnie bo tak śmigam :-)
Jak ściągną Ci szwy to będzie lepiej :-)

iza kurujcie się zostały dwa tygodnie :-)

minka a kiedy będą wyniki?


Mam pytanie widziała któraś może w jakimś sklepie maskotki pszczółka maja.Potrzebne są mi 4 sztuki na prezenty dla dzieci i nie wiem cz się opłaca je na allegro zamawiać?

Oliwce wyszła lewa dolna dwójka :-) czekamy na prawą...
 
reklama
co do powrotu do siebie po porodzie to ja też szybko biegałam :). żadnego dyskomfortu po porodzie nie czułam, rana w ogóle nie dokuczała :tak:

A ja dziś jednak spędziłam dzień na zakupach :-D

Udało mi się trochę rzeczy na wyprzedażach kupić ;-) Aż mnie głowa rozbolała :baffled: Ale to pewnie przez tą pogodę!

Uciekam! Dobranoc! Do jutra :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry