reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Cześć Dziefczynki :happy2:

Ana - na poprawę nastroju ;-)



Emkajot - nie będę pisała nazwiska, bo nie ma sensu... Ja nie kwestionuję, że ona jest dobrym specjalistą w swojej dziedzinie, ale fakt, iż nie rozmawia, nie wyjaśnia etc. daje wiele do myślenia...
No cóż, jeśli będę ponownie w ciąży, poprowadzi ją już inny lekarz.
A taką właśnie super babeczkę gin jak Twój Pan doktor miałam w Krakowie... zresztą prowadziła i prowadzi również wiele ciąż moich znajomych (w tym również mojej sister) i nikt żadnego złego słowa na nią powiedzieć nie może.
Dzięki za info o ciśnieniu. Wiesz, ja pierwszy raz miałam takie wysokie :szok::-)

Hausa - sprawdź, czy w tej niskiej cenie nie ma kosztów ukrytych :tak:


Wiem, że temperatura za oknem nie jest zachęcająca do spacerów, ale słoneczko tak! :tak:
Chyba wybiorę się gdzieś zaraz...

Miłego dzionka.
 
reklama
Hej dziewczyny,
Wy tu piękne brzuszki pokazujecie a ja się "rozsypuję" - i nie mówię tu o rozwiązaniu ciąży :( Może któraś miała juz "coś" takiego.
Chciałam dobrze zrobić synkowi - bo się strasznie kręcił i było mu ciasno, więc położyłam się spać na podłodze. Oczywiście dwa koce, jakiś podkład wełniany. Ale co z tego. Dopadły mnie bóle stawów - kolanowych i łokciowych. Do tego wieczorem napuchnięte nogi i mrowienie w dłoniach. A rano jak wstałam dłonie miałam jak baloniki :(. Jakiś koszmar !!!
Dostałam lekarstwa - ponoć niesterydowe - ale dużej poprawy nie ma...
Czy to możliwe aby w wieku 32 lat zachorować na reumatyzm ?!?!?! :szok:
 
Dziewczyny gołąbki się robią,Oliwka śpi,moja siostra maluje małej motylki bo już kangurek i prosiaczek są :-) Słoneczko pięknie świeci :-) tylko wiosny brak...ale byle do kwietnia :-)

Zmykam pod prysznic
A jak Wam dzionek mija?
ivi jak spacerek?
 
A my bylismy u lekarza i osłuchowo czysto, gardło brzydkie czerwone z krosteczkami, wiec jakis wirus... Na razie syropy, a jak nie przejdzie to znów do kontroli...
Rano mały wypił ładnie mleczko, koło 11 zjadł troche kaszki, a potem wszystko zwrócił bo dostał napad kaszlu. Niedawno zjadł troche obiadku i teraz sie bawi. Ogolnie troche marudnawy jest, ale pewnie gardełko boli, no i kaszel go męczy :-( A temperatura teraz 37,8* :-(
A mój M mi zrobił niespodzianke i przed chwilą przyjechał, bo jutro wolne dostali bo tam mróz ponad 20stopni na minusie... :-)
 
Ostatnia edycja:
Przepis na gołąbki narobił mi smaka!!!!! chyba sie zabiore do zrobiena tylko kto to zje:( oststnio upiekłam karpatke i sama ja jem do dzis...męza widuje w nocy w lózku a raczej słyszę, ma ostatnio zajob a kasa z tego dopiero w maju:baffled: oby przetrwac te 2 tygodnie.
Dzis byłam na spacerze odsniezonymi uliczkami, mam problem z przejsciem na druga strone ulicy ,bo jest wychodzona sciezka dla ludzi a wozek grzeznie w sniegu! w ten sposób nie moge do carfurka dojechac- smieszne az tragiczne ...
chyba zaproszę Was do siebie na te gołąbki jak je zrobie ;)

ivi sliczny brzusio :) ciesz sie baraszkujacym skarbem oj duzo bym dala zeby znow poczuc małego kopacza:)

Isabela moze to tylko jakies chwilowe zapalenie stawów- moze byl przeciąg po podłodze i to wystarczyło,nie mam pojęcia. serdecznie wspólczuje i mysle,ze gorąca kąpiel moze pomoc(jezeli nie jestes w ciazy oczywiscie) ja bym sie starała wygrzac.

u mnie Tymek ostatnio bardzo mało je, mleka nie dopija a juz zmniejszyłam dawke,duzo pije soczku. to chyba przez te zabki.
 
Hej kobietki - ja tak z biegu na razie, bo mam dziś pod skrzydełkami oprócz mojej dwójki jeszcze Milenkę. teraz śpi to skończyłam obróbkę zdjęć Ivi i wrzuciłam na bloga - zapraszam serdecznie :-)

Uwielbiam Was moje ciężaróweczki :-D
 
reklama
caroline, ja srednio 30-40 minut mam USG. Wydra malo mowi,ale jest bardzo dokladny. mocz zleca mi za akzdym razem-wiec sie dziwie Twojej Pani doktor. KTG jest konieczne wiec musisz jezdzic:) trzymam kciuki za Was kcobiety i czekam na smska z wiesciami.


Jaśminka nieestety ma dzis przetaczaną krew. jesli bedzie dobrze jutro wychodzi do domku.
 
Do góry