reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Iza - obalić to ja z Tobą mogę, ale 1,5 litra wody żywiec:-D (strasznie puchnąć zaczęłam i muszę zwiększyć ilość wypijanej wody... )
ehh kiedy takiego leszka będę mogła się napić? :-(
 
reklama
Hej dziewczynki - ja dziś cały dzień na zakupach - mega zmordowana jestem - zakupiłam ubranie na obronę, sukienkę i żakiet, uff. Nienawidzę zakupów, najchętniej bym wszystko przez neta kupowała :-D
Dzieci z dziadkami posiedziały, grzeczne podobno.
Za to mam do was wieelką prośbę - potrzebuję na poniedziałek na lekcję malarstwa zdjęcie zimowe - będziemy coś tam zimowego malować - w celach inspiracyjnych. Moze któraś ma i nie ma nic przeciwko mojemu skorzystaniu z niego w celach całkowicie niekomercyjnych? Ja przejrzałam swoje i słabo mam cokolwiek (chodzi mi o coś nieskomplikowanego, żebym zdążyła w 3 h przerobić to na obrazek...) a nie mam szans z chorymi dzieciakami nigdzie wyskoczyć jutro i porobić fotek. :no: Jakbyście coś miały w zasobach to wyślijcie mi proszę na maila kasia.zdanowicz@gmail.com Dziękuję z góry :happy2:
 
ivi daj łyka pepsi...Ja się uzależniłam i od południa mam mega ochotę na pepsi a już z tydzień jej nie piłam.Pewnie jutro wymięknę i kupię butelkę...

caroline będzie dobrze.Idź skonsultuj i będzie ok.Nie denerwuj się,bo Maciuś to czuje.Dobrze,że ktoś nad Wami czuwa i sama się upomniałaś o te badanie.Będzie dobrze...

kasia pochwalisz się kiedyś jakimś obrazem?

Głowa mnie boli.To pewnie od nadmiaru cyferek.Dzisiaj sobie odpoczęłam,ale w czwartek i piątek szalałam więc...mózg mi się przegrzał.

Oliwia mi szaleje spać nie chce nadal zęby są na topie włazi wszędzie...
Oszaleć można...
Idę w końcu zjeść kolację...
 
Oli - do łóżka, ale już! O tej porze wszystkie dzieci grzecznie śpią.... a bynajmniej powinny :-p Aby mamusie mogły z czystym sumieniem obalać leszki, pepsi, wody mineralne ;-)

Kasia - a napisz coś więcej, co ten obrazek miałby przedstawiać? Wbij się na moją stronkę, dziś coś tam na spacerze napstrykałam, może coś z tego Ci sie przyda?

Ivi - jak puchniesz to znaczy że woda Ci się organizmie zatrzymuje.... może mniej soli? a jak tam z białkiem w moczu? wszystko gra?
 
Iza w sumie obojętnie co, wg mnie najlepiej jakąś rzecz co ma mało szczegółów ;-) dzięki za pozwolenie, luknę na stronkę :-)
 
Dominik:

Wszystkiego najlepszego...
szczęścia i radości moc...
ciepłego słoneczka co dzień...
kolorowych snów co noc...





Dziewczyny,

dzięki za słowa otuchy... mam nadzieję, że to wszystko rzeczywiście zakończy się pozytywnie... na razie pozostaje mi czekać do poniedziałku...

Izabela S. - rozumiem, że pytanie, które mi zadałaś jest retoryczne? ;-) W Krakowie się urodziłam, wychowałam, tam mam całą najbliższą rodzinę, przyjaciół, nawet pracę.... tutaj mam jedynie męża i jego rodzinę, no i za chwilkę będę miała synka... więc sama rozumiesz...
Gdynia to bardzo fajne miasto, przyjazne, zdrowe i fajnie się tutaj mieszka, ale to jednak Kraków będę zawsze kochała...

Marta - polecam Ci małą i niepozorną kwiaciarnię, w której ja zamawiałam swoją wiązankę + kwiatuszek do butonierki dla A. + 4 delikatne kwiatuszki na klamki samochodu + kwiaty dla rodziców. To jest przecznica ze Świętojańskiej - jutro, jak wróci A. to powiem Ci dokładnie jaka to ulica i jak się nazywa kwiaciarnia, bo teraz nie pamiętam :happy2:
Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to sama wiązanka dla mnie kosztowała chyba 100 czy 120 zł.

Anja - "Karo,moze jakies hinduski slub, wiesz piekne kolorowe sari i muzyka ala bollywood" --- ooo widzisz, pomyślę ;-):-):-)

Iza - a może po prostu zmień przychodnię...
Trzymam kciuki, abyś wszystko zdążyła przygotować ;-) no i przede wszystkim umyć nową zastawę ;-)
hmm.... leszek, winko... bardzo chętnie... szkoda tylko, że nie mogę :-(

ivi - "Ja podejrzewam że caroli nam zrobi numer i rozpakuje się wcześniej niż ja" -- się okaże ;-):-p
Ja też puchnę, tzn. nogi od kolan w dół + stopy oraz dłonie...
Mam nadzieję, że Twój ból głowy odszedł w zapomnienie...

Kasia - ja też nienawidzę zakupów, szczególnie jak mam kupić spodnie (zazwyczaj są za krótkie i za szerokie w pasie), żakiet (zazwyczaj mają za krótkie rękawy), ehhh.... chciałabym mieć przynajmniej z 5 cm mniej :happy2:
Nie wiem, jakiego dokładnie zdjęcia potrzebujesz, ale może coś z tych moich ostatnich Ci spasuje? wysłałam Ci zaproszenie do obejrzenia galerii na Gmaila.


Dobrej nocki, for all of you :-)
 

Domiku
Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata...
Dla Ciebie ciepło słonecznego lata
Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie
Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie
Dla Ciebie kwiatki kolorowe
I marzenia deserowe...
Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza
Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!:)

tort_urodzinowy_na_30_ste.jpg

Caroline wsio będize oki :tak: teraz Tobie i Ivi tyka zegareczek i bardzo za Was trzymam kciukaski:tak::-)

Martuś dużo siły;-) na załatwianie spraw i Oliwcie żąbkującą :tak:

Kasiu ja chyba nie pomogę ale trzymam kciuki chociaż :sorry2:

Witam Nowe bom zapomniała chyba :zawstydzona/y::-)

Mamo w boju maszyna do szycia :sorry2: hi hi dasz radę jak ja dałam choc tempawa czasem :zawstydzona/y: bom powiedzmy z zawodu krawcowa :sorry2:

Izuś podrzuć jedną mufineczke :-p kiedyś w pracy co noc piekłyśmy mniam z malinami i jagodami :rolleyes2:

o kurka właśnie zobaczyłam która godzinka więc spadam Wszystkie pozdrawiam :tak:
 
DOMINIKU

Szczęścia, zdrowia pomyślności, niech Twój uśmiech wszędzie gości.
Niech raduje wszystkich wkoło, żeby było nam wesoło.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
 
reklama
Dzien dobry w niedzielny poranek!
dwupaczki jeszcze w domku:)
izabeli my w zeszłym roku na wigilie kupilismy serwis obiad. 12 osób plus kawowy 12 osób ale z porcelany gerlacha- koszt ogromny a zastawa stoi w kredensie na "okazje",bo mi jej szkoda:baffled: jak sie cos zbije to juz nie dokupie.. do tego sztucce gerlacha tez i poszlo w pip kasy:( - maz chcial wigilie rodzinna wiec trzeba bylo kupic.. my mamy taka w kolorze kosci słoniowej...wolałabym taka z ikea to przynajmniej nie plakalabym nad zbitym talerzem..
ja teraz wymysliłam,ze chce zmienic mieszkanie,bo to jest duze ale niefunkcjonalne ( bylo zaprojektowane dla pary bez dzieci) i chce miec teraz 4 pokoje,2 lazienki,living z kuchnia i duzy taras.. a najchetniej domek ale przerazaja mnie ciagle naprawy(a to dach, a to rynna itd wiec mieszkanie mniej kłopotliwe)...
Było o kotach, ktore kocham-
co do kotow to mamy 3 koty i zero uczulenia jak na dzien dzisiejszy... oby tak zostało. mamy tez wiekszosc mebli dębowych i jakos nie sa zniszczone - obcinam regularnie pazurki, poza tym maja drapak.

DOMINIKU STO LAT W ZDRÓWKU I SZCZESCIU!!!!!!

Ivi- ja w ostatnie 2-3tyg podpuchłam i mialam buzie jak ksiezyc w pełni a soli własciwie nie ma w naszej diecie ( tyle co w gotowych potrawach a tak nie solimy nic) mysle,ze tak juz jest u niektórych .

caroline super,ze zrobilas sama ten wymaz- teraz mozna zadzialac! pomysl,ze mogło byc zle gdybys nie zrobiła! podobno duzo kobiet ma jakies bakterie pod koniec ciazy wiec sie nie martw.
dziewczyny rodzicie ze znieczuleniem?
 
Ostatnia edycja:
Do góry