reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Hej hej,
Karolina - bardzo dziękuję, na pewno się przydadzą :-)
Co do bakterii, to tylko niektóre się leczy przed porodem, ja coś tam miałam i nie leczyłam, bo było niegroźne i całkiem bezobjawowe, warto się skonsultować, bo antybiotyki dowcipne to też jakieś niebezpieczeństwo wyjałowienia pochwy i załapania grzybka, są różne plusy i minusy. Diagnoza jest ważna, bo wiesz co tam siedzi, więc jakby sie pojawiły objawy to zawsze można użyć antybiotyku skierowanego a nie szerokiego spektrum :happy2: Ale bez paniki i bądź dobrej myśli. :tak: Dużo bakterii to flora fizjologiczna.

Ivi, cieszę się że się meldujesz, dobrze że jesteś z nami i dajesz znaki co i jak. Ivi, Karolina - zobaczycie, że dolegliwości super szybko mijają po porodzie :tak::-)

Dominiku - 100 lat !! :-)
Martynko - zaległe 100 lat również! :-) Dawaj Dziuba znaki jak impreza i fotki swojej uroczej dwulatki :-)

Iza - my mamy beżowy serwis z Ikei, w sumie dwukomplet (na 24 osoby) - ja jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest rewelacyjny w myciu i się nie niszczy w zmywarce. Poza tym jest neutralny i mozna dobrać do niego praktycznie każdy kolor wystroju stołu. Ogólnie bardzo zadowolona jestem :tak: Wręcz zaraziliśmy znajomych i maja taki sam :-D

U nas chorowanko w toku, Piotrek już prawie zdrowy, został wysłany po raz pierwszy do kina na poranek z tatą. Maciek generalnie biedul straszny, gorączka 39 i taki niemrawy mocno, kaszle w nocy, tylko Mucosolvan w dzień go ratuje (rewelacyjny syrop). W nocy dziś pobudki co godzina. Pewnie jutro się wybiorę do lekarza z nim, osłuchać. Chyba że będzie jakaś znacząca poprawa do jutra.
 
reklama
ja tak szybko chcialam tylko napisac,ze Izunia miala racje. nie moge nacieszyc sie dziecinką;) od piątku wiczora jestesmy razem. mam mnostwo zajec i neistety musimy sie zorganizowac. ciezko nam ciut-ale dajemy rade,pozdrawiamy
 
Aniu super,że jesteście już razem.Antoś pewnie też szczęśliwy,że ma siostrzyczkę :-)

Kurde lenia mam na maska.
Nawet obiadu mi się robić nie chce i jak młoda wstanie to jedziemy na obiad do restauracji gdzie będziemy mieli ślub i zjemy coś.Może łatwiej będzie wybrać menu.
Pogoda marnawa.Wieje, ciężko mi się do kościoła szło a mam go pod nosem
Może jutro będzie lepiej...
No i czekam na wiosnę...
 
Dominiku : Wszystkiego
najlepszego życzę dziś Ci,
by się spełniły twoje marzenia i sny.





witajcie ;-)

u nas dziś leniwy dzień, ale co tam, raz na jakiś czas można sobie pozwolić:-)

jolu: jesteś krawcową, to Ty zdolniacha jesteś ! no, ja narazie nauczyłam się nawlekać maszyne, he,he,he w górną i dolną nić:cool2:najgorsze w tym wszystkim, że nie ma tyle czasu, na takie wczuwanie się w szycie, bo pewnie bym od maszyny nie odchodziła:-p
iza: jak tamgotowa na impreze??
carola: będzie dobrze:tak:
ivi: jeszcze troszkę i sięrozpakujesz:tak:
kasia: dużo zdrówka Wam życzę.
marta: odpoczywaj dziś i się relaksuj.
wildwind: świetnie, że Jaśminka już jest z Wami, jeszcze trochę i będziecie super zorganizowani.
emkajot: dobrze, że Twoje koty takie grzeczne. ja również mam 3 koty, i ostatnio, zaczynają mnie naprawdę wkurzać, może dlatego, że sie, starzeją i mają swoje przyzwyczajenia. w każdym razie nasze koty olewają drapak, obcinamy im pazury i pomimo tego nadal drapią:wściekła/y:czasami jest tak, że dzici mi broją i koty:baffled:i nie wiem kto gorszy:sorry2:

co do zastaw, to mi by się też przydało wymienić, ale narazie mamy inne wydatki, moze jakoś latem jakby jakaś kasa była.

idę Kochane, bo mój M zrobił obiadek, dziś nawet śniadanko do łóżka dostałam:happy2:normalnie mnie rozpieszcza:-p
miłej niedzieli
 
Mamo w boju - moje koty to szczyle - nastarszy ma 1,5 roku, pózniej ona 1 rok i teraz dostałam w prezencie urodzinowym na rowne 30te kocurka małego-teraz ma jakos 3 miesiace...ten broi najwiecej! ale jakos nie potrafie sie gniewac,ze wykopie ziemie z doniczki czy przewroci jukę(bo te najlepsze do wdrapywania), nie kupuje jednak sofy do livingu (w planach ze skory) bo wlasnie sie boje sladów pazurow- niech podrosna łobuzy..
 
Wszystkiego Najlepszego dla DD :-)

My wczoraj wieczorem byliśmy w kinie na Avatarze, ogólnie nie lubie filmów sci-fi, ale ten naprawde super, chociaz te efekty 3D chyba troche przereklamowane... :biggrin2: Potem poszlismy na chwilke do knajpki, gdzie byli znajomi, piwko sobie wypiłam, chwilke potanczyłam i do domku. No a zaraz trzeba dziecko od dziadków odebrac :biggrin2: hi hi

No a ogolnie to organizujemy sobie zlot październikowek 2008, wstepna data na Boże Ciało, teraz musimy sie zdecydowac co do miejsca :-) Ciekawe czy to wypali, w sumie fajnie by sie było poznac i z nimi po prawie 2 latach na forum :-) hihi
Buzka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iza jak po imprezie?
Martyna jak ja bym gdzieś wyszła bez Oliwki...
Teraz wyje bo nie chcę jej na ręce wziąć...

My byliśmy dzisiaj w restauracji i się dowiedziałam,że mają już stronę test
Jedzenie jak dla nas jest ok :-)

Mam pytanie wiecie gdzie można kupić jakieś niedrogie rolety na okno,bo potrzebuję Oliwi w pokoju zamontować po przyjdzie wiosna i będzie masakra,bo ma okno od strony wschodniej i od rana tam świeci.Patrzyłam na allegro ale jakoś tak bez przekonania a na latanie w taką pogodę z Oliwią to nie mam ochoty
 
Do góry