reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Jasne, Iza, wbijaj do nas i pisz śmiało :-)

Ivi, dzięki za podpowiedź, że gołąbki trzeba najpierw obsmażyć! Nie wiedziałam o tym i ciągle zastanawiałam się, czego im brakuje, że nie są tak dobre jak teściowej.

Marta - chyba wyślę do Ciebie Jarka :-D, on uwielbia gołąbki i uważa, że stanowczo za rzadko je robię.

Martyna - dużo zdrówka dla Twego piękniejszego chłopa. A jak Ty sie czujesz?

Aniu - to wspaniałe wieści, że jutro już Jaśminka może wyjść do domku! :-)
 
Dziewczyny - znalazłam coś takiego: http://www.vistaprint.pl/gratulacje-kalendarze.aspx?GP=1%2f14%2f2010+11%3a32%3a19+AM&rd=2
Nie wiem, czy to nie jakaś ściema, ale jeśli jest faktycznie gratis i płaci się tylko za przesyłkę kalendarza własnego projektu to myślę, że chyba warto?

Jejku ale jestem nabuzowana energią, mimo że znowu w nocy mało spałam. Wszystko przez Ivi :-p albo dzięki niej.

Dzięki za komplementy - tego mi ostatnio bardzo brakowało (zwłaszcza gdy się obcięłam, spytałam męża jak wyglądam i usłyszałam "brzydko" - liczył że docenię szczerość:confused::no:).

Iza za kilka dni będziesz już "sami swoi". Napisz coś więcej o sobie i Amelce, jak sie rozwija, co już potrafi...
 
Nie chcę się powtarzać za dziewczynami ,ale zdjęcia przecudne, Ivi przepiękny brzusio, widać, że ciąża Ci służy.:-)
Wildwind trzymam kciuki za jutro.
ColorWoman witaj.
Emkajot znam to, spacery w śniegu koszmar! U mnie tez nikt nie dba o ulice.
 
O sobie hmm: mam 23 (prawie) lata , jestem samotną mamą.
Amelka jest baardzo ale to bardzo energicznym dzieckiem...bardzo dużo mówi i już składa zdania.Ma już 15 zabków ,szesnasty już się wykluwa.Jeżeli cos jeszcze pytajcie;-)
 
Mysle,ze to nie sciema ...

WildWind ja znam dziewczyne,ktora urodzila w 30tc synka , on przeszedl chyba wszystko co mozna- łacznie z sepsa! przetaczanie krwi itd.. teraz ma 10 miesiecy i nie odbiega od swoich rowiesnikow! Zobaczysz,ze Jasminka to dzielna dziewczynka i szybko bedzie w domku z Wami!

ivi pieknie w ciazy wyglada- na chłopaka :-D
 
reklama
Do góry